Skocz do zawartości
ONE

Army of Two: The 40th Day

Rekomendowane odpowiedzi

oooo druga czesc aot! na bank kupie!!! kiedy premiera??cos wiadomo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc byla super fajny coop, prawda jest taka ze grafika byla kiepska. Gra byla strasznie krotka tylko 6 misji. Ale gralo sie super gameplay mi sie podobal przeszedlem gierke z kumplem dosc szybko i gralismy od nowa :))

Kiedy planowana premiera ktos wie ?? Napewno nie przejde obojetnie obok tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część miała słabą grafikę i była niedopracowana , przeszedłem ją z bratem w dwa dni ale nawet fajnie się grało i kombinowało , może kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwsza cześć jak grałem było wszystko fajnie i nagle koniec gry , myślałem ze to jakies jaja nigdy tak gry szybko nie przeszlem truszkie się załamałem ze taka krotka ale fabula i gra super , EA powie coś ze będzie dłuższa fabula i bardziej dopracowana grafika to na pewno kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos juz grac w demo ? Jak chce zagrac z losowo wybranym graczem i juz daje "start game" to wiesza sie konsola. Albo wypuscili zje***e demo albo ja mam zje***ą konsole :/

Ok, w koncu udalo mi sie zagrac. Giera calkiem calkiem, HS do komunikacji i powinna byc swietna zabawa.

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą cześć przeszliśmy razem z kumplem przez neta, niestety na xboxie. Teraz, gdy obaj przesiedliśmy się na ps3, kupno aof2II będzie naszym obowiązkiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ja grałem (a raczej próbowałem) to pierwsza duża jatka mi się nie załadowała...po prostu łaziliśmy z typem po mapie nie wiedząc co mamy zrobić żeby skrypt zaskoczył. To już mnie od razu zraziło do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zassałem domko z PSN i muszę stwierdzić, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jedna z gier, które koniecznie muszą znaleść się w mojej kolekcji. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo całkiem fajne, podobają mi się wybory moralne, denerwuje natomiast sterowanie. Miałem też pecha do ludzi, z którymi grałem przez sieć bo kompletnie nie wiedzieli co się dzieje. Ogólnie gra zapowiada sie na całkiem solidny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli ze sterowaniem? wydaje mi sie

ze jesli sterowanie jest do bani to ogolnie gra sie

slabo zapowiada. ja zdania nie mam bo nie mam

obecnie sieci w ps3 a na offline nie mam z kim

zagrac wiec nie wiem jeszcze jak sie gra.

a tak nawiase mowiac to dali ciala zeby nie

udostepnic solo trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest stworzona do co-op'a i myślę, że to dobry ruch ze strony EA. Gra się fajnie, a sterowanie jest wygodne i przyjemne. Fajniuchno się strzela, gierka napewno warta spróbowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w demko na jednej konsoli z dwoma padami?

Oczywiście że można.

Ps. Mam do was pytanie, miał ktoś takie problemy że jak chciał zagrać przez sieć, to konsola mu się zawiesiła? Mi to się przytrafiło 2 razy na początku musiałem konsole wyłączać, coś to demo skopane jednak ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of Two ma strasznie dziwne sterowanie nie ma takiego luzu jak w U2 kamera na splitscreen'ie zawodzi, ogólnie gra trochę bez fabuły lecisz tam i spowrotem, dla mnie cieniutko.

Ocena: 7=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli ze sterowaniem?

Jest jakieś dziwne, krycie się za przeszkodami jest pod analogiem co jest niewygodne. Powinno to być zrobione tak jak w Gearsach czy Uncharted.

W ogóle strasznie ciężko się celuje, jak wspomina kolega wyżej nie takiego luzu. Ogólnie ciężko to opisać, trzeba samemu zagrać żeby zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus udalo sie zagrac private online mecza? bo albo moj koles dolacza ale dalej gra nie rusza albo wogole nie moze, probowali inni moi kolesie i tez nie mogli zagrac private mecza, jak ustawiam public game no to laczy mi typow i gram normalnie, ale probowalismy tez czasami wejsc na public i jak bylem hostem to zaprosic kolesi, tez nie poszlo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w pierwszej części nie mogłem z kolegą grać razem przez neta a mieliśmy te same wersje gry i mieszkamy koło siebie więc nie mam pojęcia dla czego tak było i widocznie jest też w nowej części ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo wczoraj, do dzisiaj nie chce mnie z połączyć.

Włączam public mecza, czekam, czekam, czekam... I nic...

Wczoraj czekałem godzine, dzisiaj prawie dwie.

Albo mam pecha, albo coś jest z moim netem/demkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy ma taki problem, mi sie dalo połączyć raz i powiem że gra byłaby super ale spadki animacji są takie że naprawde utrudniają rozgrywkę. Nie jestem przeczulony na tym punkcie i jak gra ma jakies tam drobne spadki od czasu do czasu to ok ale tutaj jest to naprawde uciążliwe, ale kto wie może to poprawią do czasu wyjscia pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o dziwo udało się wczoraj zagrać i byłem całkiem miło zaskoczony.

Tryb kooperacji jest naprawdę dobrze przemyślany, można kombinować z odwracaniem uwagi wrogów i zachodzeniem ich. Gra posiada bardzo duże możliwości w modyfikowaniu broni co bardzo mi się podoba. Ogólnie ciesze się, że wychodzi gra, w która można konkretnie pograć z kumplem przy piwku. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wspomniane wcześniej wady i błędy zostaną poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu udało mi się zagrać :) Nawet szybko mnie połączyło - czekałem około dwóch minut.

Demo bardzo miło mnie zaskoczyło, nie miałem żadnych lagów, więc rozgrywka była bardzo przyjemna.

Na początku trudno mi było wszystko ogarnąć, ale wydaje mi się, że poprawili wszystkie błędy jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problema, zassalem sobie ładnie demko, zainstalowałem właczam a tu ekran lata jak opętany nio i nic nie widać, po czym ekran robi sie po chwili niebieski i na tym sie kończy, i tylko tyle widać, dobrze ze wiem jak wylączyć gre jak nic nie widać ;p miał ktoś z Was taki problem, pierwszy raz sie z czymś takim spotykam :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×