Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godless - nie jestem ekspertem jeśli chodzi o westernowe klimaty ale spodziwałem sie czegoś bardziej z pazurem i cięższym klimatem w stylu django od tarantino. Serial jako serial to takie 5,5\10 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bany® napisał:

Godless - nie jestem ekspertem jeśli chodzi o westernowe klimaty ale spodziwałem sie czegoś bardziej z pazurem i cięższym klimatem w stylu django od tarantino. Serial jako serial to takie 5,5\10 

 

Jeśli chodzi o western w TV to tylko Deadwood i długo, długo nic.

Żelazny klasyk:

 

 

Albo ta z kamieniem nerkowym:

 

 

Czytałem kilka recenzji Godless i kompletnie nie rozumiem tych zachwytów.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj DARK, ktoś mi mówił że totalitaryzmu konkurent ST. Powiem tak jak na razie fajny klimat, oczywiście o wiele cięższy nuż ST...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porywnywac Dark do ST, może ktoś kto nie widział tego serialu. Zupełnie różne pozycje to są, powiadami Ci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark? Oglądałem bez napisów i lektora, znam niemiecki, baa.. ja myślę w tym języku :qk2LI17:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godless dla mnie lepszy niż deadwood. I najlepszy bad guy z westwrnow Ever!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 grudnia czwarty sezon Black Mirror.

No nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GODLESS? Co za serial, co za klimat :fsg: westernowa czołóweczka ostatnich 100 lat. Było kilka zgrzytów, ale poza tym solidne 8+/10. Z jednej strony żałuję, że to jedynie krótki miniserial, ale z drugiej szkoda, by to spierdzielono niepotrzebnymi kontynuacjami. PAN NETFLIX jak już dostarczy, to z przytupem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w połowie Manhunt Unabomber, dla mnie mocne 7/10, zdarzają się momenty przeciągania, ale można polecić, no i historia oparta na faktach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2017 o 15:25, Grecky napisał:

GODLESS? Co za serial, co za klimat :fsg: westernowa czołóweczka ostatnich 100 lat. Było kilka zgrzytów, ale poza tym solidne 8+/10. Z jednej strony żałuję, że to jedynie krótki miniserial, ale z drugiej szkoda, by to spierdzielono niepotrzebnymi kontynuacjami. PAN NETFLIX jak już dostarczy, to z przytupem. 

 

Godless? Dla mnie tych zgrzytów było troszkę więcej, zbytnio romantyczny klimat, środkowe odcinki były strasznie przynudzające, typowe zapychacze. Ale ogólnie ciekawa tematyka, fajnie się oglądało momentami. Aczkolwiek spodziewałem się czegoś nieco lepszego.

 

8 godzin temu, KrisPora_PL napisał:

jestem w połowie Manhunt Unabomber, dla mnie mocne 7/10, zdarzają się momenty przeciągania, ale można polecić, no i historia oparta na faktach

 

Ja wciągnąłem cały na raz :obama: Bardzo, bardzo ciekawy i kapitalnie zrobiony serial, gościu który grał Unabombera, mistrzostwo świata.

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś już oglądał ten:
BRIGHT



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ktoś coś już oglądał ten:
BRIGHT
 

 


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

Średniak zwykły, ale momentami czuć, że sypneli groszem bardziej niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Netflixowy Mindhunter. Pierwszy odcinek obejrzałem i trochę wydawał się nudny ale potem obejrzałem kolejny i już nie było odwrotu tak wciągnął. No i nowa Gomorra kozak jest

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2017 o 15:25, Grecky napisał:

GODLESS? Co za serial, co za klimat :fsg: westernowa czołóweczka ostatnich 100 lat. Było kilka zgrzytów, ale poza tym solidne 8+/10. Z jednej strony żałuję, że to jedynie krótki miniserial, ale z drugiej szkoda, by to spierdzielono niepotrzebnymi kontynuacjami. PAN NETFLIX jak już dostarczy, to z przytupem. 

 

Zgadzam się. Sztos. No, ale ja lubię takie klimaty. Dobre tempo, miejscami liryczny, miejscami ciężki jak stal. Jedyny mały minus, to lekko przegięta końcówka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać Dark. Z kobietą łyknęliśmy cały sezon w zasadzie na trzy posiedzenia. No ładnie to Niemcy zrobili, na pewno tegoroczna czołówka. 

 

serial o podróżach w czasie bez większych dziur logicznych? Szacunek

 

Kulał dla mnie w zasadzie tylko sam finał, a dokładniej dwie rzeczy

 

Netflix mógł sypnąć bardziej groszem na efekty, bo czarne dziury/przejścia no takie wesołe lata 90 

:ziobro:. No i sama końcóweczka w 2052. Oklepane i oby 2 sezon nie skupił się na tym okresie bo lata 50 i 80 mają większy potencjał niż kolejne post apo

 

Mocne 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Grecky napisał:

Skończyłem oglądać Dark. Z kobietą łyknęliśmy cały sezon w zasadzie na trzy posiedzenia. No ładnie to Niemcy zrobili, na pewno tegoroczna czołówka. 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

serial o podróżach w czasie bez większych dziur logicznych? Szacunek

 

 

Kulał dla mnie w zasadzie tylko sam finał, a dokładniej dwie rzeczy

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Netflix mógł sypnąć bardziej groszem na efekty, bo czarne dziury/przejścia no takie wesołe lata 90 

:ziobro:. No i sama końcóweczka w 2052. Oklepane i oby 2 sezon nie skupił się na tym okresie bo lata 50 i 80 mają większy potencjał niż kolejne post apo

 

 

Mocne 8/10

 

Stary jak dla mnie miejscami to fabuła mocno poyebana ;)

 

Spoiler

Chociażby to, że ten kolo co zaginął w latach 80-tych, jest w sumie Ojcem innego :P albo to, że gościu który Tobie pomaga to sam Ty :P

 

No i CAŁY czas zastanawia mnie jedno w hooy:

 

Spoiler

Mości Panicz z połową oszpeconego ryjka, odźwierny w elektrowni. Gdy zaczyna się film on już ma oszpeconą twarz, a jak wiemy było to następstwem obicia mordy przez Policjanta w latach 50-tych... Więc skoro już miał oszpeconą twarz, a fabularnie gościu jeszcze się do niego nie przeniósł i ryja mu nie obił, to, że co??

 

Co do końcówki:

 

Cytuj

Oby tego właśnie nie spierdolili, post apo i rokiem 2052, oby... Bo jak wyjdzie z tego średni Madmax i średni Dark to się ino wkurzę...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Stary jak dla mnie miejscami to fabuła mocno poyebana ;)

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Chociażby to, że ten kolo co zaginął w latach 80-tych, jest w sumie Ojcem innego :P albo to, że gościu który Tobie pomaga to sam Ty :P

 

No i CAŁY czas zastanawia mnie jedno w hooy:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Mości Panicz z połową oszpeconego ryjka, odźwierny w elektrowni. Gdy zaczyna się film on już ma oszpeconą twarz, a jak wiemy było to następstwem obicia mordy przez Policjanta w latach 50-tych... Więc skoro już miał oszpeconą twarz, a fabularnie gościu jeszcze się do niego nie przeniósł i ryja mu nie obił, to, że co??

 

 

Spoiler

To przecież jest pętla czasowa i to się dzieje w kółko to samo. On się cofnął do niego jak był mały więc taką twarz ma od dziecka.

Ludzie w filmie ciągle próbują zmienić bieg wydarzeń ale księżulek na to nie pozwala i ludzie myśląc, że coś zmieniają cofając się do przeszłości w gruncie rzeczy robią dokładnie to co robili wcześniej i doprowadzają do tych samych skutków.

 

Film faktycznie ciekawy ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak niektórzy się zachwycają a tym bardziej porównując go do Stranger Things. I do tego ten niemiecki...

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uncut z dobrym tłumaczeniem to czemu nie.

Mam wprawdzie wszystkie sezony na DVD ale komu chce się wertować płyty w poszukiwaniu konkretnego odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bright to nie serial ale skoro ktoś poruszył temat to sie ustosunkuje... Nie jest to gniot jak wynika z opinii recenzentów, wystarczy spojrzeć jaka jest różnica w punktacji miedzy krytykami a użytkownikami na metacritic. Zastanawiające :smart:.  Moim zdaniem ciekawe podejście do tematu fantasy, fajny pomysł, troche gorzej z realizacją, scenariusz troche kulał i mogli lepiej dopracować teksty aczkolwiek ogląda sie mimo wszystko przyjemnie. Podchodziłem sceptycznie, a ostatecznie dam 7\10


Obejrzałem też pierwsze 3 odcinki The good doctor. Są dostepne na TVP VOD ale cały sezon też można znaleźć w mniej legalny sposób... Jak ktoś lubi medyczne klimaty to moge śmiało polecić

 

Niebawem zamierzam sie zabrać za La casa del papel na Netflix, fajnie sie zapowiada

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bany® napisał:

bright to nie serial ale skoro ktoś poruszył temat to sie ustosunkuje... Nie jest to gniot jak wynika z opinii recenzentów, wystarczy spojrzeć jaka jest różnica w punktacji miedzy krytykami a użytkownikami na metacritic. Zastanawiające :smart:

 

Metacritic to gówno. Man in the High Castle, chyba najlepszy obecnie serial, ma oceny 77 (1 sezon) i 62 (2 sezon) od tzw krytyków.

Jeśli chodzi o recenzje i oceny bardziej wiarygodne jest IMDB.

OK, chyba najwyższy czas obejrzeć wiekowy Lilyhammer. Wprawdzie na Meta ma oceny 63 ale z forów wiem że podobno jest zarąbisty.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×