Skocz do zawartości
pawlos26

2.70 zepsul konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawmy już sprawę, komu działa - niech piszą tylko ci którzy mają problem, ok? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się chwalić kto pierwszy sugerował takie rozwiązanie :)

Kill, faktycznie - ale nie widziałem twojej sugestii wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam problem od keidy zainstalowałem 2.70 . Tylko ja mam tak, że napęd czyta gry ale zazwyczaj zawiesza konsole po pewnym czasie grania bądź w ogole wgrywania. czasem jest tak, że po odpaleniu gry odrazu tv mi pokazuje ze nie mam nic podlaczenego pod HDMI a playstation zwieszone ..... i zazwyczaj mam tak ze ejzeli plyta jest w ps3 podczas jego wlaczania to on jej nie widzi trzeba ja wyjac i wlozyc :/ ma ktos moze jakis sposob na to oprucz tych powyzej ?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co szkodzi zrobienie tego co powyżej? Jak to konsoli nie naprawi, to już raczej nic innego nie zdziałasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że nie szkodzi, ale równiez nie pomaga :/a konsolka zapomnialem napsiac tez 60tka z Ireland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi, że nie szkodzi, ale równiez nie pomaga :/a konsolka zapomnialem napsiac tez 60tka z Ireland

Jedyne co mogę zasugerować, to pełny backup danych, i reformat dysku z menu systemowego konsoli. Jak to nie pomoże, reklamuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mogę zasugerować, to pełny backup danych, i reformat dysku z menu systemowego konsoli. Jak to nie pomoże, reklamuj!

Niestety nic to nie dało robiłem wczensiej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale po 2.70 walczę z konsolą też. U mnie jest problem z odpalaniem gier z dysku : / W związku z tym, że i tak nic nie dało restore itd więc skoro miałem formatować dysk to wymieniłem 60 na 320GB. Wszystko cacy zainstalowałem. Sciągam outruna i.... chodzi. Potem kilka innych dem i.... znowu nie chodzi! Wiesza się przy pytaniu o auto save : / No masakra jakaś z tym updatem... Ciekawe co wpływa na to? Ilość zajętych GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy Admina z hdtvpolska.com :)

Prawdę mówiąc to Twój problem jest dość ciekawy i nie spotkałem się z podobnym w sieci. Chodzi o wybiórczość zawiech, ponieważ freeze podczas auto-save'a to dość znana przypadłość na którą cierpiało swego czasu GTA i Assassin Creed czy Oblivion. Głównie dlatego gry te musiały dostać patcha. Dlatego zapytam od razu jakie gry się wieszają i czy konsola podpięta jest na stałe pod net co by sobie gry ściągnęły swoje poprawki. Potem będziemy kombinować dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam, żebyś spróbował odłączyć neta od konsoli na czas grania (zawieszania się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam hehe

No to słuchajcie jaka akcja. Z netem też wczoraj u Siebie działałem. Ale wyglądało to tak. Wpadam do domu, podłączam konsolę (60GB, pierwszy model z premiery z czytnikami itd) do neta i odpalam. Nie chodzi prawie nic (wiesza się). Outrun, WipEout itd a ten ostatni przecież zawsze chodził (no a jak grać online?????). Odłączam neta i dalej nic nie chodzi. Teraz jestem w innym miejscu z konsolą i uwaga: podłączyłem przed chwilą do neta i .... wszystko chodzi (z nim i bez niego). No co to ma być? Czary mary?

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem (i to chyba w instrukcji nawet), że takie zawieszenia mają miejsce jak konsola jest postawiona w za ciepłym miejscu. Ewentualnie może jakieś pole elektromagnetyczne zakłóca działanie? Chociaż w sumie sprzęt tej klasy powinien być dobrze ekranowany.... Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko nastąpiło to równo z wgraniem 2.70. Konsole mam od zawsze w tym samym miejscu ale dzisiaj je zmienię oraz ustawię ją w poziomie. Ciekawe ciekawe. Np. w SSFIITHDR chodząc po menu też są minimalne zwolnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko nastąpiło to równo z wgraniem 2.70. Konsole mam od zawsze w tym samym miejscu ale dzisiaj je zmienię oraz ustawię ją w poziomie. Ciekawe ciekawe. Np. w SSFIITHDR chodząc po menu też są minimalne zwolnienia.

Zaiste dziwne. Moja to również pierwszy model jewropejskiej 60tki, od wieków chodzi w pionie, i nic jej nie dolega... pomimo wgrania softu 2.70.

Inna sprawa, że może coś ci sieje po sieci lokalnej w domu, przez co konsola dostaje czkawki. Proponowałbym podsłuchać, co po kablach/w eterze piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać wieczorem. Ale też wczoraj wpadłem na pomysł odłączenia od sieci i było to samo. To mnie wkurza i DZIWI : / Ale dzisiaj powalczę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne....

Wiecie co powoduje takie zachowanie? Nadajnik od... Buzza O_o Gdy go wyjmę wszystko odpala się z dysku a gdy jest wsadzony w USB to gry się zawieszają. Czyli jakiś bug z 2.70+ten nadajnik. Szkoda, bo przez to straciłem sporo rzeczy ehhhh głównie trofea bo nie chciały się importować na serwer grrrrrr (ciągły error).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×