Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś gra nad grami, seria nad seriami, 10/10, kamień milowy gejmingu, młodość przegrana i zaorana, piękno i epickość, pewnie pol roku z ta seria znów mi zejdzie ... panie i panowie król i władca wrócił : proszę o pokłony i oklaski ! f7141fa2ddca1e180297c2fac72087a5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, po skończeniu Metro (dziwna rzecz, świetny klimat postapo i mega chujowa fabuła, plus żenujący voiceacting z tragicznymi dialogami, bawilem się swietnie w trakcie włóczenia się po pustkowiach mocne 6/10) ograłem wczoraj What Remains of Edith Finch, wow co za perełka. Trochę animacja chrupie momentami na x ale znakomita rozrywka. Dziś pewnie zacznę DMC V. Albo bloodstained. A na switchu Sundered.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przez smętna fabule i żenujący voiceacting XD po dwóch godzinach wyłączyłem i usunąłem - nie dałem rady. Co dziwne jedynkę przeszedłem całe, last light prawie całe xD 

Żeby nie było offtopu - 4h ori za mną, ocxywiscie na switchu. Cena jak za taka grę to smiech na sali. Fantastyczna gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4
Medievil.
Dostałem takiego Medievila, jakiego zapamiętałem. Świetna gra.

Vita
FF8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosiaku wbiłem w The Division 2 Tier 2 i jak na razie ostudziło mi to zapał do tej gry... Musze chwile od niej odpocząć.  

W weekend ściągnąłem Observer na lapka (za darmo z Epic) i jak dla mnie klimat super, poczekam co będzie teraz w plusie i jak nie dadzą to kupuje bo jest w promo na psn - czekam na CP2077 więc gra jak znalazł.

 

W międzyczasie zacząłem grać w RDR2 i czuję, że jesienne wieczory spędzę z ta gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Observer spoko ale nie powalił, miałem nadzieje na bardziej krakowski klimat. Dodatkowo, technicznie ta gra to żenada, chodzi chyba w 15 kl/s na XBO:X. Na plus Rutger Hauer.

 

Ja skolei ogrywam Prey, co to za cudowna gra ;) na ps4 był lag którego nie mogłem zdzierżyć ale na klocku nie występuje. I Sundered na switchu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cod'a nowego pogrywam na PC od czasu do czasu...  Standardowo równowaga zachowana -  tyle samo przekleństw, co radości jeśli chodzi o multi. Mapy większe i bardziej rozbudowane więc chaosu trochę więcej niż zwykle. 

 

ps. Jak się ma skilla to się człowiek szybko odnajdzie w competitive, a jak nie to smuteczek bo zostaje singielek i coop albo narzekanie jaki ten cod jest blee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porzucilem crasha  i spyro. 

Wrocilem do Horizon:ZD - w weekend ogarnalem znakomita wiekszosc The Frozen Wilds. 

A potem zmeczony tym ze to co mi zostalo to proba lowiecka i zabijanie 5 misiaczkow odpalilem RDR2 oj cos czuje ze ze sterowaniem to ja sie nie polubie. 

Za to graficznie na PS4 Amator no jestem pod wrazeniem, choc widac nierownosci pewne ale rozumiem kompromisy i tak musieli wyciskac z tej konsolki ostanie soki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
porzucilem crasha  i spyro. 
Wrocilem do Horizon:ZD - w weekend ogarnalem znakomita wiekszosc The Frozen Wilds. 
A potem zmeczony tym ze to co mi zostalo to proba lowiecka i zabijanie 5 misiaczkow odpalilem RDR2 oj cos czuje ze ze sterowaniem to ja sie nie polubie. 
Za to graficznie na PS4 Amator no jestem pod wrazeniem, choc widac nierownosci pewne ale rozumiem kompromisy i tak musieli wyciskac z tej konsolki ostanie soki. 
 

No po H:ZD to rdr2 jest zdecydowanie bardziej ociężale i powolne. Btw: frozen wilds mi dupy nie urwał, jedna misja poboczna była spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, CePeeN napisał:


No po H:ZD to rdr2 jest zdecydowanie bardziej ociężale i powolne. Btw: frozen wilds mi dupy nie urwał, jedna misja poboczna była spoko.

Mi sie calkiem podobal, co prawda story w H:ZD nie oceniam za wysoko ale Frozen Wilds dodwal do niej i robil calkiem ok. 

Pewnie wroce zabic pozostale 4ry misie. choc tutaj na normalu to jest walka na cierpliwosc i pierwszego bralem na dystans. Odczekac az nie bedzie gonil podejsc 300-500dmg i powtarzac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldurs gate skończony :obama: po 20 latach nadal 10/10 teraz pora na moje 11/10 czyli ... baldurs gate 2 cienie amn , nadal nie rozumiem jak ani jeden stary nerd z forum nie pokusił się o baldura w którejś wersji sony/ Xbox/ switch ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, już ci pisałem, to są gry które maja po 20 lat ;) i nigdzie już nie uciekną, a backlog zapełnia się nowymi produkcjami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,nie wszyscy mielą kolejne gry na czas, niektórzy się lubią porozkoszować :p no i za dużo nowości wychodzi, żeby tak ot mieć czas na klasyki, które się zna.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Baldur's Gate świetna produkcja, świetna rzecz i na pewno wrócę, ale póki co kupka rośnie a nie maleje.... 

 

Obecnie powolutku  Dark Souls Remastered  :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w kwestii DS to tylko death stranding :D

pooof, pozamiatane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, xavris napisał:

No w kwestii DS to tylko death stranding :D

pooof, pozamiatane

 

Stranding,  sranding:janusz:

 

 

image (1).jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam chłopaky, że całkiem się jaram tą gierką, ale nie mam w nią gdzie zagrać jak na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan na listopad ambitny

 

1. jestem w podmroku w baldurs gate 2 wiec jak dobrze pamietam zakończyć bg 2 plus tron bhaala zostało jakieś 10 godzin. 
 

2. zacząłem luigi mansion 3 ale to jest dooobre !!! Za mną 8 piętro z 17 jak czytałem wiec jakoś idzie ;) przemiła i orzezajebista produkcja która bym nazwał resident evil w świecie nintendo. 
 

3. Potem w planie skończyć dq 11 jakieś 30 godzin za mną . 
 

4. w planie również wspomnien czar i ni no kuni remastered na switcha : pamietam ze na ps3 ten tytuł był dla mnie topem topow.

 

5. Gdzieś po luigim w planie zelda remake na switcha : podobno urocza i sentymentalna podróż na 10 godzin w co chętnie zainwestuje swój czas. 
 

6. w planie również : wymaksowanie deamon x machina oraz astral chain czyli moje 2 czarne konie tego roku ! 
 

7. wypadałoby skończyć ff8 remaster ale czy mi się chce ...
 

w umyśle sobie układam co zostanie moim goty 2019... fire emblem/ astral chain a może okaże się nim luigi mansion lub deamon x machina czy najlepszy powrót do bijatyk od lat czyli nowy samurai shodown ? Chuj wie ... po tych planach mam zamiar sprawdzić death stranding a może nie wytrzymam i polecę po niego już we wtorek ? 
 

 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daemon X Machina u mnie czeka cierpliwie w kolejce. Ale zeby się wkręcić, buduje sobie roboty ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety jakiś zastój growy i ogólnie mało czasu na granie, ale Xeno ratuję sytuację.

 

Na ps4 rozgrzebałem God of War i o jezuśku jaka ta gra jest nudnaaaaaaaaaaaaa, na razie leży i się kurzy.

 

Na pstryka ubijam niemiaszków w x-rayu w Sniper Elite 2, bo klimat ma to nadal świetny i czasem Asphalt 9 odpalę na dwa, trzy wyścigi.

No i nieśmiertelne Xeno 2, wszystkie questy nawet te z dlc pokończone i pozostało dobicie bladów z dodatku na maxa i zebranie wszystkich ciuszków i będzie dosłownie wszystko co tylko można zrobić w tym tytule.

 

Czekam jedynie na 3 gry, poksy ( chociaż sam nie wiem dlaczego, ale chyba  udzielił mi się hype małego, bo czeka z wywieszonym jęzorem) i na Xenoblade Chronicles Remastered, bo z chęcią wrócę na Bionisa i Mechonisa żeby znowu pozwiedzać owe tytany. Tales of Arise będzie chyba ostatnim tytułem na ps4y który skatuję, bo w sumie  konsola ostatnio służy jako przycisk do papieru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4:
FIFA 20
Death Stranding

A na Switcha planuje zakup Luigi Mansion 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Strife napisał:

God of War i o jezuśku jaka ta gra jest nudnaaaaaaaaaaaaa, na razie leży i się kurzy.

Weź bądź tak dobry i idz się nie znać na grach gdzie indziej :p

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, xavris napisał:

Weź bądź tak dobry i idz się nie znać na grach gdzie indziej :p

Nic nie poradzę że ten tytuł ssie pałkę, a taki "przeciętny" Days Gone wsysa i wysrywa Kratosa sromem bez popity, Spider i Horizon robią to samo, ale God'ów jakoś nigdy nie lubiłem, tak samo jakoś olewam Srimakojima mega produkszyn :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga : wszystkie tytuły które wymienił strife ssaja pale casualowych cieci: chyba nabardziej bezpłciowy horizon (aka piękna wydmuszka ) oraz spiderman marna kopia świetnych batmanów o kolesiu w rajtuzach ... niestety główne mainstreamowe exy sony w tej generacji są dla mnie nijakie po całości ... poza yakuza oraz bloodbornem ale to inna bajka ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlapcie się za ręce i won do Japonii. Wstyd mi za Was :(

nie uważam się ani za casuala ani tym bardziej za ciecia a horizon to jedna z fajniejszych gier w ostatnim czasie. Świat przedstawiony bije 98% innych na głowę. God of war to jedna z najciekawszych historii jakie przeżyłem w grach.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×