Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Podczas logowania do psn wyskakuje mi błąd 80710D36. Wie ktoś może jak temu zaradzić?? confused.gif

Mam w tej chwili identyczny błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili identyczny błąd...

To samo mam. Jak probowalem zalogowac sie przez strone playstation.com wyskoczyl mi komunikat ze servery sa cos tam "matiance" czyli cos tam grzebia ;)

Takie cos mi sie pokazuje w wielu jezykach ;P

Eng: eu.playstation.com is undergoing essential maintenance and is currently unavailable. In the meantime, you can visit the websites below.

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wspieraja uczciwych i legalnie kupujacych gry graczy nie pozwalajac im grac przez siec :fool:

oby sony sie z tym szybko uporalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć niedawno nabyłem dekoder do cyfrowej telewizji i zauważyłem że PS3 widzi ten dekoder (multiroom podłączony przez rootera, ps3 wi-fi) tylko jak chcę wejść w ps na ten dekoder to mi wyskakuje : " Błąd serwera mutimediów: wystąpił błąd protokołu DLNA (606)" Co to może być szukałem w necie i nigdzie czegoś takiego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili PlayStation Network jest niedostępne. Może to być spowodowane różnymi przyczynami — np. planową konserwacją lub niezbędnymi aktualizacjami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Świat PlayStation można tymczasem odkrywać pod adresem eu.playstation.com.

Zachęcamy do zaglądania na profil twitter.com/PlayStationEU, gdzie będą wyświetlane aktualne informacje, oraz do zwracania uwagi na pasek PlayStation Network widoczny w górnej części komputerowej wersji witryny, gdzie pojawią się informacje o tym, czy usługa wznowiła działanie.

http://pl.playstation.com/registration/unavailable/

pozostaje tylko czekać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat można odwiesić, gdyż nie ma teraz błędu przy próbie wpisania się do psn

@ update

po sugesti jednego z uzytkownikow dopisze, ze dalej nie mozna sie logowac. po prostu zamiast jakiegos bledu jest informacja, ze trwaja jakies tam prace na PlayStation Network

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8002A203 - PlayStation Network jest czasowo niedostępne, trwają prace konserwacyjne.

*Spróbuj ponownie później

U mnie taki błąd jak powyżej, internet na konsoli jest, dema się pobierają ale nie mogę wpisać się do PSN. ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podczas usuwania dema Modern combat wyskoczył błąd 80010036.

Wie ktoś może jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Mam mały problem, mianowicie:

Zakupiłem PS3 Slim, połączyłem się z moim routerem, przeglądarka chodzi bez problemu. Jednakże gdy chciałem zarejestrować się w PlayStation Network, wyskakuje mi taki oto błąd:

"An error has occurred (80710104)."

Co z tym zrobić? W czym problem?

Prawdę mówiąc jestem blady, jeśli chodzi o te sprawy. Dla zainteresowanych router mam firmy Belkin, sygnał 100%. I tak jak wspominałem - internet działa poprawnie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zarejstrujesz sie, bo psn nie dziala narazie. musisz poczekac az nie zacznie dzialac (podobno ma to nastapic 4.05)

http://www.ps3site.p...-network/70403/

http://www.ps3site.p...rdzo-zle/70204/

http://www.ps3site.p...tygodnia/70031/

.

.

.

i jeszcze pare linkow bym znalazl

ogolny temat o nie dzialajacym psn: http://www.ps3site.pl/forum/topic/58812-weve-got-a-psn-down-weve-got-a-psn-down/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się ok. 2h temu na PSN (przez PC) i włączyłem ps3, aby tam zalogować się i pograć w multi. Niestety przy logowaniu wyskakuje mi owy błąd, który już podałem. Cytuję tutaj mój post sprzed kilkunastu dni:

Cześć wszystkim

Mam mały problem, mianowicie:

Zakupiłem PS3 Slim, połączyłem się z moim routerem, przeglądarka chodzi bez problemu. Jednakże gdy chciałem zarejestrować się w PlayStation Network, wyskakuje mi taki oto błąd:

"An error has occurred (80710104)."

Co z tym zrobić? W czym problem?

Prawdę mówiąc jestem blady, jeśli chodzi o te sprawy. Dla zainteresowanych router mam firmy Belkin, sygnał 100%. I tak jak wspominałem - internet działa poprawnie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się ok. 2h temu na PSN (przez PC) i włączyłem ps3, aby tam zalogować się i pograć w multi. Niestety przy logowaniu wyskakuje mi owy błąd, który już podałem. Cytuję tutaj mój post sprzed kilkunastu dni:

http://community.us.playstation.com/message/3059939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poradziłem sobie :)

Można usunać tego posta :)

Edytowane przez Maćkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co oznacza 80029519 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z takim błędem dotyczy on ps move

80121601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80710092 - Wylogowanie z PSN, Media Server Error: wystąpił błąd sieciowy*Restart konsoli, jesli nie pomoze, spróbować później

restart konsoli nie pomogl, ile trzeba czekac zeby zadzialalo? czekam juz 2 godziny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×