Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, alien666 napisał:

To jeszcze jedno zdanie w temacie Just Cause 3 - gra mi się zawiesza przynajmniej raz na godzinę grania. Też tak mieliście czy to po prostu dysk zjechany (wygląda idealnie)?

Mi gra nie zacięła się ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2020 o 22:25, alien666 napisał:

To jeszcze jedno zdanie w temacie Just Cause 3 - gra mi się zawiesza przynajmniej raz na godzinę grania. Też tak mieliście czy to po prostu dysk zjechany (wygląda idealnie)?

na ps4 gralem lacznie 4h - spadki FPS owszem ale nie przypominam sobie zawiech, czy blue screenow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w temacie pocisne monolog. 

 

Get Even - ukonczone. Bede tutaj lagodny w ocenie i powiem dobra z minusem. Historia jest calkiem fajna, graficznie jest ok pomysl dobry. Ale gra chciala nie byc walking sim (ktorym jest i tak przez grubo ponad polowe czasu) a sekcje skradano strzelane sa takie se w mojej opinii. Dlaczego napisalem ze lagodna ocena bo gra jak pisalem postanowila mi sie wykrzaczyc w 2/3 zabawy i nadpisac autosave jak spadlem poza mape. Za taki bug powinniem obnizyc ocene. 

 

Crash remaster - dalem kolejna szanse, ale to chyba juz nie te lata, jakos nie bawi mnie proba perfekcyjnego przejscia poziomu, sprawdzilem kazda z odslon ale gier raczej nie ukoncze... 

Dirt 4 - fajnie mi sie smiga na padzie i ramach przerwy od innych gier ogrywam. 

 

call of cthulhu - zaczalem grac 2 i pol rodzialu za mna, jest OK. klimat fajny, zobaczymy jak bedzie dalej. 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoC jak już kiedyś pisałem, fajna gra ale raczej dla fanów. Ja teraz ogrywam Days Gone bo mi się CP pod choinkę zamarzył i na razie sobie pudełko oglądam: d1bb29040a648316745839ca80ce76e5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: Uncharted 3

 

Switch: Sakuna - uzależniająca gra, hodowanie ryżu wciąga jak bagno,

 

Black Flag  - pływam, zwiedzam i zbieram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2020 o 22:28, Strife napisał:

Ps4: Uncharted 3

Black Flag  - pływam, zwiedzam i zbieram. 

 

No widze nie tylko ja siegam po starsze gry :)

Choc black flag jakos jeszcze sie nie wkrecilem zawsze cos mi przeszkadzalo.

Za to U3 - 3 przejscia i wystarczy (PS3 - PL/EN voice) i raz remaster na PS4.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, danken000 napisał:

Skończyłem Yakuzę 7 i teraz pora na Cyberpunka 2077.

Którą dokładnie tą Yakuzę skończyłeś? Pytam z ciekawości bo do tej pory mam za sobą tylko Yakuzę 0 i chce wiedzieć czy historia trzyma poziom.

Sam obecnie ogrywam Persone 5 Royal. Piękna sprawa. To co było świetne teraz jest doskonałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Frost Prime napisał:

Którą dokładnie tą Yakuzę skończyłeś? Pytam z ciekawości bo do tej pory mam za sobą tylko Yakuzę 0 i chce wiedzieć czy historia trzyma poziom.

Sam obecnie ogrywam Persone 5 Royal. Piękna sprawa. To co było świetne teraz jest doskonałe.

Teraz 7 czyli u nas Yakuza: Like a Dragon.

Ogólnie to ograłem całą serię po kilka razy, a obecnie czekam aż 3-6 wyjdzie na PC, żeby móc to ograć w porządnej jakości. Nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie czy historia trzyma poziom, bo nie wiem co Ci się w niej podobało. Dalej jest po prostu tak samo. Cała seria jest kompletnie powalona i za to ją kocham ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 od premiery. Daaawno już nie zarwałem nocy przy grze, a tu mi się przytrafiło wczoraj. Gra ma syndrom "jeszcze tylko chwilę, jeszcze 1 poboczne i wyłączam". 

Bawię się przednio, a fabuła zapowiada się genialnie.

 

Co do ogólnej awantury o tę grę: nie wiem, nie znam się. Zacząłem grę na One x, a teraz cisnę na Series X i gra wygląda i działa w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na PS5 i poza tymi bugami i zjebanymi AI to jest git. Fabuła i postacie są bardzo dobrze rozpisane. Zresztą również też tak dobrze się nie bawiłem, a jak jeszcze puszczą upgrade do next gena to będzie poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: Skończyłem Uncharted 4, no jak dla mnie idealne zakończenie serii, oby więcej nie tykali tego.( @MagEllanchciałem sobie odświeżyć serie, bo ją bardzo lubię, co do black flag to mój pierwszy assassins i raczej ostatni, wziąłem że względu na piracki klimat i że można ogrywać na kibelku, na tv bym nie dał rady )  Czekam na The Last Of Us 2 jak wyląduje w paczkomacie, bo ostatnio przeprosiłem się z ps4.

 

Switch: Black Flag, Sakuna i Donkey Kong Country, genialny poziom trudności ginie i klnie się więcej niż w Blodborne:banderas:, plus zostały jeszcze dwie części małpiszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na forum psx extreme jest taki rak w temacie CP, a tutaj z kolei mało nas zostało...

 W każdym razie jak ktoś w to gra, to polecam poszukać giwery o nazwie Skippy ;)

Nie dość, że jedna z najlepszych w grze, to jeszcze pośmiać się można mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Set volume level to 300”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcy Izolacja na PS4. Gra straszy i bawi tak samo jak 6 lat temu na PS3.

A przez święta pyknę se jeszcze raz po 6 latach The Wolf Among Us i pierwsze TLOU.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 na PlayStation 5. Wyjeżdżam na święta, więc trzeba skończyć :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frost Prime

Jest dostepna za to na sprzetach biurowych :)

Moze tworcom bylo latwiej wydac te 2 wersje?

 

-----------

W temacie

Pogralem troche w Trials Rising i doszedlem do miejsca ze trzeba bedzie ciut pogrindowac zeby podbic level i troche mi zapal oslabl. Ogolnie spedzilem milo prawie 5h.

 

Ukonczylem The Call of Chtultu - moze byc, ma dobry klimat ale czegos zabralko zeby gra dostala ocene dobra.

 

Wrocilem do Drit 4 - przyjemnie.

 

Przegadam liste gier do ogrania zeby zobaczyc jaki tytul trafi do ogrywania jako kolejny.

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Frost Prime napisał:

Wciąż nie wiem czemu ta gra nie jest dostępna na mocniejszych konsolach. Genialna produkcja. Teraz jest w promocji za +- 80 zł na Switchu.

hades.jpg

Obejrzałem kilka szybkich filmików i faktycznie ciekawie to wygląda. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, xavris napisał:

Obejrzałem kilka szybkich filmików i faktycznie ciekawie to wygląda. 

Kojarzysz gry jak Bastion, Transistor (było dawno temu w Plusie) oraz Pyre? To niesamowite gry. Hades jest nieco podobny do Transistora tyle tylko, że Transistor to była normalna historia, a nie rouglike. Pyre natomiast to gra moim zdaniem idealna do esportu. Gry nie są teraz w promocji, ale jak już się w nich znajduja to można je wyrwać za nieco mniej jak 30 zł i szczerze polecam każdemu. Ja się w ogóle nie dziwię, że Hades zbiera takie noty jakie zbiera. Dialogi, design, muzyka, głosy postaci...mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bastion był fajny, translator mi nie siadł a pyre nie znam w ogóle. Ale od dawna mam ochotę na jakiegoś fajnego rogalika a ten wygląda na prawdę dobrze. I podobno zawartość i też sporo.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie w koncu po raz ktorys zabralem sie za DeusEx Mankind Divided. Tym razem na PC niestety na moim lapku versja steam (denuvo) nie dosc ze dziala tak se, to jeszcze potrafi zaliczyc wywalenie sie do pulpitu. I jakos lata temu jak zaczynalem ogrywac na PS4 to szlo mi lepiej, no ale moze musze sie wgryzc i zalapac flow. DeusEx:HR przeszedlem jako pacyfista i pewnie jesli sie uda to i MD chcialbym tak przejsc.

 

Dla tych co maja wersje na Steam a jeszcze nie grali nie wiem czy to błąd czy inna cholera ale niesławne platnosci za ulatwienie sobie gry (praxis points i kredyty) w sklepie w grze sa obecnie za 1grosz. I to wszystkie sa w tej cenie: kazda z paczek: 1,5,10 praxis points oraz paczek 1000, 5000, 10000, 15000 kredytow jest po 1grosz. 

Jak gardze mikroplatnosciami tak korzystajac z okazji kupilem pare takich paczek w tej smiesznej cenie - jak najdzie mnie ochota na cheatowanie :P (byle karte steam z dowolnej gry mozna pogonic za pare groszy i tak zasilic portfel steam). Co ciekawe na konsolach sprawdzilem paczki i te dalej maja swoje standardowe ceny.

 

 

Z innych rzeczy hashtag:nikogo

To podsumowanie roku:

Ukonczylem w tym roku 15 tytulow:

  • GRIS
  • A Plague Tale: Innocence
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Marvel's Spider-Man
  • Prey (2017)
  • Need For Speed: Heat
  • Rise of Instanity
  • Figment
  • Tell Me Why
  • Yakuza Kiwami 2
  • Observation
  • Blair Witch
  • Call of Duty: WW2
  • Get Even
  • Call of Cthulhu

Niby malo. Z drugiej strony gralem w mase tytuow ktorych nie ukonczylem acz mialem nabitych sporo godzin (Dirt4, My Time at Portia, FM7), wracalem do tytuow juz ogranych (FH3, FH4), wracam dokonczyc DLC (wiedzmin 3 i tutaj tez troche czyscilem mape), oraz wracalem co tytulow ktore juz kiedy ukonczylem (SC:blacklist czy Watch Dogs 2). 

Tak wiec liczba tytulow w ktore gralem ale ich nie ukonczylem to: 41. (wklejac nie bede bo to juz odrobine za dluga lista by byla).

 

Jesli chodzi o zakupy okolo 260pln wydane na gry zadnej gry na konsole, PC only w tym abonamenty i bundle.

Na liscie za rok 2020 mam 39 pozycji z czego 16 gier to darmoszka z rozdawnictwa.
W pozostale 23 pozycje zakupowe mozna przeliczyc na 55 gier co daje koszt za gre ponizej 5pln.

 

  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem na spokojnie 2 indyki :

1.) Night in the woods - bardzo ciekawa perspektywa. Gra oparta na dialogach i mini gierkach. Historia gra pierwsze skrzypce i trzeba przede wszystkim czytać.

2.) Ruiner - lubie stylizacje gatunku cyberpunk'a i ta gra mi całkiem siadła. Gra typu "top down". Była na promocji za 18 zł to grzech nie skorzystać. Polecam obejrzeć. Za mną dopiero pierwszy rozdział,ale kurde...fajnie się to prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×