Skocz do zawartości
ONE

Ninja Gaiden Sigma 2

Rekomendowane odpowiedzi

Demo bardzo przyjemne;] Ryu, Ayane i "misje zespołowe" do wypróbowania (oby był co-op w pełnej). Może i przypomina mocno jedynkę ale dla bossów i pogrania nowymi postaciami napewno warto będzie zdobyc ngs2 w "optymalnej" cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ten tytuł po obejrzeniu kilku filmików z Xklocka i pierwsze co mnie zafascynowało w tej grze to KREW KREW i jeszcze więcej KRWI, a tu prawie zero krwi :sick: . Ktoś może wyczytał czym twórcy się kierowali odbierając tej grze rozlew krwi???

Jaki w ogóle przedział wiekowy posiada ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że niczego nie ma sensu oczekiwać po tym tytule, kiedy przeczytałem wasze wypociny, ale dobrze, że nigdy nei opieram się całkowicie na zdaniu innych użytkowników i sam wypróbowałem demko. Dla mnie super. Pierwszy Ninja, a klimat naprawdę super. Walka może już nie taka urozmaicona, ale ujdzie. Fajny co-op z botem na arenach. Biorę, ale po tej nawałnicy pod koniec tego i poczatek przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że niczego nie ma sensu oczekiwać po tym tytule, kiedy przeczytałem wasze wypociny, ale dobrze, że nigdy nei opieram się całkowicie na zdaniu innych użytkowników i sam wypróbowałem demko. Dla mnie super. Pierwszy Ninja, a klimat naprawdę super. Walka może już nie taka urozmaicona, ale ujdzie. Fajny co-op z botem na arenach. Biorę, ale po tej nawałnicy pod koniec tego i poczatek przyszłego roku.

Gierka jest niezła i jest tylko kąskiem dla niechodzącego GoW'a. Ja tej gierki nie wezmę dla mnie jest zbyt nudna :) i strasznie odgapiane ta walka z tym olbrzymem to jest dokładnie to co pierwsza walka z bossem w GoW II.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na jakiegos patcha z krwia xD

krew jest, tylko jest jej mniej. poza tym odnosze wrazenie ze niektorzy forumowicze maja jakies problemy i powinni z kims o tym pogadac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krew jest, tylko jest jej mniej. poza tym odnosze wrazenie ze niektorzy forumowicze maja jakies problemy i powinni z kims o tym pogadac....

Wiesz, nic w tym dziwnego ze domagaja sie krwi, w koncu katana kojarzy sie z szatkowaniem, a szatkowanie z morzem krwi, sam jestem zawiedziony ze zamiast krwi odcinajac komus reke widze jakies fioletowe gowienko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym wolal jakby krew byla. A w ogole na PS3 nie bedzie krwii czy moze np w Japonii bedzie? Bo jak tak to lykam stamtad.

A giera super, jak jedynka. Nie ma moze cudnych filmikow ani efektow, fabula znow banalna, ale walka cos pieknego. Szybka, plynna i mega przyjemna. I giera znow bedzie trudna, jak jedynka, a to sprawia ze sie przyjemniej jeszcze gra.

Ja jako duzy fan jedynki, lykam dwojke w dzien numer 1.

W PSM3 dostala note 89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym wolal jakby krew byla. A w ogole na PS3 nie bedzie krwii czy moze np w Japonii bedzie? Bo jak tak to lykam stamtad.

A giera super, jak jedynka. Nie ma moze cudnych filmikow ani efektow, fabula znow banalna, ale walka cos pieknego. Szybka, plynna i mega przyjemna. I giera znow bedzie trudna, jak jedynka, a to sprawia ze sie przyjemniej jeszcze gra.

Ja jako duzy fan jedynki, lykam dwojke w dzien numer 1.

W PSM3 dostala note 89.

krew jest, tylko jest jej mniej jak juz pisalem wyzej. mniej NIE ZNACZY wcale!

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka (sigma) mnie odrzucila, trudno mi okreslic czemu, po prostu po pewnym czasie ogarnela mnie nuda, musze przyznac ze na samym poczatku frustracja, ale to bylo pierwsze zderzenie i jak sie wgryzlem w gre to juz duzo lepiej bylo, ale ta nuda... musze pwoiedziec ze demko jednak spodobalo mi sie. gra jest wyraznie latwiejsza niz poprzednia sigma i prekursor na iksie. jako kolejna osoba musze zwrocic uwage na krew, skoro ryu robi rzeczy w stylu odcina rece, nogi glowy etc, robi to dosc brutalnie, nawet teatralnie pozbywa sie krwi z ostrza, dlaczego zrezygnowano z lezacych czlonkow i tryskajacej krwi? naprawde na x360 to jedna z najbrutalniejszych gier jakie widzialem. przy wiekszej bitwie czlwoiek brodzi w czesciach ciala :D a tu jakas mgielka... wtf... jak stanieje mozna kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Uruchomiłem dzis demko na najwyższym poziomie trudności i rzeczywiście miazga. Trza będzie się trochę ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra, ale na pewno je jest w czołówce mojej listy zakupów. Pierwszeństwo mają Nathan i Ezio, sorry Ryu ale musisz poczekać :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSM3 dostala note 89.

Ja widzę 87 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podoba, ale jak widzę obciętą rękę z której nic nie leci, to mnie chce szlag trafić. Gdyby była ta krew, tak jak w wersji Xboxowej + ta polepszona grafika to może byłbym skłonny kupić, w takim razie, że wycieli krew, odpada :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko dobre, Master Ninja standardowo mnie wkurza szybkimi zgonami, ale to w tej grze kocham :biggrin:

Czekam na zakichanego kuriera z grą i jak jutro nie będzie to przez telefon ich o****e, a gra od wczoraj na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie lyknalem Ninja Gaiden Sigma 2 Special Edition z komiksem, ksiazeczka, CD z soundtrackiem i kodem na dodatkowy stroj. Do konca pracy jeszcze 3.5 godziny a potem CIACH :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie lyknalem Ninja Gaiden Sigma 2 Special Edition z komiksem, ksiazeczka, CD z soundtrackiem i kodem na dodatkowy stroj. Do konca pracy jeszcze 3.5 godziny a potem CIACH :D

cwir cyz taką wersje gdzieś można dostać w polsce czy bawiłeś sięw imporcik. Sam bym chętnie w taką wersje się zaopatrzył.

Co do gierki to jest naprawde świetna a ja nie jestem jakimś wielkim fanem slasherów, ostatnia gra tego typu przy której tak dobrze się bawiłem to DMC 4. Gierka wymagająca ale nie jest jakoś bardzo hardcorowo, odnawianie energii, częste save'y a zgony zalicza się raczej przy bossach ale też tylko do czasu aż nie pozna się ataków takiego delikwenta i dobranie do niego odpowiedniej taktyki. Przynajmniej na razie a jestem na 8 rozdziale.

Dodatkowe postacie są lekko rozczarowujące i ich epizody w story mode, biegają po tych samych lokacjach co Ryu, posiadają tylko jedną broń i jedno nippo. Na Team Mission tylko luknąłem i też lekki zonk, klepanie potworków na mocno zamkniętych fragmentach obszaru znanych z story mode potem jakiś większy madafaka i finito, maks 5-10 minut. Troche szkoda ale lepsze to niż nic, zresztą dla co-op kupiłem tą gierkę ale odstawiam go do czasu aż nie przejde gierki w singlu i nie zdobede wszystkiego co mozna zdobyc offline.

Osobiście bardzo mocno polecam bo to świetna gra i za przystępną cenę, ja ją kupiłem za niecałe 150zł na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musiałem kupić zwykłą wersję bo też nie mogłem znaleźć u nas kolekcjonera ale cóż

hitokiri jeśli myślałeś że zrobią po 6 broni (w tym combosy) 4 ninpa i dodatkowe lokacje dla Momiji, Ayane i Rachel to niezły z Ciebie ziom - ciesz się tym co masz a nie narzekaj możesz zawsze pograć na xboxie samym Ryu

odnośnie team mission - chciałeś latać po całych mapach? przecież to by było mega nudne a tak masz pure action

mówisz że gra nie jest hardcoreowa - przejdź team mission na ultimate master ninja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności został na PS3 obniżony, ale zagrajcie na najwyższym z mozliwych i obiecuje wam, że będzie okropnie trudno :)

Co do gry to super, że wreszcie wyszła na czarnulę, tylko że czemu w czasie gdy na celowniku mam batmana, shift, a brutal legend i uncharted 2 zbliżają się wielkimi krokami. Ale na pewno ją kupie, wreszcie jakiś porządny slasher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie kiedy bedzie mozna pograc z kims z eu? bo jak stawiam gre i kolezka sie laczy to po starcie go rozlacza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram, tym mniej mi się ta gra podoba, wolę bardziej gry w stylu DMC. Dekapitacje zaczynają mnie nudzić, poziom trudności warrior jest w rzeczywistości łatwy.

Dzisiaj biegałem po poziomie gdzie deszcz krwi pada, ogólnie dołujące klimaty. Walka z bardziej ludźmi byłaby ciekawsza, więcej orientalnych lokacji (ala 1 chapter), a tak biegam po jakimś za****u wypełnionym potworkami. Gra nie jest najgorsza, ale też nie warta tych pieniędzy.

Trzeba będzie za coś przehandlować.

Edytowane przez Kiziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram, tym mniej mi się ta gra podoba, wolę bardziej gry w stylu DMC. Dekapitacje zaczynają mnie nudzić, poziom trudności warrior jest w rzeczywistości łatwy.

Dzisiaj biegałem po poziomie gdzie deszcz krwi pada, ogólnie dołujące klimaty. Walka z bardziej ludźmi byłaby ciekawsza, więcej orientalnych lokacji (ala 1 chapter), a tak biegam po jakimś za****u wypełnionym potworkami. Gra nie jest najgorsza, ale też nie warta tych pieniędzy.

z jednej strony mowisz ze wolisz gdy ala DMC a z drugiej ze walka z potworkami (vide DMC) jest mniej ciekawsa nzi z ludzmi :) zdecyduj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NGS2 powinno być więcej ludzi do walki i więcej lokacji jak w pierwszym chapterze, a że wolę DMC to inna sprawa - jak dla mnie ma mniej dołujące klimaty, przyjemniej się gra (takie moje odczucia). NG jest twardy a dmc to taki przyjemny slasher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×