Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2020 o 09:50, CePeeN napisał:

W końcu Nier automata. Bardzo zacny szpil.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciekawe czy obadasz wszystkie 26 zakończeń :ohstop:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sporo dobroci od MS na PC w ramach XGP PC:

RE7 - bardzo dobra gra ale nie dla mnie, klimat piekny, ale no co czasami mam nerwa... pogralem troche i jakos nie mialem sily wrocic.

Forza Motorsport 7 - z abs i tsc ON na padzie bardzo przyjemna gierka, jutro w koncu podlacze kierownice i wylacze te dwie rzeczone funkcje zeby zobaczyc do czego to porownac.

 

Prawie ukonczona: Yakuza kiwami 2 - bardzo dobry szpil. Zostaly mi 3 dodatkowe rozdzialy.

 

(2 miesiace abonamentu za lacznie 8pln)

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MagEllan napisał:

no to sporo dobroci od MS na PC w ramach XGP PC:

RE7 - bardzo dobra gra ale nie dla mnie, klimat piekny, ale no co czasami mam nerwa... pogralem troche i jakos nie mialem sily wrocic.

Forza Motorsport 7 - z abs i tsc ON na padzie bardzo przyjemna gierka, jutro w koncu podlacze kierownice i wylacze te dwie rzeczone funkcje zeby zobaczyc do czego to porownac.

 

Prawie ukonczona: Yakuza kiwami 2 - bardzo dobry szpil. Zostaly mi 3 dodatkowe rozdzialy.

 

(2 miesiace abonamentu za lacznie 8pln)

 

milego grania!

Odnośnie Forzy to jak to wyłączysz to tak jakbyś grał w zupełnie inną grę. Jak masz kierownicę to wyłącz wszystkie asysty i wtedy spróbuj przejechać wyścig :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Frost Prime napisał:

Odnośnie Forzy to jak to wyłączysz to tak jakbyś grał w zupełnie inną grę. Jak masz kierownicę to wyłącz wszystkie asysty i wtedy spróbuj przejechać wyścig :27_sunglasses:

No z pewnoscia tak tez zrobie. Co prawda w FH jakos nie poszlo mi ustawienie kierownicy. Czasami i arcade na kierownicy daje fun - jesli mialem dziesiatki jak nie wiecej godzin w NFS MW 2005 z driving force pro, to duzo lepszy arcade+++ jak FH z T300 to powinnien byc fun do kwadratu, bede musial sprobowac raz jeszcze.

Tak gry ktore bardziej ida w sim na padzie to nie moja bajka. No chyba ze zostawie tylko podstawowe asysty jak abs i tsc.

Z racji iz FM7 byla w przerwach od Yakuzy nie chcialo mi sie targac i rozkladac kierownicy, ale z pewnoscia to zrobie i wtedy sprawdze gre bez asyst. Z drugiej strony brakuje mi tutaj ustawienia, poziom asyst realistyczny (czyli zgodny z tym ktore maja dane pojazdy).

Na wielki plus optymalizacja ktora nawet na slabszych kompach, daje rade.

 

oj cos czuje ze kolejna zabawka (a ostanio jakos za duzo ich kupuje :( ) bedzie pewnie XSX ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy obadasz wszystkie 26 zakończeń :ohstop:

Nie wiem czy wszystkie, na razie mam już dwa na koncie a nie skończyłem pierwszego przejścia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: pograłem w Genshin Impact, ale wolę poczekać na przenośna wersję na pstryka.

 

Switch: Ciągle Tsubasa - jedna z lepszych gier ostatnich lat. 

 

Rocket League - na małe odstresowanko. 

 

Alliance Alive - sztosiwo jakich mało, jak ktoś tęskni za jrpg'ami  z czasów psx'a to będzie zachwycony, genialny system walki, jeden z lepszych przedstawicieli gatunku na pstryka, który łyka takiego Octopath Traveler bez  popity. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich tygodni udało się splatynować:

- Cuphead - fajny hardcore

- THPS 1+2 - świetny remake!

- Mortal Shell - przyjemny soulslike (moja recenzja na PPE)

 

teraz w ramach rekreacji odpaliłem sobie Assassins Creed 2 z kolekci Ezio - mój ulubiony AC

 

Cyberpunka ogra się na PS5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2020 o 08:07, Frost Prime napisał:

Odnośnie Forzy to jak to wyłączysz to tak jakbyś grał w zupełnie inną grę. Jak masz kierownicę to wyłącz wszystkie asysty i wtedy spróbuj przejechać wyścig :27_sunglasses:

no, zakladam ze na konsoli dziala to lepiej :( Na PC po 30 minutach zabawy z ustawieniami i braku dopasowania tychze zeby to to mialo feeling sie poddalem.

Co wiecej zaobserwowalem jedna smieszna rzecz lusterka w wozach przy predkosciach powyzej 150km/h dostaja drgawek. I owszem moze w niektorych wozach tak jest, ale akurat nie w hondzie civic (fakt tam jest type r 2016 ale mocowanie lusterek jest takie samo jak w zwyklej z tego rocznika).

 

----------

Zeby bylo w temacie ukonczone Blair Witch - moze byc (gdzie pierwsze Layers of Fear dostalo odemnie o oczko wyzej czyli gra dobra). W BW mozna plusik za klimat dorzucic w pierwszej polowie gry. Ale ostanie pare rodzialow dluzy sie niemilosiernie, ja wiem ze to walking sim jest ale mimo wszystko. Jestem mocno zmieszany, i ani troche wstrzasniety a to chyba nie o to chodzilo.

 

Pogralem troche w Spiritfarer - ale jakos nie wciagnelo, rozumiem ze gra moze sie podobac, zarzadzanie, plus nawiazywanie relacji z postaciami. I w sumie sam nie wiem co mi tutaj nie do konca siadlo.

 

Wrocilem tez do Project Cars 2 i powiem ze odkrylem na nowo fun z grania na kierownicy, wiec pewnie kolejne pare tygodni bedzie to pCARS2 i inne Dirty.

 

No chyba ze mi odbije albo "jesienna deprecha" da sie we znaki i jadac po zakupy za 9 dni (miecho, pieczywo, warzywa) zbocze o 800m do eletromarketu i dorzuce XSX ;)

W koncu CP2077 ma wyjsc tez i na nowe konsole :)

 

milego grania!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 - Uncharted 1

 

Switch - Catherine i Donkey Kong Country 

 

Ps2 - Xenosaga 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox One: Battletoads - za mną tylko pierwsze 5 poziomów, ale gierka jest bardzo fajna. Dużo humoru i rysowanych animacji.  Jedynie czasami robi się nieco chaotycznie gdy mamy do czynienia z wieloma przeciwnikami na raz, ale da się przeżyć. Gra kosztuje teraz ile...? 50 zł? Moim zdaniem warto jak ktoś nie ma Game Passa, a jak ma to taka lekka historia i odprężająca gra jest w sam raz na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i przegralem weekend :(a moze powinniem dac taka mordke :)

 

God's Trigger - pogralem z godzinke i powiem ze wykonanie mi sie bardzo podoba graficzne, a takze od strony narzedzi/opcji ktore dostajemy zeby ukonczyc poziom. Ale to nie moj typ gry... niestety ni jak nie ma u mnie flow zeby to przechodzic plynnie.

 

Get Even - fajna historia, bardzo dobry klimat, swietna muzyka (glownie ambient) i udzwiekowienie. Jestem gdzies za polowa gry, ale od strony samej rozgrywki widac ze tworcy chcieli zeby ich gra nie byla walking sim a jednak spora czesc gry do tego sie sprowadza (i nie mam z tym problemu), za to sekcje gdzie gra owym nie jest - mam nieco mieszane odczucia. na pare godzin grania 5 razy zabklokowalem sie sie gdzies postacia tak ze koniec, nie moge sie ruszyc bo nie, wiec restart checkpointu czasami ten byl niedaleko a czasami musialem zrobic ponownie 5 minut eksploracji, lub sekcji skradanej. Graficznie no zdecydowanie nie pokazuje sily drzemiacej w fotogrametrii, ale jest dobrze mamy wrazenie ze lokacje sa takie "realne", polecam niemniej nie walic nosem bohatera w tekstury bo wtedy te porafia sie rozpikselowac.

 

Dirt 4 - jak mi sie w to dobrze gra - gralem w WRC 7 czy V-Rally 4 ale jakos nie porwaly, a tutaj dopasowalem trudnosc pod siebie, poki co grlem tylko na padzie peklo 25h i gra mi sie bardzo dobrze, syndrom jeszcze jeden odcinek i 3h pozniej wracam do rzeczywistosci. Co prawda land rush jakos mniej mi siadl, a rally cross jeszcze nie sprawdzilem. I to nic ze gra pewnie w przyszlym roku bedzie za free a PC, skoro juz dzis mozna kupic ja za 1eur :) Wiec tym co nie stronia od sprzetow biurowych polecam. Bede tez musial sprawdzic jak gra spisuje sie na kierownicy.

 

Train Valley - mozna sie smiac ze maly indyk, ale tutaj 10h gry dalo mi tez sporo funu i troche frustracji. Zadanie jest proste mamy stacje i musimy je polaczyc torami i wysylac pociagi, W trakcie poziomu pojawia sie wiecej stacji ktore musimy obsluzyc. Poczatkowe poziomy i zrobienie dodatkowych celow to nie problem, ale juz od rozdzialu drugiego zaczyna sie wyzwanie.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 Pro - Assassin Creed Valhalla

 

Switch - Animal Crossing New Horizons, Mario All Stars, Ring FIt Adventure

 

PC - Hades, ale już skończyłem i nie chce mi się grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: days gone z plus collection, astro bot
X i switch się kurza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: Uncharted 2, bo jedyneczka dziś pękła, fajnie po tylu latach wrócić i odświeżyć te tytuły. 

 

Switch: Assasins Shit Black Flag mój pierwszy w życiu assasin w jakiego gram, klimacik ze względu na piratów z karaibów, bo z małą sobie oglądamy. ( Sakuna od jebanych angoli jeszcze nie doszła więc zabijam czas) ale muszę przyznać że miłe zaskoczenie jak na grę od ubi. 

Z małą Mario Bros, przepadła jak zobaczyła że można gracz Peach' ówną. 

 

Ps2 : Xenosaga 2, gine jak szmata przy jednym bossie, ale gra przednia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife cho na discorda. Już nawet ja tam gadam, bo na forumku się nie da odezwać do nikogo (post na tydzień to nie rozmowa :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, xavris napisał:

@Strife cho na discorda. Już nawet ja tam gadam, bo na forumku się nie da odezwać do nikogo (post na tydzień to nie rozmowa :P )

To wyślij jakieś zaproszenie na serwer bo wieki tam nie byłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

To wyślij jakieś zaproszenie na serwer bo wieki tam nie byłem 

https://discord.gg/PrDxh5uB nie umiem za bardzo w discorda ale to chyba to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2020 o 03:36, Frost Prime napisał:

Akurat tydzień temu kupiłem sobie za psi pieniądz Just Cause 4 na XOX...kurde...ta sieczka dalej jest bardzo przyjemną grą.

Gram akurat w Just Cause 3 - słabe to w uj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, alien666 napisał:

Gram akurat w Just Cause 3 - słabe to w uj.

Wszystko zależy od preferencji. Może taki typ rozgrywki do Ciebie nie przemawia. Ja zazwyczaj szukam w gier dobrej historii i spójności które w połączeniu z solidnym gameplayem dadzą mi masę frajdy. 
Są jednak też gry w które gram dla tzw odmóżdzenia. Just Cause to gry które mają prostą historię i mają dawać fun z niszczenia wszystkiego co się da. Miewam też ochotę na takie gry i mi się akurat ta seria podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Frost Prime napisał:

Wszystko zależy od preferencji. Może taki typ rozgrywki do Ciebie nie przemawia. Ja zazwyczaj szukam w gier dobrej historii i spójności które w połączeniu z solidnym gameplayem dadzą mi masę frajdy. 
Są jednak też gry w które gram dla tzw odmóżdzenia. Just Cause to gry które mają prostą historię i mają dawać fun z niszczenia wszystkiego co się da. Miewam też ochotę na takie gry i mi się akurat ta seria podoba.

Ja grałem w JC2 na PS3 i bardzo mi podeszła. To była nowatorska gra i super rozgrywka.

JC3 nijak ma się do tego co można by wycisnąć PS4 - to niszczenie, o którym wspominasz, jest takie powtarzane, że po 10 godz. grania staje się nudne.  Historia słaba, poziom trudności jako taki tylko w poszczególnych czelendżach. Można pograć, dla mnie to takie słabe 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, alien666 napisał:

Ja grałem w JC2 na PS3 i bardzo mi podeszła. To była nowatorska gra i super rozgrywka.

JC3 nijak ma się do tego co można by wycisnąć PS4 - to niszczenie, o którym wspominasz, jest takie powtarzane, że po 10 godz. grania staje się nudne.  Historia słaba, poziom trudności jako taki tylko w poszczególnych czelendżach. Można pograć, dla mnie to takie słabe 5/10.

W JC2 to ja gralem na OnLive 720p i kompresja jak na YT streaming w 2011 roku (troche sie od tego czasu poprawilo ale co sprzet to sprzet) jak mi sie to podobalo, jak juz kupilem PS3 to zakupilem JC2 i ogralem raz jeszcze i bawilem sie bardzo dobrze, owszem bylo to powtarzalne ale mialo rece i nogi.

W 3ke gralem chwile na PS4 i PC (lapciak) i powiem tak na PS4 wygladalo to koszmarnie moim zdaniem (JC2 na PS3 czy nawet w tym ubogim streamie robilo wieksze wrazenie), na lapku udalo mi sie wyciagnac choc stabilne 30fps (brak ktorych wkurzal mnie na PS4), oraz ciut lepsza grafike. Po paru godzinach stwierdzilem ze jakos mnie to nie bawi.

Nie wiem co poszlo nie tak, ale cos poszlo nie tak skoro gra w ktorej radosna rozwalka dawala fun (JC2) po latach powrocila i ja jakos funu nie odnalazlem. Gry nigdy nie kupilem. (ogrywalem jak byl jakis darmowy weekend a na PS4 chyba wtedy jeszcze plusa oplacalem ale wlasnie mi sie konczyl).

 

Wiadomo co kto lubi co komu pasuje, mi nie siadlo.

 

milego grania!

 

---------

A w temacie Get Even - postanowilo rozjewalic mi save game - po restarcie od checkpointu wypadlem za mape i wtedy wlasnie gra postanowila sie zapisac. bylem w 3/4 gry, zaczalem raz jeszcze ale motywacja mniejsza bo bylem bo twiscie fabularnym wiec teraz po prostu probuje dotrzec do miejsca w ktorym gra sie dla mnie skonczyla.

 

W przerwach Human Fall Flat - bardzo mila gra ktora sprobowalem w XGP i teraz w koncu kupilem, DiRT4 po malej przerwie bo jednak trasy z generatora przy dluzszych sesjach z gra sie czuje i rozpoznaje jak sa budowane.

 

ogolnie sporo gier czeka w kolejce a ja mam poczucie ze nie mam w co grac - ot paradoks wyboru.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno zdanie w temacie Just Cause 3 - gra mi się zawiesza przynajmniej raz na godzinę grania. Też tak mieliście czy to po prostu dysk zjechany (wygląda idealnie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×