Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po aktualizacji softa wchodząc do ps store wywala błąd 80710D36, co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Some users expriencing problems signing into the Store at the moment, we're investigating & will update you soon. Thanks for your patience

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem podczas instalowania gry przy stanie instalacji na 14% wyskakuje mi ten błąd 80029564 próbowałem pobierać ponownie jednak to nic nie daje

proszę was o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem PS+ i w zakładce Gry na PS3 mam save lub pliki do MW3, a chciałem zagrać teraz to to jest patch, a wyskakuje błąd: Podczas instalowania wystąpił błąd 80029563

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

Chciałem zapytać o to czy ktoś korzysta z programu Psn Download Manager? Mam wielki problem, ponieważ zakupiłem ps+ i niestety niektórych gier nie mogę zainstalować. Wyskakuje dobrze znany błąd 80029564 na 14% :(. Z tego co wyczytałem na googlach, instalacja programu i pobieranie tym sposobem jest najbardziej efektywnym sposobem rozwiązania mojego problemu. Czy ktoś posiada jakiś toturial/instrukcje instalacji i obsługi tego programu? 

 

Z góry, bardzo dziękuje za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas instalacji drugiej łatki do GTA V konsola się zawiesiła (w trakcie jej ładowania). Właczyłem ją ponownie, wszystko wydawało się działać normalnie. Niestety, po włożeniu płytki do napędu, kilka sekund po jej rozruchu, wczytywanie płyty ustaje i wyskakuje info o błędzie 80010514. Sprawdziłem inne gry - działają bez zarzutu, żadnych problemów z wczytywaniem. Usunąłem pierwszego patcha, oraz wszystkie zainstalowane dane gry; drugiego patcha nie było. Bez rezultatu, dalej gra rusza na kilka sekund i wyskakuje ten sam błąd. Jakieś rady, można to "naprawić" przez backup konsoli, czy też konsola do śmieci?

Edit:

Naprawiłem; nawet nie musiałem "czyścić" twrdego dysku.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapamietalem jedynie koncowke bledu ED4 kojarzy ktos moze, co on oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przy instalacji gier wyskakuje mi blad 80010038 pobieralem jescze raz nie pomoglo, w recovery probowalem Restore system files lecz nie pomoglo. Wue ktos jak rozwiazac ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, kupiłem niedawno LBP 2 i przy próbie aktualizacji po chwili wywala błąd 80710723. Wyczytałem, że trzeba odblokować porty w routerze. Tak też zrobiłem, tzn tak mi się wydaje, że wszystko zrobiłem dobrze. Przy kolejnej próbie aktualizacji wywala błąd 800233EF. Próbowałem też ustawić DMZ dla IP konsoli, ale to też nie skutkuje. Mój router to Dlink DIR-600. Błagam pomóżcie, bo już mnie coś trafia :sad:

 

edit. Nikt nie potrafi pomóc ??? 

Edytowane przez Prezmaczek1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

 

Dzis grałem na ps3 w gre "risen2" i wyłaczyłem. Postanowiłem wrocic po jakims czasie do grania i wyskoczył bład "80010514" czyli problem z napedem. Właczyłem inna płyte i to samo i już załamka ale sprobowałem odpalic trzecia płyte i o dziwo czyta. Wrociłem wiec do Risena2 ktorego przeczyscilem ale niestety dalej to samo. Co zrobiłem? otóż ani nie wyjełem płyty a tylko pokasowałem save i takie tam z kilku gier w które juz nie gram a był na dysku (jakies z 5000 mb) no i o dziwo gra odpaliła. Dla sprawdzenia wyłaczyłem PS3 i jeszcze raz włączyłem Risena i działa. Czy ktoś może wytłumaczyć mi to zjawisko bo ja napewno sam sobie nie potrafie

Edytowane przez lipen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przy instalacji gier wyskakuje mi blad 80010038 pobieralem jescze raz nie pomoglo, w recovery probowalem Restore system files lecz nie pomoglo. Wue ktos jak rozwiazac ten problem ?

Witam podpinam się , zakupiłem gta 5 na psn sciagałęm całe 18gb kilka razy i zawsze podczas instalacji przy 5% wychodzi błąd 80010038. Czytałem juz odpowiedzi na ten problem jak rozwiazać ale są one typu zły net uszkodzony dysk. Proszę o konkretna odpowiedz kto miał tak problem i sie z nim uporał. 

Dodam jeszcze , że używałem safe mode i robiłem pkt 3 i 4 i nic nie pomogło.

Edytowane przez bu3o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 807110102 , przy probie wpisu do psn... co teraz?:<

nie wpisałeś czasem jednej jedynki za dużo ?

http://pl.playstation.com/search-results/

W pierwszej kolejności sprawdź ustawienia sieci w konsoli... a w drugiej, czy opłaciłeś rachunek ;)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 807110102 , przy probie wpisu do psn... co teraz?:<

Mi też od kilku dni ten błąd wyskakuje. Ten i jeszcze dwa inne. Wpisuj się, w końcu ci się uda. :biggrin:  Ja czasem potrzebuje 3 prób, a potem śmiga. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu 80010038 wymiana dysku pomogła:) Podobno to jedyna możliwość

Edytowane przez bu3o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie :)

 

Mój znajomy ma problem z konsolą mianowicie wyskakuje mu kod : 

 

030078201b195bc5med.jpg

 

 

a jak już gra się włączy to zawiesza się i koniec gry ;/ co w takim wypadku można zrobic ? czyszczenie konsoli pomoże ? tzn lasera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem zapytać gdyż przez ostatni tydzień nie mogę wejść do sklepu PlayStation Store , albo mnie wyrzuca do menu konsoli z powrotem , albo konsola zawiesza się w tym sklepie , gdzie pojawia się tylko menu u góry i nic poza tym , niebieska strona cała , nie mogę też korzystać też z przeglądarki internetowej , pokazuje nie można wyświetlić strony i błąd (80710a06), czy mógłby mi ktoś pomóc albo wyjaśnić co to mogłoby być za zjawisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscilem pliki cookies , dalej nie mogę wejść do sklepu wywala mnie , albo konsola się wtedy zawiesza i muszę ją resetować przyciskiem bo wszystko przestaje działać , co by można jeszcze zrobić z tym ofinstalowywałem ps store i instalowałem na nowo nic nie pomaga , proszę jeszcze o jakąś pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×