Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Mianowicie po włączeniu ps3 mogę oglądać filmy na ipla, axn mogę też normalnie przeglądać internet, ale jak próbuje wejść np do PS Store, albo GT5 to wywala mi błąd 80028ED6. Wczoraj podczas gry pojawił się ten problem i nie wiem co zrobić. Zawsze wszystko działało normalnie, a od wczoraj coś się popsuło ;/ resetowałem router i konsole i nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Mianowicie po włączeniu ps3 mogę oglądać filmy na ipla, axn mogę też normalnie przeglądać internet, ale jak próbuje wejść np do PS Store, albo GT5 to wywala mi błąd 80028ED6. Wczoraj podczas gry pojawił się ten problem i nie wiem co zrobić. Zawsze wszystko działało normalnie, a od wczoraj coś się popsuło ;/ resetowałem router i konsole i nic nie dało.

80028ED6 - Wystąpił błąd. Użytkownik został wypisany z PlayStationNetwork

Bardzo częsty błąd przy połączeniach wifi, podczas przesyłu pakietów jakiś pakiet nie "trafia" i jest błąd.

Zalecenia: podłączyć kablem :laugh:

Witam, mam problem z grami fifa11 i nba 2k11 gdy chce odplić grę wyskakuje mi błąd nr 80010514 o co chodzi>?

80010514 - Problem czytania Blu-ray

*Płyta lub napęd mogą być uszkodzone lub zabrudzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj grałem sobie w DC Universe Online . Jak w tej grzee bywa dostałem zwisa (freez) Restart konsoli i tu niespodzianka .

Nie chce mnie zalogowac do PSN . (8071053D) . Wyczytałem ze to jakis błąd z pluginem i mam zresetować modem/router - więc tak zrobiłem .

Po odpaleniu konsoli jest polączenie z PSN. Ale nie moge połączyć się z żadną grą przez PSN .

Przy próbie sprawdzenia w PSN ( Zarządzanie kontami ) niechce mnie połączyc (w tym czasie jestem na PSN zalogowany i widze znajomych ) wyskakuja bledy przy próbie wejscia na zarządzanie ( 80710B23 , 80710D23 , 80710092 )

Przy próbie zrobienia testu połączenia internetowage prze linijce z Playstation@Network - Nieodpowiada i po tym znowu mam błąd 8071053D i już sie nie moge nawet zalogować .

Proszę o jakąś pomoc , sugestie . Może ktoś z was miał podobny problem ?

Czy odrazu mam dzwonic do Support Sony .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przejdzie w ciągu 24 godzin to zadzwoń. W tej chwili mogą być problemy z PSN bo kilka milionów ludzi rzuciło się na mapy do Black Opsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pocieszenie ale mam to samo. I co najciekawsze zrobiło mi się to chyba wczoraj a odkryłem to dzisiaj.

Wczoraj wieczorem wyłączyłem system będąc w trybie online w killzone 3. Jak to czasem z onlinem bywa konsola miała problem przy wyłączaniu i charakterystycznie trzykrotnie zapikała. Mało tego, pomimo iż była wyłączona diody dalej świeciły (podobnie jak to przy YLODie bywa), niebieska ciągle a zielona migała. Przycisk power je zgsił i po problemie.

Dzisiaj konsola bez problemu wystartowała i zalogowała się do PSNu. Chciałem wejść do sklepu zakupić PJ Shooter 2 i tu niespodzianka, nie da się. Najpierw długie ładowanie które wieńczy błąd(dołączam opisy):

80710092 - "An error has occured. you've been signed out from the ps network" - (connection dropped).

lub

80710D23 - Turn the PS3 off for a bit (30 minutes give or take) with the power toggle (not standby XMB or touch button).

I nie wiem co z tym zrobić. To samo dzieje sie przy próbie wejścia w zarządzanie kontami. Na szczęście przynajmniej grać online się da.

W internecie znalazłem:

RECOVERY MENU

Aby wejść do RM:

1. Wyłącz PS3 (nie z gniazdka ;) )

2. Przytrzymaj palec na włączniku konsoli aż się włączy i wyłączy

3. Włącz PS3 trzymając wcisnięty włącznik do usłyszenia 2 krótkich sygnałów

4. Podłącz pada za pomocą kabla USB i naciśnij PS Button na padzie

Do dyspozycji mamy:

1. Zrestartuj system

2. Przywróć ustawienia domyślne

3. Przywróć system plików

4. Ponownie zbuduj bazę danych

5. Przywróć system PS3

6. Aktualizacja systemu

Usuwa pliki z ps3 i ustawienia

Przywraca ustawiania domyślne konsoli i nie usuwa plików z dysku

Wyjaśnienie:

1. Restart PS3

2. Resetuj wszystkie ustawienia systemu i przywraca je do ustawień domyślnych

3. Sprawdza uszkodzone/brakujące pliki systemowe, powoduje ponowne wgranie firmware (z kopii przechowywanej na dysku) do PS3

4. Odbudowuje System Operacyjny, przebudowuje indeks na dysku twardym.

5. Usuwa wszystko i zaczyna od zera

6. Aktualizacja systemu

i skorzystałem z 3 opcji. Konsola znalazła uszkodzone pliki, wymieniła je ale to nie pomogło. Zastanawiam sie jeszcze nad opcją 4 bo formatowanie dysku mi sie nie uśmiecha, zwłaszcza że nie wiem czy zadziała.

Jakieś sugestie? Chciałbym jutro kupić PJS2 :confused:

Edit: dodam że to nie jest problem z moim internetem lub routerem bo na 2 konsoli wszystko działa jak powinno. Sytuacja nie dotyczy tylko jednego konta ale wszystkich kont na tej konsoli więc jest to problem systemowy...

Edytowane przez Seba-osw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ma dzis jakies problemy :/, od 16 probuje dodac karte i ciagle mam blad a teraz nawet zalogowac sie nie moge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety umieszczam ten temat tutaj poniewaz naprawde nie widze takiej konkretniej kategorii aby umiescic go gdzie indziej.

Do dzisiaj mialem FW 3.55 i wszystko działało cacy, tj. internet i PSN

Przed chwilka zrobiłem aktualizacje do FW 3.56 i nie działa mi PSN.

Internet mam przez router i wszystko działa w porzadku, tzn teraz nie bo na konsoli PSN nie dziala.

Mam dwa błedy:

80710D23 Wylogowanie z PSN, Media Server Error: wystąpił błąd sieciowy

*Restart konsoli, jesli nie pomoze, spróbować później

80710D23 - Wyłącz PS3 z zasilania na 30 minut

Modem i router resetowałem

Czy ktos jest taki dobry i zna na to odpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy to wina SN ... czy tez systemu . Mnie identyczne dolegliwosci własnie spotykaja teraz po zwisie systemu .

Zobacze kilka dni jak tak bedzie dalej skorzystam z twoich rad co tam napisałes .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam drobny kłopot z konsolą. W momencie gdy z listy wybiorę "zarządzanie kontami", PS3 zawiesza się, albo ukazuje następujący komunikat:

b4d15606.jpg

e425941c.jpg

11e6fdc6.jpg

Błąd wyskakuje po aktualizacji firmware z 3.55 do 3.56.

Router i PS3 komunikują się przez WiFi, dostęp do sieci mam, więc to nie z winy dostawcy Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka kurcze ja mam taki problem ,kupiłem z kolegą na puł mapki do black opsa ps3 ,i teraz tak on kupił ściągną te mapy dał mi swoje dane do pobrania map , no i tu już niewiem oco caman gdy wchodze w dzial downloadu wybieram swuj bled to wyskakuje bąda , (błendna instalacja 80029780) , pytalem innych czy mieli jakiś problem z ściagnuieciem to niemieli zadnych problemów z pobraniem , jak to naprawic wie kto ?

Edytowane przez ADIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka kurcze ja mam taki problem ,kupiłem z kolegą na pół mapki do black opsa ps3 ,i teraz tak on kupił ściągnął te mapy dal mi swoje dane do pobrania map , no tu jz niewiem oco caman gdy wchodze w dzial downloadu wybieram swój bled to wyskakuje bąda (???) , (błędna instalacja 80029780) , pytalem innych czy mieli jakiś problem z ściagnieciem to niemieli zadnych problemów z pobraniem , jak to naprawic wie kto ?

w ogole nie wiem o co ci chodzi?

bledy wolaja o pomste do nieba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka kurcze ja mam taki problem ,kupiłem z kolegą na puł mapki do black opsa ps3 ,i teraz tak on kupił ściągną te mapy dał mi swoje dane do pobrania map , no i tu już niewiem oco caman gdy wchodze w dzial downloadu wybieram swuj bled to wyskakuje bąda , (błendna instalacja 80029780) , pytalem innych czy mieli jakiś problem z ściagnuieciem to niemieli zadnych problemów z pobraniem , jak to naprawic wie kto ?

Ja jeszcze jakoś rozumiem o co mu chodzi, ale to że się opi********, to również okaże to ze swojej strony.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 4 marca mam problemy z logowaniem do PSN (loguje się, a przy próbie uruchomienia rozgrywki on-line wywala) do tego cały worek błędów. Przez neta gram od około 2 lat, a dopiero teraz coś takiego mnie dopadło.

80028E01

80710102

80710D23

8002A548

80710B23

80711008

80710723

Pomocy i pozdrawiam

Lexar4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Sony ogólnie daje ciała przy wydawaniu FW bo zamiast naprawiać to psują, więc czego to się można spodziewać.

Format systemu i spróbować zaktualizować konsolę przez Internet.

Dla zmniejszenia ilości błędów wyłączyć Media Server.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, mianowicie przy próbie wpisania kodu PSN wyskakuje mi błąd: "An error has occurred. (80023163).

Prosze o pomoc.  Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ten sam problem . Dzisiaj zakupiłem kartę PSN100zł i przy próbie wpisania kodu wyskakuję komunikat "An error has occurred. (80023156)" . Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przez kompa probowales doladowac?

Tak , próbowałem i bez pozytywnego rezultatu. Poprzez stronę próbowałem i program Media Go. Cały czas wyskakuje ten błąd "An error has occurred (80023156).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Teraz wywala tylko jeden błąd 80130182 i komunikat "Upłyną dozwolony czas wymiany informacji kluczowych. Wprowadzony klucz WPA może być nieprawidłowy." Postawiłem na nowo sieć Wi-Fi laptop poprosił o WPA wpisałem i poszło a konsola cały czas to samo. Macie jakiś pomysł??

Pozdrawiam

Lexar4

Edytowane przez Lexar4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , próbowałem i bez pozytywnego rezultatu. Poprzez stronę próbowałem i program Media Go. Cały czas wyskakuje ten błąd "An error has occurred (80023156).

Mi to sie wydaje ze to wina tej nowej aktualizacji, Sony cos spartaczyło i teraz musimy czekac az sami to zauwaza i cos z Tym zrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposob na ten blad jest sciagniecie MediaGO na PC zalogowanie sie przez program na PSN,

następnie wpisanie kodu. Ja mialem ten sam problem u mnie zadzialalo.

link do programu ->https://secure.eu.playstation.com/psn/services/detail/item223793/Media-Go-1-6/

Pozdrawiam

PT

Edytowane przez PTAKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i podziałało ;) dzieki za rade ale mam nadzieje ze niedlugo cos Sony z tym problemem zrobi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8002314A - na samym koncu tworzenia nowego konta na psn :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Podczas logowania do psn wyskakuje mi błąd 80710D36. Wie ktoś może jak temu zaradzić?? confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×