Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie widzę póki co żadnych gier na rynku, które choć trochę by mnie interesowały. Strzelanek mam dość, rpg nie ma wcale, a ciekawsze wyścigi już posiadam. Przygodówek/Platformówek z trofeami nie widze, a na LBP2 troszkę poczekam. Chętnie pograłbym w Fallouta3 PL, ale on nie ma trofeów. Ratunku :ph34r:

EDIT:

Warto LOTR Conquest kupić? Bo trofea ponoć łatwe, a gra przyjemna.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zbieram gry, jakoś mnie to podnieca :D

Nie wyobrażam sobie sprzedania jakiejkolwiek :rolleyes:

U mnie to samo - kolekcja wciąż się powiększa - pięknie wygląda na półce :)

Chętnie pograłbym w Fallouta3 PL, ale on nie ma trofeów. Ratunku

W mojej kolekcji jest ten tytuł w wersji oryginalnej i trofea są. Powiem Ci, że ta gra nie jest zbyt wymagająca co do znajomości języka angielskiego - gra się dobrze. Zadania są zrozumiałe i da się wszystko zrobić. Jednak jeśli naprawdę zależy Ci na PL to ... chyba musisz poczekać na patcha - może kiedyś będzie :)

W końcu nawiązały się jakieś dialogi w tym wątku - już było mi głupio, że ciągle tylko dopisuję tu info o aktualizacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallauta 3 polecam jako naprawdę łatwa platynkę - mnie wpadła wczoraj wieczorem, a zajęło mi to 7 dni. Teraz przymierzam się do platyny w Resistance 2 bo brakuje 2 trofeów, ale jakoś te 10 000 kili odstrasza, poza tym Resistance 2 ma to do siebie, że multiplayer szybko się nudzi oprucz co-opa oczywiście bo to się im naprawdę udało. Dla mnie Killzone 2 był o wiele przyjemniejszy no i platyna wpadła jakoś bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT:

Warto LOTR Conquest kupić? Bo trofea ponoć łatwe, a gra przyjemna.

Mi się w tego LOTRa przyjemnie grało, trofea proste - wszystkie online można na ustawce w 2 osoby nabić, tylko cierpliwości trzeba. bo nie można prywatnych serwerów (trofea wpadają tylko na rankingowych, ale puste serwy łatwo znalźć tyle, że potem może nagle wparować 5 osóB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się w tego LOTRa przyjemnie grało, trofea proste - wszystkie online można na ustawce w 2 osoby nabić, tylko cierpliwości trzeba. bo nie można prywatnych serwerów (trofea wpadają tylko na rankingowych, ale puste serwy łatwo znalźć tyle, że potem może nagle wparować 5 osóB)

To była moja pierwsza i jedyna platyna jaką na razie posiadam. Trofea w singlu są debilnie proste. Ale gdyby nie pomoc kumpla to Online bym w życiu trofeów nie zdobył. I to co napisał Sebol - cierpliwość. Trofeum "I can take it" potrafiło doprowadzić mnie do takiego stanu w którym trzymałem krzesło nad konsolą (na szczęście się powstrzymałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To była moja pierwsza i jedyna platyna jaką na razie posiadam. Trofea w singlu są debilnie proste. Ale gdyby nie pomoc kumpla to Online bym w życiu trofeów nie zdobył. I to co napisał Sebol - cierpliwość. Trofeum "I can take it" potrafiło doprowadzić mnie do takiego stanu w którym trzymałem krzesło nad konsolą (na szczęście się powstrzymałem).

A mnie to trofeum udało się zdobyć przy pierwszym podejściu. Najważniejsze to nie wbijać bezpośrednio na serwer gdzie jest Shire (bo tylko tam da się zagrać Frodem),bo zawsze są przepełnione, tylko wybrać dowolny inny capture the ring i cierpliwie poczekać na Shire - spokojnie da się złapać pierścień 3 razy zanim dołączą pijawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem szczęście z tym I take the ring - trafiłem z kolegą na serwer pusty właśnie z shire - 5 minut i każdy z nas miał to trofeum + to za bycie w zwycięskiej drużynie czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez was nabrałem ochoty na LOTR'a! Poszukam taniej aukcji na allegro albo ofert na forum i kupię.

Dzięki za odpowiedzi.

W mojej kolekcji jest ten tytuł w wersji oryginalnej i trofea są. Powiem Ci, że ta gra nie jest zbyt wymagająca co do znajomości języka angielskiego - gra się dobrze. Zadania są zrozumiałe i da się wszystko zrobić. Jednak jeśli naprawdę zależy Ci na PL to ... chyba musisz poczekać na patcha - może kiedyś będzie

Grę przeszedłem na PC po angielsku, mimo że nie znam języka to faktycznie było prościutko. Teraz pozostało mi czekać na patcha, mam nadzieję, że kiedyś się doczekam :)

W końcu nawiązały się jakieś dialogi w tym wątku - już było mi głupio, że ciągle tylko dopisuję tu info o aktualizacjach

A ja się bałem, że ktoś mnie oskarży o offtop! :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no re5 na pro mi tylko zostalo skonczyc i platynka wpadnie

Nie będę pisał w temacie o re5 skoro tutaj się rozwinęła tak piękna dyskusja ;)

Tak więc, czy grając pierwszy raz też was ta gra denerwowała chwilami? Sterowanie i takie tam?

No i czy bez znajomości języka będę mógł cieszyć się grą? (w GTA IV pomijałem połowę filmików :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko sie przyzwyczajasz, a jeśli masz za sobą RE4 to już jak ryba w wodzie :) filmiki spokojnie wystarcza do zrozumienia fabuły a język w nich jest całkiem prosty (gorzej przy jakichś notatkach ale to juz jako bonus). Trochę moze denerwować to ze nie da się chodzić i strzelać jednocześnie ale szczerze powiedziawszy zawsze kochałem re1 i 2 a tam własnie okładnie tak było (nie pamiętam jak było z 3 ale chyba tez się nie dało). Wg mnie gra fajna ale tylko jeśli nie traktuję jej jako kontynuacji serii Resident Evil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale tylko jeśli nie traktuję jej jako kontynuacji serii Resident Evil :(

No ja w poprzednie nie grałem ;)

Czy mi się zdaje, czy grałem z tobą co-op w R2 jakąś godzinę temu? Pewnie się mylę, ale gościu miał niemal identyczny nick ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ze mną niestety, ale jeśli chcesz to poszukuję kompana by przejść tą grę na profesional wreszcie :)

A jak wyjdą wreszcie na PSS to powinieneś przynajmniej zobaczyć stare RE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ze mną niestety, ale jeśli chcesz to poszukuję kompana by przejść tą grę na profesional wreszcie :)

Ja pisałem o Resistance 2 :whistling:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i platynka w re5 .stwierdzam ze el giganto to banal

Samemu robiłeś czy z kimś. Bo też mi tylko to zostało i nie wiem czy jest sens się solo pchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale straty w tym tygodniu. 6 dni bez żadnego trofea :o Ale dziś już wracam do gry, złoto za wszystkie intele w co-op w R2 wpadło, jutro jadę po Mirror's Edge, więc też kilka powinno wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale straty w tym tygodniu. 6 dni bez żadnego trofea :o Ale dziś już wracam do gry, złoto za wszystkie intele w co-op w R2 wpadło, jutro jadę po Mirror's Edge, więc też kilka powinno wpaść.

u mnie ze 2 miesiące bez trofea...co ta matura robi z człowiekiem ;) Ale jeszcze 20dni i wracam do gry - zdeterminowany jak nigdy dotąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje zabicia Radeca na Elite. Pokonałem już jego hordy i przyboczną straż więc został on sam. Pokonam drania i wpada 2 platynka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny tydzien kolejne zestawienie dobra robota agartha a calej reszczcie mowie wziasc sie do pracy bo dzien bez trofea jest dniem straconym :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
bo dzien bez trofea jest dniem straconym :D:D:D

Uuuu, hasan. Żadnej platyny w tym tygodniu. Oj słabo ;)

EDIT: Widzę, że teraz Unreala męczysz. ''Reach 20 kills against a god-like bot in instant action without dying.'' Wow, szacun :)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, hasan. Żadnej platyny w tym tygodniu. Oj słabo ;)

EDIT: Widzę, że teraz Unreala męczysz. ''Reach 20 kills against a god-like bot in instant action without dying.'' Wow, szacun :)

sdraid na 20 killsow z botem na god-like jest patent :) ja nie zginalem ani razu on az 20 :) latwe zloto do zrobienia puzniej napisze jak zrobic

p.p wkoncu udalo mi sie po tygodniu zmagan pobic czas zico w wipeoucie mialem 30.71 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×