Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Najchętniej wrócił bym do pierwszej Mafii, czekam więc spokojnie na premierę, mam nadzieję że nie będzie dużo błędów i postarają się takiego klasyka zrobić jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2020 o 13:00, manoszek napisał:

Najchętniej wrócił bym do pierwszej Mafii, czekam więc spokojnie na premierę, mam nadzieję że nie będzie dużo błędów i postarają się takiego klasyka zrobić jak najlepiej.

nadzieja?

No ja trzymam moje oczekiwania na bardzo niskim poziomie. 

 

Spojrz na filmiki porownawcze Mafia 3 va Mafia 1 

Musieli by postarac sie naprawde silnik M3 podrasowac (jak i poprawic fizyke) zeby to jakos wygladalo. Moje oczekiwania polecialy na leb na szyje po tym jak uslyszalem ze M1 ma byc remakeiem na silniku M3. 

 

Znow bedziemy mieli pieszych npcow samobojcow? co bylo nie do pomyslenia w M1, a w M3 bylo nagminne?

 

w spoilerze 3 filmiki porownawcze: 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Do tego bylo jakis info ze maja cos tam podrasowac w historii - co powoduje ze juz nastawiam sie jak pies do jeza. 

Obawiam sie tez ze wrzuca aktywnosci z dupy zeby zrobic z M1 sanboxa mimo iz gra tego ni penisa tego nie potrzebuje.

A no i bylo cos o uwspolczesnieniu gameplayu... i tu tez mam obawy.  

 

No oglnie jak widac nie jestem pozytywnie nastawiony. Ale to wynika z tego ze M1 zapamietalem jako jeden z niewielu tytulow bardzo bliskich (dla mnie) maxymalnej noty. To gra ktora wyprzedzila swoje czasy, szczegolnie jesli chodzi o przywiazanie do detali (co mozna sprawdzic na filmikach). 

I moim zdaniem ta gre powinno remasterowac studio ktore wie co to przywiazanie do detali (moze R*?), bo te robily niesamowite wrazenie w 2002 roku, a wielu z nich zabraklo w kontynuacjach. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2020 o 14:22, RaiD napisał:

W oczekiwaniu na TLOU2 powrót po latach do Mafia 2. 

Remaster nie Remaster, ale klimat wciąż genialny. Nie będę się rozpisywał o tej grze, bo jest dobrze znana. Aczkolwiek lekko podrasowana wygląda dużo lepiej. 

No bawię się fantastycznie, z zamiarem ponownej platynki... 

Polecam.

 

Załatali już coś? Też zasysam bo na PS3 - 9 lat temu bawiłem się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re2 remake coś czuję, że jestem już przy koncu jak do tej pory solidna gierka tylko trochę mało strzelania. Jak bym miał wpływ na projektowani tej gry to dał bym więcej łbów do rozwalenia ale żeby wymagała wpakowano mnijszej ilości kulek. Jak dla mnie głowy pękają za rzadko a zdarz się że w niektóre trzeba wpakować nawet 6 żeby zombiak padl. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mesjasz fantasy 7 niełatwo wypełnić pustkę , chodzę po pokoju, nie ma we mnie życia ... próbowałem wszystkiego niestety mesjasz jest jeden :obama:  
 

po nim pare jakiś giereczek slonczylem a teraz wale w remake xenoblade na konsoli dla kitajskich retardow a od dziś zabiorę się za fałszywego proroka, bo jak wiadomo może być to jedynie gierka dobra a prawdziwy mesjasz zszedł na ziemie 10.04.2020 aby nam niewiernym pokazać drogę . Wiec dziś na tapetę wchodzi nudna przez hajp i wyskakiwanie z lodówki historia pełna zaorania prawilniakow , lbgt oraz brutalności : ale wiadomo ze prawdziwy prorok za nami a kto nie skończył niech żałuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: FF VII Reamke koniec 14 rozdziału i zamuły dostałem, strasznie wynudziła mnie ta gra, może kiedyś skończę.

 

Switch: Xenoblade Chronicles ponad 100h i ciągle mi mało, Flashback powrót do gier z amisi:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: TLOU2.
Może ogarnę do piątku przed wyjazdem na wczasy.
VITA: w pracy Vagrant Story.
P.S. Jeśli macie jakieś znajomości z pogodynką z polsatu to załatwcie trochę słońca na Helu. Dzianks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu grać w gierki, jak od prawie dwóch miesięcy posiadam takie cudo

 

 

e7b060233d1dbd8c5d4df04fa1076014.jpg

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupoilem Origin Access za 4pln na miesiac i gram w tego NFS heat.

Gram bo mam sentyment do serii, ale moja ocena po wbiciu 20 lvl rep to moze byc (6/10).

 

sprawdze tez pewnie pare innych gier.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów i braku gier na półce zrobiłem platynkę w U1 i w U2. Moim skromnym zdaniem U2 to gra wszech czasów - nic się nie zestarzała, a powiem szczerze, że tryb crusing to czysta przyjemność.

Chyba czas na TLoU2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SnowRunner, odpaliłem prosiaka i się zachwycam tą grą...

Początki ciężkie ale jak to wciąga

Myślę, że do czasu premiery GoT, będę odpalał w wolnym czasie tylko tą gierkę!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassyn Creed 2. 

11 letnia gra, nie ogralem jej wczesniej, ciekawie jest zobaczyc jak zmieniala sie nieco ubi formula. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

Assassyn Creed 2. 

11 letnia gra, nie ogralem jej wczesniej, ciekawie jest zobaczyc jak zmieniala sie nieco ubi formula. 

 

 

 

tenor.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wziąć MGSV za dwie dychy jak ktoś nigdy nie grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: stoi i się kurzy. 

Switch: Tsubasa i  Atelier Ryza. 

Tel: Tales of Crestoria 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to AC2 gdzies w 5tym wspomnieniu bylem i nie wrocilem.

XGP z promocji

wiec zobaczy sie co tam

A ze wczesniej kupiłem Tell Me Why - to ogralem ep1, zaczalem ep2 i zamierzam skonczyc.

Niczego nie urywa, poki co.

A do pierwszego LiS to nie ma startu przepasc w mojej opinii dzieli te gry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: wyjęte z odmętów kurzu Genshin Impact jak na darmówkę naprawdę spoko tytuł, czekam aż będzie na pstryka, bo stacjonarnie marnie stoje z graniem. 

 

Switch: Captain Tsubasa 7 razy przelazłem grę robiąc postacie i nadal mi mało, ostatni mecz online 8:0 dostałem wpierdolisko, ale ta gra jest tak miodna że ciężko przestać grać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4
Single: Niedawno skończyłem Uncharted 3 Remastered. I zacznę U4 w którą jeszcze nie grałem (Remastery powtarzałem sobie), albo Modern Warfare 2 Remastered dla zmiany gatunku.
Multi: World War Z

Switch
Czas go będzie odkurzyć, bo chcę obadać Super Mario Bros 35 (czy jakoś tak).

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 4 w którego nigdy wcześniej nie grałem. Sterowanie doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Wcześniej GTA Vice City - nie zawsze warto wracać do klasyków z racji nostalgii. Dzisiaj jest to dla mnie już prawie niegrywalne.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu Nier automata. Bardzo zacny szpil.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, CePeeN napisał:

W końcu Nier automata. Bardzo zacny szpil.

O kurde, faktycznie Ci zeszło :) Ale gra jest genialna, aż zazdroszczę :)

U mnie ostatnio Overwatch i jak czas pozwoli to Wasteland z Manoszkiem. Ale w weekend pewnie vampyr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×