Skocz do zawartości
Gość Masta88

Zestaw głośników Logitech Z-5500

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

kupiłem dzisiaj ten zestaw i wieczorem biore sie za instalacje

mam do Was małe pytanie techniczne;) Czy postawienie suba na tej samej wysokości co reszte głośników będzie miało negatywny wpływ na jakość dźwięku (myśle o zamontowaniu go przy suficie, konkretnie na szafie, na której stoi telewizor)?

pozdrawiam

subwoofer powinien stać najlepiej na podłodze. Co do szafki - zależy z czego ona jest. Jeśli z drewna to spoko, ale jak np. ze szkła to już gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam możliwości postawienia go na podłodze w taki sposób żeby niewidocznie puścić kable, pozatym brak miejsca nie bardzo mi na to pozwala. Szafa jest solidna drewniana

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno, to zapewne lamerskie pytanie ale wogóle się na tym nie znam więc nie wstydze sie go zadać.

Konsole musze połączyć z zestawem kablem "optical", w zestawie go raczej nie ma wiec powinienem go kupić oddzielnie??

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

musisz kupic kabel optical!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez mowilem, ze to bezpiecznik najpewniej bedzie......... najprostsze rozwiazania sa z reguly najlepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosniki dają rade mam je juz prawie rok i jest GIT. Zatanawiam sie tylko nad troche innym ich rozmieszczeniem wszystkie satelitki mam poprzykrecane do scian...z przodu spoko ale tylne chcialem umiecic w rogach scian na jakis podstawkach wiecie ocb?? Nie wiecie gdzie mozna cos takiego kupic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głosniki dają rade mam je juz prawie rok i jest GIT. Zatanawiam sie tylko nad troche innym ich rozmieszczeniem wszystkie satelitki mam poprzykrecane do scian...z przodu spoko ale tylne chcialem umiecic w rogach scian na jakis podstawkach wiecie ocb?? Nie wiecie gdzie mozna cos takiego kupic ??

Myślę, że nie będziesz miał z tym kłopotu. Można skoczyć po sklepach np. meblowych czy IKEA i zobaczyć takie małe półeczki narożne pod kolor ścian, reszty mebli, czy cuś. Przykecasz izi w rogu i dajesz głośnik, coś znajdziesz. Można tez zamemu zrobić jak masz fantazje, trochę drzewa i gwoździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam niedługo kupić cały setup (tv+ps3+glosniki), sry za może i głupie pytanie - czy te głośniki pasują do każdego rodzaju telewizora(chodzi mi o lcdeki)? (Bo raczej do tv sie je podłącza, nie?). Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak kupisz sobie ten zestaw,to nie podłączaj pod TV tylko pod pjelke przez kabel optical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kupisz sobie ten zestaw,to nie podłączaj pod TV tylko pod pjelke przez kabel optical

Wiesz co? Bardzo jesteś śmieszny, widać że to forum jest pełne profesjonalistów chętnych do pomocy początkującym. Pomyśl sobie, jeśli jakiś amator nie znający angielskiego by Cie posłuchał i uszkodził sobie sprzęt? Czyżby 26 to poziom IQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega to trochę chaotycznie dla ciebie napisał.

Tak głośniki podłączysz kablem optycznym do PS3, a PS3 z TV za pomocą kabla HDMI, obydwa musisz kupić, bo ani głośniki i ps3 nie mają tych kabli w zestawie, co do tego jaki kabel wybrać to masz wszystko tutaj na temat kabli to samo tyczy się też optyka. Tylko po kablu optycznym uzyskasz dźwięk DD i DTS w 5.1

Możesz samo tv podłączyć pod te głośniki, ale nie będzie to miało zbytniego sensu biorąc pod uwagę jakość gniazd słuchawkowych w telewizorach, będą tak samo kiepsko grały jak te oryginalne w tv.

Jak bierzesz z5500 to nie zapomnij kupić nowszej wersji z odpinanymi kablami od satelitek, plus ta wersja ma jeszcze wiele poprawek względem poprzedniej wersji. Jak kupujesz w sklepie i nie jesteś pewien/pewna* czy są to v.2 to każ je odpakować to zobaczysz nie ma sensu brać v.1. Jak w przypadku internetu jeśli kupiłeś/kupiłaś* w sklepie i jest rachunek to masz 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny i muszą je w tedy przyjąć.

Jeśli bierzesz TV około 40 cali to polecam panasonica plazmę 42 cale fullHD.

*-niepotrzebne skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Bardzo jesteś śmieszny, widać że to forum jest pełne profesjonalistów chętnych do pomocy początkującym. Pomyśl sobie, jeśli jakiś amator nie znający angielskiego by Cie posłuchał i uszkodził sobie sprzęt? Czyżby 26 to poziom IQ?

zadziwiajace sa twoje zarzuty, jak ktos jest kretynem i nie umie uzywac google ani przeczytac chociaz kilku opinii, tylko opiera sie na tym, co napisala jedna osoba, to niech sobie uszkadza sprzet i 10 razy az sie nauczy, ze nikt mu nie wylozy wszystkiego lopatologicznie i wlasnego mozgu tez trzeba czasem uzywac.

/offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
WachlasH~Nya! to ty jestes smieszny ze zadajesz takie pytani. 26 to twój poziom IQ dzieciaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem dzisiaj te głośniki  i chyba nie musze pisać tego co każdy bo i bez tego wiadomo że są dobre.A mianowicie czy u was też nieraz to "pokrętło" na panelu ciężko chodzi i przycina się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem dzisiaj te głośniki  i chyba nie musze pisać tego co każdy bo i bez tego wiadomo że są dobre.A mianowicie czy u was też nieraz to "pokrętło" na panelu ciężko chodzi i przycina się?

Nie , nie przycina się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem dzisiaj te głośniki  i chyba nie musze pisać tego co każdy bo i bez tego wiadomo że są dobre.A mianowicie czy u was też nieraz to "pokrętło" na panelu ciężko chodzi i przycina się?

też mi się nie przycina... wszystko chodzi lekko i płynnie te głośniki to super sprawa bardzo jestem zadowolony z nich fajnie że w końcu jest jakaś reklama ich w TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka reklama? Bo ja widziałem ale kiedyśjak łepek w crysisa grał.To ta reklama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to ja takiej nie widziałem eh w sumie to nawet nie reklamę widziałem a zaledwie takie wspomnienie na końcu reklamy głośników logitech x540 (chyba) mówią że dla kino-maniaków polecają profesjonalny zestaw z5500 jak masz jakiegoś linka do reklamy z5500 to obejrzał bym sobie go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tego znaleźć, ale jak znajde to napewno linka wrzucę.

A jak podłączyłem kablem optycznym do kompa te głośniki i tylko działają dwa przednie a reszta nie na stereo działają tylko 4 ale nie moge zrobić żeby działały wszystkie tak jak na chinchach (dodam że dźwięk przez kabel optyczny jast dużo lepszy ale nie moge ustawić noemalnie).Czy da się tak zrobić jak ja chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem o co chodzi, otóż głośniki wszytkie działają ale w subwooferze jak podłącze to tylko w dwóch gniazdach działają (obojętnie które głośniki) a w trzech następnych już nie działają.Czy wiecie co to może byc?Może bezpiecznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj taki problem oglądałem HITCH'a na BR i nie miałem dzwieku 5.1 Co za lipa Miał ktos tak...?? Wogle to jakosc tego filmu jest mega słaba ziarno bije w oczy Mial ktos tak z tym dzwiękiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitcha nie miałem ale nigdy żadnych problemów na żadnym filmie bądź grze z tymi głośnikami nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×