Skocz do zawartości
pawlos26

2.70 zepsul konsole

Rekomendowane odpowiedzi

uwazajcie z instalowanie nowego softu, mi niestety po instalacji padl naped w ps3 -.-'nie czyta plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg nie strasz bo ty masz ta wersje co ja:/ u mnie po instalacji wszystko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie żeby było to zwiazane z nowym firmaware..moze zwyczjany zbieg okoliczności:p

a miałeś na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 60 GB dokladnie po instaliacji fw 2.70 wylaczyla sie konsola i uruchomila ponownie... od tamtego momentu nie czyta plyt ... nie wydaje mi sie to na zbieg okolicznosci .. niestety jest juz po gwarancji lecz zadzwonie do SONY UK i za dwa dni kurier w zebach mi nowke przywiezie, dodam ze to juz druga konsola mi padla w ten sposob -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem... po instalacji softu nie łączy mnie z PSN, wyskakuje błąd 80710B23 albo 80710092 , raz ten raz ten :/ jakies pomysly co zrobic?

Problem rozwiązany

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam był już taki problem że po ściągnięciu softu siadały napędy w 60-tkach, ja też mam wersję 60GB, ale napęd mi niedawno się zjebał więc mogę śmiało ściągać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, akurat zassysalem update'a , jak nagle zobaczylem temat, myslalem ze na zawał padne! , lecz smiga wszystko ok... ! Bogu dzieki ! ...

PS : Wspolczoje pawlos >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w 40 GB tak się nie stanie :/ Bardzo mi przykro z powodu konsolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na szczęście nic się nie zepsuło, ale jak próbuję włączyć muzę albo przeglądarkę w trakcie gry to wyskakuje, że muszę wyłączyć grę. Nie zainstalowała się aktualizacja czy co? Czcionkę polską w przeglądarce mam więc się chyba zainstalowała. Dodam, że próbowałem włączyć muzę grając w Pes'a 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście nic się nie zepsuło, ale jak próbuję włączyć muzę albo przeglądarkę w trakcie gry to wyskakuje, że muszę wyłączyć grę. Nie zainstalowała się aktualizacja czy co? Czcionkę polską w przeglądarce mam więc się chyba zainstalowała. Dodam, że próbowałem włączyć muzę grając w Pes'a 2009.

A skąd przyszło Ci do głowy , że coś takiego jest możliwe po tym update'cie ?

Co do topiku, Pawlos nie strzelaj piorunami tylko weź wejdź do Recovery Menu i coś pokombinuj. Po to ono jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do muzy to pomyłka, ale przeglądarki nie uruchomiłem chociaż podobno można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawlos miałeś peszka :/ u mnie wszystko śmiga jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście nic się nie zepsuło, ale jak próbuję włączyć muzę albo przeglądarkę w trakcie gry to wyskakuje, że muszę wyłączyć grę. Nie zainstalowała się aktualizacja czy co? Czcionkę polską w przeglądarce mam więc się chyba zainstalowała. Dodam, że próbowałem włączyć muzę grając w Pes'a 2009.

Wiesz w końcu aż tyle nie zrobią w 4 miesiące, skoro w 3 lata nie zrobili :D LOL

Sony należy się wielki szyderczy uśmiech za olewanie użytkowników i ich uwag. A w filmikach ciągle gadają, że liczą na feedback od użytkowników, tylko szkoda, że go Sony ignoruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwazajcie z instalowanie nowego softu, mi niestety po instalacji padl naped w ps3 -.-'nie czyta plyt

kurde nie gadaj tak bo też mam 60 a ściągam teraz tego update i mam nadzieje, że nic się nie zepsuje ;[ odpukać!!! Boże mniej mnie w opiece przed nowym updatem! ;{

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde nie gadaj tak bo też mam 60 a ściągam teraz tego update i mam nadzieje, że nic się nie zepsuje ;[ odpukać!!! Boże mniej mnie w opiece przed nowym updatem! ;{

na szczęście wszystko dobrze się skończyło ;] niestety pawloss26, miałeś pecha ;/

Edytowane przez The.YaaHoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema się co dziwić pawlos :D męczysz czarnulke dla tych platynek to Ci się popsuła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja zakończona pomyślnie - wszystko działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niema się co dziwić pawlos :D męczysz czarnulke dla tych platynek to Ci się popsuła :D

Dokładnie to samo chciałem napisać :tongue:

Ale współczuję, gdyby mi się to zdarzyło z pewnością miło by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też 2.70 zepsul konsole rozebrałem mam nowy laser ale nie wiem czy wkładać czy dzwonić do sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozebrałem

W takim wypadku nie masz po co dzwonić xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim wypadku nie masz po co dzwonić xP

Dokładnie... Jeżeli rozkręciłeś konsole to masz po gwarancji niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie się chwilę z psuciem - sprawdzamy z Pawlosem jedną rzecz. Jak zadziała - damy znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×