Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

Męczę ile się da GTA IV ale znając życie wymięknę przy trofeach Online. Toż Wanted i AWP to największe zjadacze czasu w historii trofeów moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Męczę ile się da GTA IV ale znając życie wymięknę przy trofeach Online. Toż Wanted i AWP to największe zjadacze czasu w historii trofeów moim zdaniem.

Online jest właśnie ''łatwe'', może za miesiąc się za niego wezmę. W każdym razie wolę dobić do 10 levela niż ukończyć grę w 100% :)

EDIT: hasan, możesz napisać do mnie na ps3. Ale rób jak ci wygodniej. W każdym razie będę wdzięczny za te wskazówki.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Online jest właśnie ''łatwe'', może za miesiąc się za niego wezmę. W każdym razie wolę dobić do 10 levela niż ukończyć grę w 100% :)

Zrobię Ci 100% w tydzień, a ty mi nabijesz wszystkie trofea na on-line :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kładę lachę na ten wasz ranking. No tego jeszcze brakowało, żeby moim giercowaniem jakieś pucharki rządziły. Nie dałem się Xklockowi, nie dam się też trzeciemu Plejakow!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kładę lachę na ten wasz ranking. No tego jeszcze brakowało, żeby moim giercowaniem jakieś pucharki rządziły. Nie dałem się Xklockowi, nie dam się też trzeciemu Plejakow!!!

Chciałem zauważyć, że nie wszystkie osoby tutaj to nałogowi trophy hunterzy. Ja np. owszem kiedy decyduję się na zakup gry patrzę czy ma trofea ale nie obchodzi mnie czy są trudne czy łatwe. Za kilka lat nawet nie będę miał takich dylematów bo w zasadzie każda gra już je będzie miała. Tak więc pucharki nami nie rządzą a raczej mobilizują do tego aby pewien tytuł przejść więcej niż dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za kilka lat nawet nie będę miał takich dylematów bo w zasadzie każda gra już je będzie miała...

od stycznia 2009 wszystkie gry mają trofea, więc każda obecna gra ma już pucharki. Ja trofea traktuję podobnie - motywują mnie do dłuższego zainteresowania się grami, które nie mają multi. Taka sytuacja była z U:DF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kładę lachę na ten wasz ranking. No tego jeszcze brakowało, żeby moim giercowaniem jakieś pucharki rządziły. Nie dałem się Xklockowi, nie dam się też trzeciemu Plejakow!!!

Więc trzeba było pisać? W każdym temacie głupoty. Czujesz sie wyjątkowy, bo nie interesują cię trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Teraz widzę jak wielkim błędem było K2. Oczywiście nie rozumcie tego tak dosłownie. Chodzi mi o to, że 4 lata czekaliśmy na grę, a teraz przeciętne studio w nieco ponad rok zrobi grę, która zmiażdży graficznie K2. Oczywiście po zapłaceniu odpowiedniej sumy"

Autor powyższego postu zarzuca mi pisanie głupot. Obiecuje ostro trenować, ale nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę twój poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autor powyższego postu zarzuca mi pisanie głupot. Obiecuje ostro trenować, ale nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę twój poziom.

Tak to jest, kiedy dziecinada nie potrafiąc odpowiedzieć na stawiane mu zarzuty, przytacza fragmenty z dawno rozwiązanych tematów. Z resztą, jakbyś nie zauważył, kwestią czasu było poruszenie tematu fanboystwa K2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku Killzone 2 nie ma tu nic do rzeczy! Ty grę skreślasz, bo gdzieś tam jakiegoś screena zobaczyłeś. To dopiero jest dziecinada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie powinien wkroczyć jakiś mod i dać kopa w torbę dla piany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku Killzone 2 nie ma tu nic do rzeczy! Ty grę skreślasz, bo gdzieś tam jakiegoś screena zobaczyłeś. To dopiero jest dziecinada.

Nie skreślam. Gdyby tak było to nie przechodziłbym gry 5 razy. Nigdzie nie napisałem, że jest słaba. Killzone nie ma nic do rzeczy, a w następnym zdaniu piszesz ''grę'' majac na myśli K2 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, może zbyt skrótowo piszę. Nie miałem na myśli Killzone2. Przypominam, że to ty ni z gruchy, ni z piertuchy pierwszy o nim wspomniałeś.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorka, może zbyt skrótowo piszę. Nie miałem na myśli Killzone2. Przypominam, że to ty ni z gruchy, ni z piertuchy pierwszy o nim wspomniałeś.  

KONIEC :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie dajcie tlenu, jedni maja takie gusta inni wola cos innego taka prawda

post do torby piany - jesli chodzi o moje trophy hunterstwo to wedlug mnie nie chodzi w tym o pucharki tylko ile jestes w stanie wycisnac z gry, powiedz ile ludzi przeszloby gre i skonczylo z nia w tym momencie.pucharki to mobilizacja zeby wycisnac z gry 100 % oto w tym chodzi.

osobisty przyklad - tydzien meczenia anulpha pass tylko po to zeby pobic rekork zico i wkoncu sie udalo to jest wlasnie mobilizacja pucharkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wipeout2097 mam 100%, Wipeout3:SE -100%, Wipeout Fusion -100% i Pure ok 50%. W Wipeouty gram od zawsze, bo je kocham po prostu. Gdyby HD pucharków nie miał i tak poświęcił bym mu tyle samo czasu :biggrin:

Argument, że wielu trofea motywują jak najbardziej słuszny i szacun za Twoje osiągnięcia :biggrin:

..a mnie tylko trochę ponisło bo się naczytałem o różnych ustawkach i jak to MGS4 nie wart uwagi bo pucharków mu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

takie gry jak mgs devil may cry final fantasy sa juz epickie ze tak powiem :D sa gry ktore przypadly nam do gustu juz ladnych pare lat temu i niewazne czy beda w nich trofea czy nie i tak bedziesie w nie grac i tak. kazdy z nas ma tekie tytuly na oku i fani seri zapewne paswieca 'pare chwil' zeby posmakowac takich perelek. ja osobiscie czekam na god of war 3

http://ps3trophycard.com/profile/hasan1985' target="_blank">

Edytowane przez hasan1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytuja mi sie zestawienia a Wam? Obrazkow u mnie nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wczytuja mi sie zestawienia a Wam? Obrazkow u mnie nie widac

Odczekaj kilka sek i się pojawią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te całe trofea to jakaś dziecinada jarająca przedszkolaków.Gram dla przyjemnosci a nie po to ,żeby jakies bzdurne wirtualne pucharki dostawać. Najbardziej rozwalaja mnie goście ,którzy wklejają skany ze swoimi trofeami.Obciach na maksa i tyle no chyba ,ze macie 5-10 lat to rozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A ja kładę lachę na ten wasz ranking. No tego jeszcze brakowało, żeby moim giercowaniem jakieś pucharki rządziły. Nie dałem się Xklockowi, nie dam się też trzeciemu Plejakow!!!

Popieram, ja przez krotki okres czasu wpadlem w te sidla, ale niedawno z nich wyszedlem, bo zaczalem tracic przyjemnosc z samej gry :) - teraz mam w dupie, 20% z jakiejs to max co wyciskam, ale to z samego przechodzenia gry.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×