Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Batman - the dark knight. Jedna z lepszych ekranizacji komiksów. Niezapomniana rola Jokera (jakkolwiek nie ujmując - i Jack Nicholson był w tej roli prześwietny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na fast and furious 4. fajne dupy, fury i dobra muzyka, jak zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na fast and furious 4. fajne dupy, fury i dobra muzyka, jak zawsze ;)

Ja wlasnie z kina wrocilem, GENIALNY film, bez watpienia jeden z najlepszych filmow jaki widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na filmie Watchmen (Strażnicy) - reżyser 300, świetne efekty, dużo akcji, fajowe sceny walki. Początek może zniechęcić, ale później jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obejrzeć min. Wrestlera, Watchmen, Gran Torino, Dziwny przypadek Benjamina Buttona no i jeszcze Slum Dog. Polecam wszystkie filmy.

Czekam na wersje na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie-Zapaśnika obejrzeć trzeba obowiązkowo !

"Dziwny przypadek...." również polecam, bardzo ładny film, świetna charakteryzacja i aktorzy.

Na obydwu byłem w kinie i bardzo mi się podobały !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie z kina wrocilem, GENIALNY film, bez watpienia jeden z najlepszych filmow jaki widzialem.

Skoro taki dobry to chyba też się przejdę. Miałem obawy, że to będzie kolejny odgrzewany kotlet. Ja ostatnio byłem na Włatcy móch i żałuję, bo 2 dychy wywaliłem w błoto. Nie polecam tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na fast and furious 4. fajne dupy, fury i dobra muzyka, jak zawsze ;)

I wreszcie to bardzo dobry film akcji:) Pełny relaks....po kiepskim T.D seria znowu podniosła się z kolan:)powrót "starych" aktorów zrobił swoje...peace

Edytowane przez Radziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie z kina wrocilem, GENIALNY film, bez watpienia jeden z najlepszych filmow jaki widzialem.

najlepszym komentarzem jest jego brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba obejrzeć min. Wrestlera, Watchmen, Gran Torino, Dziwny przypadek Benjamina Buttona no i jeszcze Slum Dog. Polecam wszystkie filmy.

Czekam na wersje na DVD.

Gran Torino obejrzałem niedawno, i wg. mnie jest niezły film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gran Torino obejrzałem niedawno, i wg. mnie jest niezły film :)

bardzo dobry. ale jestem stronniczy bo Clint to jeden z moich ulubionych aktorow/rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator: Ocalenie

Film z przesytem efektów, kopiowania pomysłów z innych produkcji i z totalnym brakiem fabuły. :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem ostatnio na jakiej czesci "Pana Kleksa" za młodu hehe jak film byl nowoscią

dobre efekty :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antychryst - Larsa von Triera.

Tylko dla odwaznych i szukajcych w kinie czegos wiecej niz efekty specjalne. Baaaaaardzoooo cieeeezkiiii. Dol jak ch... Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Terminator: Ocalenie

Film z przesytem efektów, kopiowania pomysłów z innych produkcji i z totalnym brakiem fabuły. :yucky:

Zgadzam się w 100%

Film wprawdzie lepszy od trójki, ale i tak dwójki nic nie przebije. Płacisz dwie dychy za dwie godziny i wychodzisz rozczarowany. Nie wspomnę już o dwóch bardzo poważnych błędach w fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek zasuwam do Heliosa na "Nocny dyzur z dr Housem". Wybrane najlepsze odcinki drugiego sezonu na 200 calach + konkursy i inne atrakcje w przerwach. Tego nie moze przegapic zaden fan House'a ;-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100%

Film wprawdzie lepszy od trójki, ale i tak dwójki nic nie przebije. Płacisz dwie dychy za dwie godziny i wychodzisz rozczarowany. Nie wspomnę już o dwóch bardzo poważnych błędach w fabule.

Dokładnie Terminator 2 jest rewelacyjny. 3 część była klapą, Ocalenie wcale nie lepsze ;) Poza efektami - marność nad marnością!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocalenie nie było takie złe. I tak teraz czekam na Trasformersów 2 ; )) 7 dni jeszcze ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak! Transformers to też mój faworyt! Mam nadzieję, że 2 część będzie tak znakomita jak pierwsza.

Jak byłam w kinie na Terminatorze to był trailer - wyglądało ekstra! :)

Tez odliczam dni do premiery ;)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze że mamy tu troche fanów Transformersów do których sam niewątpliwie należe. Pierwszą część filmu widziałem z 10 razy . Jeśli dwójka bedzie podobna do jedynki to film napewno będzie hitem! :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anioły i Demony

Koledzy ostro krytykowali bo czytali książke i sporo było przekrętów. Ja książki nieczytałem i jak dla mnie film ideał. Takie lubie. Ciekawa akcja i do końca nie wiesz co i jak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ostatnia moja wizyta w kinie... Chyba na Iron manie kiedy jeszcze go puszczali ;P

Swoją drogą polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W piatek zasuwam do Heliosa na "Nocny dyzur z dr Housem". Wybrane najlepsze odcinki drugiego sezonu na 200 calach + konkursy i inne atrakcje w przerwach. Tego nie moze przegapic zaden fan House'a ;-)!

Oo chłopie gdyby tylko u mnie coś takiego było to od razu bym poleciał ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas dyżur z Housem był wczoraj bodajze xd. Ale 2 sezon więc się niewybierałem. Ale jak puszczą 4 to łuu zasuwam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×