Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oglądał ktoś Daredevila? Słyszałem że nawet lepszy od Punishera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, neuro napisał:

Panowie oglądał ktoś Daredevila? Słyszałem że nawet lepszy od Punishera.

 

Weź przestań. Przespałeś ostatnie dwa lata na bezludnej wyspie? Nawet Na Wspólnej jest lepsze od Punishera.

DD ma swoje lepsze chwile (sceny walk) i gorsze (wszystkie sceny w których się nie biją). Niestety ma też w cholerę irytujących postaci. Moim zdaniem sezon pierwszy ratują sceny walk oraz Kingpin a drugi sceny walk, Kingpin i głównie Punisher.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o seriale o superbohaterach to wiekszość jest na jedno kopyto, zaczynałem chyba każdy i tylko Legion mnie zatrzymał na dłużej. Legiona moge śmiało polecić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bawiłem z Punisherem .6 odcinków Dardevila też całkiem fajne ale to jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

witam !

poleci ktoś jakiś ciekawy serial z netflixa ? 

 

Fajne, konkretne pytanie. Kryminal? Animowany? Dramat? SciFi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SciFi - Dark, Black Mirror, Stranger Things, The Expanse

Komediowy - GLOW

Kryminał - no tu typowego kryminału nie ma (detektyw vs poszukiwany zabójca), ale Mindhunter, Munhunt, może Narcos lub Ozark (trochę naciągając kryteria), ewentualnie dokument Making a Murderer. 

 

W ogóle to dziwie sie ze na polskim Netflixie nie ma The Killing. O ile 3 pierwsze sezony zrobilo AMC, tak 4 to juz oryginalna produkcja Netflixa. Hmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

2 godziny temu, slepa_kostucha napisał:
Greckykryminał, komediowy, sciFi

Podpisuje się pod lista @Grecky...

A z mojej strony słów kikka:

Polecę to co obejrzałem (a ktoś mi to polecił w sumie jak z 1,5 miesiąca temu zaczynałem przygodę z Netflixem).... Lubisz SciFi?? Bierzesz Stranger Things, kurna stary czułem się jak w latach 80-tych, już chciałem przewijać kasetę ołówkiem :) , później Dark (taki Szkopski, SIC! ale świetny) cięższy niż ST.... Czarne Lustro polecam bo jest raczej zabarwione negatywnie i dale do myślenia, że właśnie w tym kierunku ten świat zmierza (dla ludzi z zajawkami IT/Tech to pozycja obowiązkowa). Na dokładkę SiFi Ascension!! (dobry twist fabularny), oraz The Expanse , jak lubisz potwory i legendy + Londyn wiktoriański to Dom Grozy,a jak pasi taki klimat (Ja średnio ale to oglądało się świetnie) Star Trek: Discovery .

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich typowych kryminałów to The Fall i Broadchurch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manhunt zaliczony. Niby spoko, ale czuc ze to nie serial Netflixa. Realizacja pozostawia troche do zyczenia (porownajcie kadry z podobnym "statycznym" serialem czyli Mindhunter, przepaść), ledwo 40 minutowe odcinki z kiepsko zatuszowanymi miejscami na reklamy :residentsleeper:. Ale sama historia + aktorstwo (Paul Bettany :obama:) rekompensują. Nawet troche żal Teda ze tak go system wydymał bez mydła, ale wystarczyło wysyłać ludziom linki do Lemon Party, a nie od razu bomby. Solidne 7/10 i znaczek jakości Phila :xboss:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lillyhammer, The Good Place, Orange is the New Black, Santa Clarita Diet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

 

:smart:

 

 

Oby tylko nie spieprzyli tłumaczenia bo z tym na Netflixie różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obejrzałem w końcu Dark. Muszę przyznać, że Niemiaszki pozamiatały, dla mnie zdecydowanie jeden z lepszych seriali, o ile nie najlepszy, roku 2017. Każdy odcinek jest konkretny i coś wnosi do całości, nie ma tu zapychaczy (przynajmniej takich, które nie odrzucają od tv), a przede wszystkim realizacja na najwyższym poziomie (poza paroma efektami komputerowymi, te kiepsko wyszły). No i przede wszystkim tematyka, podróże w czasie, eksperymenty, itd.

Jedyne co mi średnio podeszło to końcówka. Liczyłem, że będzie to kompletny serial z porządną końcówką, a tutaj dostajemy w ryj sztampowym cliffem, za to srogi minus. Szczególnie, że cały czas słyszymy jak to nie ma lbyć cudownie za lada moment. Mam nadzieję, że drugi sezon nie będzie się skupiał na przyszłości, bo to wymaga już sporego budżetu i pomysłu i źle wykonane może się negatywnie odbić na całości. A nic mnie tak nie razi jak scifi ze słabym budżetem bo wtedy się tego oglądać nie da.

W każdym razie serial "must watch". Każdy powinien obejrzeć i zobaczyć, jak za zachodnią granicą potrafią zrobić coś co przebiło najlepsze seriale z juesej. Brawo i mam duże nadzieje, że sodówka im nie uderzy do głowy i sezon 2 będzie równie dobry.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem Dark. Świetna produkcja, fabuła zagmatwana ale wszystko się ładnie klaruje po kilku odcinkach.  Bardzo fajnie zarysowane postaci,  nie ma czarno-białych charakterów, każdy ma coś na sumieniu. Zakończenie może faktycznie trochę z d... bo jak twórcy zaserwują nam w drugim sezonie niskobudżetowe post-apo to będzie suabo... 

 

Natomiast 4 sezon Black Mirror mnie zawiódł, poza dwoma odcinkami ( pierwszym i ostatnim), które wywarły na mnie wrażenie. Reszta leciała już oklepanym szablonem  i praktycznie od początku można było przewidzieć o czym będzie opowiadać. Brookerowi chyba kończą się pomysły

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam pierwszy raz Dextera.Serial jest fantastyczny a czwarty sezon a zwłaszcza ostatnie trzy odcinki to jest kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, neuro napisał:

Oglądam pierwszy raz Dextera.Serial jest fantastyczny a czwarty sezon a zwłaszcza ostatnie trzy odcinki to jest kosmosemoji43.png

 

Dalej nie oglądaj bo to równia pochyła a na zakończenie należy spuścić zasłonę milczenia.

 

Lilyhammer nawet zabawne. Bardzo fajnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon 3 Gomorry  :obama: Santa Madonna!

To trzeba zobaczyć, tak się robi seriale.

Netflixy i inne amerykanckie cwaniaki won do Neapolu po naukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam pierwszy raz Dextera.Serial jest fantastyczny a czwarty sezon a zwłaszcza ostatnie trzy odcinki to jest kosmos
No tak jak małpa powiedział, 4 sezon to ostatni warty uwagi, potem jest dno i wodorosty, a zakończenie całego serialu to chyba najgłupsza rzecz jaką widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflixowych wojaży ciąg dalszy:

 

Making a Murderer - serial specyficzny bo to dokument sklejony w całości z archiwalnych materiałów bez ani jednej wstawki fabularnej. Nie wliczam nostalgicznych ujęć złomowiska itp. Oglądanie 10h urywek wywiadów lub fragmentów wystąpień z sal sądowych może być nużące, jednak przedstawiona historia jest tak intrygująca, że ciężko się od telewizora oderwać. Zwłaszcza, że co chwile ujawniony zostaje coraz bardziej absurdalny fakt toczącego się dochodzenia. Trzeba oddać prawdzie, że serial jest nakręcony bardzo stronniczo dosyć mocno akcentując rację jednej ze stron. Nie zmienia to faktu, że oglądając go w miarę uważnie cały czas będziemy się zastanawiali nad winą głównego bohatera.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak jak małpa powiedział, 4 sezon to ostatni warty uwagi, potem jest dno i wodorosty, a zakończenie całego serialu to chyba najgłupsza rzecz jaką widziałem...
Jestem na 6 sezonie i skończę już całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×