Jump to content
Guest Nifelheim

W co teraz gracie?

Recommended Posts

W dniu 7.10.2020 o 09:50, CePeeN napisał:

W końcu Nier automata. Bardzo zacny szpil.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciekawe czy obadasz wszystkie 26 zakończeń :ohstop:

no to sporo dobroci od MS na PC w ramach XGP PC:

RE7 - bardzo dobra gra ale nie dla mnie, klimat piekny, ale no co czasami mam nerwa... pogralem troche i jakos nie mialem sily wrocic.

Forza Motorsport 7 - z abs i tsc ON na padzie bardzo przyjemna gierka, jutro w koncu podlacze kierownice i wylacze te dwie rzeczone funkcje zeby zobaczyc do czego to porownac.

Prawie ukonczona: Yakuza kiwami 2 - bardzo dobry szpil. Zostaly mi 3 dodatkowe rozdzialy.

(2 miesiace abonamentu za lacznie 8pln)

milego grania!

9 godzin temu, MagEllan napisał:

no to sporo dobroci od MS na PC w ramach XGP PC:

RE7 - bardzo dobra gra ale nie dla mnie, klimat piekny, ale no co czasami mam nerwa... pogralem troche i jakos nie mialem sily wrocic.

Forza Motorsport 7 - z abs i tsc ON na padzie bardzo przyjemna gierka, jutro w koncu podlacze kierownice i wylacze te dwie rzeczone funkcje zeby zobaczyc do czego to porownac.

Prawie ukonczona: Yakuza kiwami 2 - bardzo dobry szpil. Zostaly mi 3 dodatkowe rozdzialy.

(2 miesiace abonamentu za lacznie 8pln)

milego grania!

Odnośnie Forzy to jak to wyłączysz to tak jakbyś grał w zupełnie inną grę. Jak masz kierownicę to wyłącz wszystkie asysty i wtedy spróbuj przejechać wyścig :27_sunglasses:

31 minut temu, Frost Prime napisał:

Odnośnie Forzy to jak to wyłączysz to tak jakbyś grał w zupełnie inną grę. Jak masz kierownicę to wyłącz wszystkie asysty i wtedy spróbuj przejechać wyścig :27_sunglasses:

No z pewnoscia tak tez zrobie. Co prawda w FH jakos nie poszlo mi ustawienie kierownicy. Czasami i arcade na kierownicy daje fun - jesli mialem dziesiatki jak nie wiecej godzin w NFS MW 2005 z driving force pro, to duzo lepszy arcade+++ jak FH z T300 to powinnien byc fun do kwadratu, bede musial sprobowac raz jeszcze.

Tak gry ktore bardziej ida w sim na padzie to nie moja bajka. No chyba ze zostawie tylko podstawowe asysty jak abs i tsc.

Z racji iz FM7 byla w przerwach od Yakuzy nie chcialo mi sie targac i rozkladac kierownicy, ale z pewnoscia to zrobie i wtedy sprawdze gre bez asyst. Z drugiej strony brakuje mi tutaj ustawienia, poziom asyst realistyczny (czyli zgodny z tym ktore maja dane pojazdy).

Na wielki plus optymalizacja ktora nawet na slabszych kompach, daje rade.

oj cos czuje ze kolejna zabawka (a ostanio jakos za duzo ich kupuje :( ) bedzie pewnie XSX ;)

Ciekawe czy obadasz wszystkie 26 zakończeń :ohstop:

Nie wiem czy wszystkie, na razie mam już dwa na koncie a nie skończyłem pierwszego przejścia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ps4: pograłem w Genshin Impact, ale wolę poczekać na przenośna wersję na pstryka.

Switch: Ciągle Tsubasa - jedna z lepszych gier ostatnich lat. 

Rocket League - na małe odstresowanko. 

Alliance Alive - sztosiwo jakich mało, jak ktoś tęskni za jrpg'ami  z czasów psx'a to będzie zachwycony, genialny system walki, jeden z lepszych przedstawicieli gatunku na pstryka, który łyka takiego Octopath Traveler bez  popity. 

Edited by Strife