Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

2012 - Fajne, "lekkie" :) ale w pewnych momentach czułem, że coś jednak jest niechcianym wypełniaczem. Film ogółem można by było ocenić na dobry - najbardziej rozbawił mnie ostatni komentarz córki głównego bohatera - Tatusiu! Już nie potrzebuję pieluchomajtek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar. Niszczy to ścierwo 2012, Dystrykty i Transformersy. A w 3D to po prostu odkrywanie na nowo co to znaczy FILM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócilismy z żoną z Avatara 3D. Ten film jest piękny, dokładnie tak: piękny. Fabuła dobra, lecz bez jakiejś genialnej myśli, za to wykonanie miażdży.

Poprzedni film jaki widziałem w kinie to był Dystrykt 9 - w porównaniu do Avatara... to jakieś żałosne nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar (3D)...

Niesamowity film! Aż mi słów brakuje, żeby opisać swoje odczucia po obejrzeniu tego dzieła.

Wspaniałe efekty, kolorystyka, oprawa muzyczna, klimat... i to niesamowite uczucie, które wbiło mnie w fotel - żałowałam tylko, ze nie miałam ze sobą chusteczek! Tak - popłakałam się jak mały bóbr! Polecam film wszystkim, którzy chcą go zobaczyć, jednak niekoniecznie w kinie - powiem, że warto jednak wybrać się czym prędzej właśnie do kina, jeśli macie możliwość to na 3D.

Najlepsza produkcja jaką oglądałam w ostatnim czasie.

Moja ocena: 10/10 - bez zawahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się i podtrzymuję to co powiedziała moja przedmówczyni. Film doskonały pod wieloma względami i animacją zahaczającą o fotorealizm. Wszystkie ujęcia, jak i sama fabuła *(mimo lekkiej trywialności - wszak historia ta ma swój odpowiednik w "Tańczącym z Wilkami") całkowicie angażuje widza i nie puszcza aż do napisów końcowych. Może i jestem miękki, ale i mnie nieraz ścisnęło za gardło a i gęsia skórka przeleciała się po plecach. Wczówka jest niesamowita i można się bez większego wysiłku zatracić w tym pięknym, acz bezlitosnym świecie Pandory...

Polecam ten film wszystkim głodnym wrażeń, którzy w kinematografii czasami szukają swoiste katharsis bo po takim filmie naprawdę wychodzi się bogatszym o nowe doświadczenie i oczyszczonym z negatywnej energii.

Must see tego i przyszłego roku. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na 2012 :). Spodziewalem sie gniotu, a na szczescie nie bylo najgorzej. Poziom obrzydliwego, amerykanskiego patosu byl na poziomie akceptowalnym, wiec nie zaluje wydanych pieniedzy :). Przy okazji - polskie kina sa 100 lat za reszta swiata, obraz byl po prostu fatalny (ziarno, mdle kolory). Trudno.

Dzisiaj ide na Avatar. Zobaczymy jak bedzie, recenzje na necie sa... srednie (pomijajac genialne efekty oczywiscie).

28.12.2009 - no i po Avatarze :). Nie spodziewalem sie zadnej rewelacji (poza fx oczywiscie), ale milo sie zaskoczylem. Historia glowy nie urywa, a sam film jest daleko za poprzednimi dzielami Camerona, ale to porzadnie zrealizowane kino, wciaga i trzyma mocno do ostatnich chwil. Szczerze polecam, dobry tytul! :)

Edytowane przez Meanthord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ide na Avatar. Zobaczymy jak bedzie, recenzje na necie sa... srednie (pomijajac genialne efekty oczywiscie).

z calym szacunkiem ale nie wiem skad ty masz te recenzje.....dla mnie najlepszym zrodlem informacji na temat filmu jest The Internet Movie Database.....wedlug uzytkownikow tego portalu film na dzien dzisiejszy plasuje sie na 25 miejscu listy najlepszych filmow "ever"......to w polaczeniu z prawie 85 tysiacami glosow i srednia wazana daje calkiem niezly poglad na jakosc filmu.....

jak dla mnie Avatar to jeden z najlepszych filmow jakie kiedykowiek widzialem.....dzis poszedlem do kina zeby obejrzec go drugi raz......wrazenia takie same jak przy pierwszym razie......glowny temat fabularny nie powala......obcy przenikajacy do srodowiska i po jego poznaniu znieniajacy strony to nic ani nowego ani specjalnego......ale sposob przedstawienia tego powszedniego pomyslu jest wrecz rewelacyjny.....a sam worthington wyrasta powli na gwiazde

co dla mnie bylo najwiekszym zaskoczeniem (podchodzilem do filmu z umiarkowanym entuzjazmem) to to, ze mimo kosmicznych efektow specjalnych wykorzystane byly one do pokazania fabuly a nie fabula po to zeby pokazac pare sztuczek (jak to zwykle bywa z filmami s-f).

Edytowane przez caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka dni temu na Avatarze w 3D oczywiście. Byłem kilka razy także na innych filmach w tymże 3D, jednak efektów specjalnych jakoś nie odczułem i nie podniecało mnie to za bardzo. Jednak w tym filmie byłem pozytywnie zaskoczony, efekty związane z tym 3D bardzo dobre, ogólnie to film bardzo kolorowy, że to tak określę. Napewno polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli na żadnym filmie w 3D, będziecie zachwyceni :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem ale nie wiem skad ty masz te recenzje.....

Z internetu :). Ale to jest juz w tym momencie nieistotne, poniewaz...

... poniewaz dzisiaj bylem drugi raz na filmie i jednak zmieniam zdanie - Avatar jest po prostu rewelacyjny, szczerze mowiac zrobil na mnie piorunujace wrazenie - wieksze, niz za 1 razem. Absolutny killer, zapiera dech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar (3D) 10/10

Absolutnie genialny ! Dawno, bardzo dawno nie widziałem tak dobrze zrobionego filmu ! Fabuła jest pokazana w porażający sposób, efekty ? Zaje*****, polecam każdemu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar

Nie chce się powtarzać mam taką opinię jak poprzednicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z IMAXa gdzie ogladalem Avatar i doznalem szoku technologicznego i nie wiem co napisac :). Rewelacja po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szoku technologicznego nie ma, po prostu kolejny krok ewolucji technicznej :). Zreszta filmy 3D sa wyswietlane w IMAX`ie caly czas, wiec nie widze tutaj zadnej nowosci. Po co to napisalem? Ano dlatego, ze uwazam, ze film broni sie nie efektami wlasnie, chociaz one rowniez pelnia duza role. Film jest rewelacyjny sam w sobie, o! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szoku technologicznego nie ma, po prostu kolejny krok ewolucji technicznej :). Zreszta filmy 3D sa wyswietlane w IMAX`ie caly czas, wiec nie widze tutaj zadnej nowosci. Po co to napisalem? Ano dlatego, ze uwazam, ze film broni sie nie efektami wlasnie, chociaz one rowniez pelnia duza role. Film jest rewelacyjny sam w sobie, o! :)

Bylem na wielu filmach w IMAXie, jedne lepsze, drugie gorsze, wszystkie z dekade wstecz jesli chodzi o efekty i ich jakosc w porownaniu do Avatar. Nie mowie juz o samym 3d w okularach ktore i tak ryje beret i bije na glowe poprzednie. Chodzi mi o calosc. Tak beda wygladac filmy w XXI wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar - brak słów żeby opisać uczucia towarzyszące temu widowisku - a na sam głos Neytiri dostaję gęsiej skórki. Bluray zapuka do drzwi w momencie premiery. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar iść na avatara, tylko mam pytanie: iść na 2d czy 3d? Czy 3d nadal jest wyświetlane poprzez różne kolory (rozszczepienie, okulary kolorowe), czy tak jak w najnowszych telewizorach (jeden kolor czarno-biały)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar iść na avatara, tylko mam pytanie: iść na 2d czy 3d? Czy 3d nadal jest wyświetlane poprzez różne kolory (rozszczepienie, okulary kolorowe), czy tak jak w najnowszych telewizorach (jeden kolor czarno-biały)

Idź najlepiej na 3D, ja poszedłem i nie żałuje. Ten film mnie zmiażdżył, takich pomysłów na florę i faunę to nigdy nie widziałem. Jak będę miał pieniądze to pójdę jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam avatara w 3d film niesamowity:) poza tym miałem okazję obejrzeć przed premierą raj dla par- super komedia szczerze polecam, sherlock holmes- to samo mistrz komedio-zagadkowy film, no i parnassus-do tego filmu miałem mieszane uczucia ale każdy ma swoje gusta i guściki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar 3d - Cud. miód i orzeszki :) 11/10 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wiele osób wyżej, ostatnio byłem na Avatarze i wyszedłem z niego ze szczęką walającą mi się przy kostkach. Efekty specjalne, pomysły na cały ten świat i wiele, wiele więcej po prostu mnie rozwaliło na lopatki i przez wiele dni cały czas miałem to przed oczami.

Wcześniej zaś byłem na 2012. Poza efektami, które i tak chowają się przy filmie powyżej, nie podobało mi się nic. Jak to mój kolega ładnie powiedział, należy spalić wszystkie kopie tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jfxs2qskbsxxxvbydg99.jpg

;)

Fabuła nie powala i przewidywalna jest jak, zupełnie prosta droga... Ale nie o fabułę chodzi w tym filmie :)

W tygodniu idę jeszcze raz, a jak oglądać to tylko w 3D.

A jako że ma wyjść na blue-ray'u wersja 3D ( mam nadzieje ze w zestawie z okularesami) to już odkładam "peniendze" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie dzisiaj na "Ciacho". Ktoś już widział? Słyszałem, że naprawdę niezła komedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×