Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znam wszystkie filmy i pewnie większość skeczy praktycznie na pamięć, a i tak jak pojawią sie filmy to obejrzę je jeszcze raz XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, malpka napisał:

A ekipa ST otrzymała podwyżki.

 

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/aktorzy-stranger-things-z-ogromnymi-podwyzkami.html

 

Szczerze to kompletnie nie wiem dlaczego i za co. Taka Bobby Brown przez dwa sezony strzela tylko miny i czasem przetrze rękawem krew spod nosa. Bardziej czekam na drugi sezon Dark niż trzeci ST.

Na koniec mega informacja. Pythoni będą na Netfixie:

https://noizz.pl/film/monty-python-na-netfliksie-juz-od-kwietnia/kn213e7

 

Pewnie dlatego, że gdyby nie ST nie byłoby Dark, a przynajmniej nie w takiej formie. Stranger Things jest swego rodzaju pionierem wśród seriali bazujących na nostalgii do  lat '80, '90 itp. Który to trend okazał się dla Netflixa strzałem w dziesiątkę. 

Żeby nie było, Dark bardzo mi się podobał i uważam go za świetny serial. 

 

A co do Pythonów to świetna informacja. :awesome:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję sie o tlumaczenie. Mam na DVD wszystko co Pythoni wydali z genialnym tlumaczeniem Beksinskiego. Facet miał przez całe życie depresję i obsesję śmierci ale tłumaczem był wybitnym. Pythoni, Różowa Pantera czy Bond w jego tłumaczeniu to coś niesamowitego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, malpka napisał:

Boję sie o tlumaczenie. Mam na DVD wszystko co Pythoni wydali z genialnym tlumaczeniem Beksinskiego. Facet miał przez całe życie depresję i obsesję śmierci ale tłumaczem był wybitnym. Pythoni, Różowa Pantera czy Bond w jego tłumaczeniu to coś niesamowitego.

Ja wczoraj prawie zawału dostałem. Na pewnym portalu o gierkach, o nazwie podobnej nieco jak to forum, Monty Python Live (Mostly): One Down, Five to Go przetłumaczono jako Monty Python Live (przede wszystkim): One Down, Five to Go. Aż mi się słabo zrobiło i wyraziłem moje niezadowolenie :24_stuck_out_tongue:

Później się okazało, że na jeszcze innym portalu było to samo, więc obawiam się, że takie mogli dostać od netflixa. Chyba że dwie osoby niezależnie od siebie walnęły babola w tytule. Oczywiście, można nie znać grupy i nie wiedzieć o które znaczenie 'mostly' chodzi, ale kuźwa z podtytułu można nawet wywnioskować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO go uwolnione choć cena szału nie robi. Bez pośredników powinno być taniej a nie drożej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielkie dzięki za cynk. Pierwszy odcinek Domu z Papieru za mną a z nim pozytywne wrażenie. Oglądam dalej. Brawa dla Netflixa za odwagę w promowaniu innych kinematografii niż amerykańska.

A 4 maja premiera pierwszego serialu z Danii.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek premiera The Terror.AMC wypuszcza od razu cały sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom z papieru kozak, a 2 sezon czai się tuż za rogiem. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santa Clarita Diet S2 - dalej absurdalny, dalej śmieszny i dalej krwawy. Idealny na odstresowanie po ciężkim tygodniu pracy. 7/10 jak dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO GO dziś wjechało normalnie do wykupienia. 

 

To biorę cebulę na 30 dni, sprawdzi się jakość obrazu. Żona i tak siedzi w domu teraz to obejrzy sobie te babskie seriale....

 

 

...chociaż wróć apka jest tylko na PS4. Zajedzie mi konsolę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HBO GO dziś wjechało normalnie do wykupienia. 
 
To biorę cebulę na 30 dni, sprawdzi się jakość obrazu. Żona i tak siedzi w domu teraz to obejrzy sobie te babskie seriale....
 
 
...chociaż wróć apka jest tylko na PS4. Zajedzie mi konsolę 
Jest jeszcze apka pod android tv, no i aplikacja Samsunga pod ich tv.

Jakość dupy nie urywa...
Urządzenia mobilne (gdybyś chciał skorzystać z chromecasta lub czegoś w tym stylu) max 720l; aplikacje pod tv 1080p.
Zapomnij o 4k, HDRach i innych bajerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość bez szału. Słabe odwzorowanie bieli i czerni. I to niby w apce jest lepiej. Nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda na przeglądarce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość bez szału. Słabe odwzorowanie bieli i czerni. I to niby w apce jest lepiej. Nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda na przeglądarce 
Dobra ok, przekonales mnie no juz tak nie nalegaj, zgadzam się zostaje przy Netflixie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, kill napisał:

Terror.

 

Ale to będzie sztosik. Pierwszy odcinek wyborny. :banderas:

Jest to na netflixie? Bo nie widziałem żadnej zajawki.

Jeśli nie to gdzie można obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tylko torrenty. Stacja AMC wypuszcza dzisiaj cały sezon, a napisy robią Hataki więc całość będzie na dniach zrobiona.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixie pojawił się brazylijski serial "Mechanizm" o korupcji na najwyższych szczeblach w tym kraju.Jestem po pierwszym odcinku i zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2018 o 17:19, pablos_PRO napisał:

HBO go uwolnione choć cena szału nie robi. Bez pośredników powinno być taniej a nie drożej. 

 

1. Aktywacja konsoli do kiepski żart. By to zrobić należy zapisać kod aktywacyjny który należy wbić na ich stronie na kompie.

2. Na PS3 aplikacja zamula jakby chodziła na Androidzie.

3. Podobnie jak Showmax HBO Go pozwala na aktywację tylko pięciu urządzeń. Tak się składa że ja, żona i córki oglądamy Netflixa łącznie na 8 urządzeniach. I co wtedy?

4. Dlaczego nie można robić profili jak na Netflixie. Przy 4 osobowej rodzinie w Mojej Liście robi się konkretny burdel.

 

Póki co Showmax i HBO Go wygrywają cenowo. Pod względem funkcjonalności Netflix bije je na głowę. Z racji braku lokalizacji filmów i seriali Amazon jest daleko za stawką.

To nie prawda że nowa platforma Disneja będzie konkurować z Netflixem. Będzie robić z nim ale też z HBO Go i Amazonem. Na rynku nie ma miejsca na cztery platformy streamingowe. Wczoraj ukazał się raport na temat piractwa które kwitnie na świecie. Nic dziwnego. Kogo stać by płacić za 3-4 serwisy serialowo-filmowe.

Póki co Netflix dystansuje konkurencję pod względem funkcjonalności i zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszystkie wady najgorsza i tak jest jakość. Nie czerpię żadnej przyjemności z oglądania poza poznaniem fabuły

 

Serial wydany w 4k na płycie, super widoczki a to co otrzymujemy na apce jest na granicy akceptacji. Może na telefon to jest ok ale nie na nowoczesny duży tv

Pirackie lub szare serwisy oferują lepszą jakość obrazu. 

 

Ale to problem HBO na całym świecie, nawet w Ameryce w HBO Now nie ma 4k choć może te pseudo HD tam lepiej wygląda

Obejrzę ile się da w te 30 dni ale nie chciałbym używać tego na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Terror

 

Klimatyczny! Jak na razie nikt z obsady nie wkurza, dwa odcinki pochłonięte jeden po drugim.

Ktoś podawał tu info, że AMC wrzuci od razu cały sezon, ale nie widzę żeby się w necie pojawiło cokolwiek oprócz dwóch pierwszych odcinków. 

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santa clarita diet II Przyjemne i nadal śmieszne. Do obejrzenia z kobitą w sam raz. 

Stranger things II. Niestety się mocno zawiodłem. Nic nie zaskoczyło, nic nie przestraszyło nic, nic nie podnieciło. Dla mnie tego sezonu mogło nie być, ale krowa dojna to będą kolejne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Santa clarita diet II Przyjemne i nadal śmieszne. Do obejrzenia z kobitą w sam raz. 
Stranger things II. Niestety się mocno zawiodłem. Nic nie zaskoczyło, nic nie przestraszyło nic, nic nie podnieciło. Dla mnie tego sezonu mogło nie być, ale krowa dojna to będą kolejne
Pablosku nie śmiać się, zapamiętaj me słowa, walić to czekamy na DARK SEZON 2....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Netflixa mogli by przyjść i powiedzieć, sezon 1 był super mimo niskiego budżetu. Macie tu kilkaset baniek zróbcie takie postapo by wszystkim kapcie spadły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z Netflixa mogli by przyjść i powiedzieć, sezon 1 był super mimo niskiego budżetu. Macie tu kilkaset baniek zróbcie takie postapo by wszystkim kapcie spadły 
Właśnie boję się low budget post apo...

Niech będzie spoko, ale niech ie spierdola tego co stworzyli...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×