Skocz do zawartości
ONE

Ninja Gaiden Sigma 2

Rekomendowane odpowiedzi

zagraj ultimate ninja 1 mission i wtedy mow ze jest tylko ”twardy”

no i??

Gratuluję, że nic nie udowodniłeś (nic nie zmienia faktu że klimat pod koniec gry jest za ostry - dla mnie przynajmniej)

Szybko się muszę pozbyć tej gry, jakiegoś Batmana może zgarne bo za U2 nikt się nie wymieni :whistling: (niema głupich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siopaki gdzie sie w tej grze ŁUK zdobywa ? bo gram drugi chapter a w demku odrazu luk byl.....

EDIT : Dobra juz mam ;D

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć 3 broń dalekiego zasięgu mam łuk i "rakietnice" a jest miejsce na jeszcze 1 przynajmniej tak mi się wydaje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę właśnie skończylem. Jest bardzo dobra, a byłaby świetna gdyby nie ciągła walka z... kamerą. W tej grze walka z kamerą jest trudniejsza niż z przeciwnikami. Jak oni mogli zrobić tak, że podczas walki kamera ustawia się tak, że widać tylko bohatera, a nie widać z kim się walczy i trzeba ręcznie ustawiać podczas walki kamerę ! Przecież to skandal. Jak to mogło przejść jakiekolwiek testy. Druga sprawa - biedne, liniowe lokacje. Na dodatek za mało krwi ! Nie jestem fanem lanai hektolitrów krwi no ale z uciętych mieczem ran powinno chociaż trochę jej polecieć :) Misje laskami - krótkie i schematyczne. Wydaje się, że tych minusów jest dużo, ale jest w niej coś takiego, że sprawia, że gra się świetnie. Jakiś taki wewnętrzny czar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta gra jest słaba grałem w jedynkę jakoś ją polubiłem ale ta część jest cienka powiem tak jak już to GOD OF WAR 1,2,3 deklasują tę grę a każdy lubi coś innego ale gra ONIMUSHA moim zdaniem była lepsza i to na ps2 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dla wrażeń wzrokowych lasek :P lepsze jest Ninja Gaiden czy Bayonetta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w demko gra zrobiła na mnie negatywne wrażenie w sensie poziomu trudności. Wydaje mi się z lekka trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w demko gra zrobiła na mnie negatywne wrażenie w sensie poziomu trudności. Wydaje mi się z lekka trudna.

to chyba na +, że jest trudna :sweat: :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w demko gra zrobiła na mnie negatywne wrażenie w sensie poziomu trudności. Wydaje mi się z lekka trudna.

Gra ma trochę słabo wyważony poziom trudności, bo na normal (w grze to sie jakos inaczej nazywa) gra jest prosta - przeszedlem cala gre nie ginac ani razu ! Natomiast na wyzszym poziomie gra sie robi bardzo trudna i wyamagająca. Ogólnie nie ma co grać na zwykłym poziomie, bo to takie brnięcie po prostu do przodu i siekanie wszystkiego. Nie wiem jaki poziom dali w demie skoro piszesz, ze trudna? Moze od dema do pelnej wersji jakos ten zwykly poziom obnizyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma trochę słabo wyważony poziom trudności, bo na normal (w grze to sie jakos inaczej nazywa) gra jest prosta - przeszedlem cala gre nie ginac ani razu ! Natomiast na wyzszym poziomie gra sie robi bardzo trudna i wyamagająca.  Ogólnie nie ma co grać na zwykłym poziomie, bo to takie brnięcie po prostu do przodu i siekanie wszystkiego. Nie wiem jaki poziom dali w demie skoro piszesz, ze trudna? Moze od dema do pelnej wersji jakos ten zwykly poziom obnizyli.

Ciężko mi powiedzieć jaki to był poziom trudności. Porównałem do wcześniejszego tytułu jaki miałem okazję przejść całego a mianowicie Ninja Blade w wersji na PC. Pod względem właśnie wspomnianego poziomu trudności  Ninja Gaiden niszczy ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na hardzie szło lepiej niż na normalu ;] ale i tak nic nie przebije poziomu Master Ninja gdzie byle co może zabić 1 hitem - nigdy chyba nie zapomnę końca 3 chapteru i 6 złotych van gelfów w wąskim tunelu metra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do co-opa. Gierka będzie u mnie najpóźniej w piątek. Chętni pisać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×