Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Alienista (Netflix) - po pierwszym odcinku zapowiada się zajebisty serial.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem pytac czy ktos ogladal i czy warto. W takim razie zaraz po westworld zabieram sie za alieniste.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alienista (Netflix) - po pierwszym odcinku zapowiada się zajebisty serial.
Dzięki obczaje...

Żone Netflix wkrecil w hooy... W 3 dni sezon Dark... Właśnie kończymy (ona 1,ja 2 raz)...

Biorę na tapetę alieniste :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe HBO się kończy więc czas na podsumowanie.

 

Kilka seriali obejrzanych (Młody papież, Wataha, Wielkie Kłamstewka)

Kilka mi nie siadło, choć może gdybym dał im więcej czasu to bym się wkręcił (Gra o tron, Detektyw)

Rodzynek Westworld mój ulubiony serial do spania. Odpalam i zasypiam po kilkunastu min. niezależnie czy 16 czy 22. Drugie podejście i to samo, chyba nie dam rady tego obejrzeć.

 

Prawie wszystkie nowe filmy obejrzane.

Plus to mocna zawartość, minus to wszystko inne jak działanie apki, brak profili, ale przede wszystkim  JAKOŚĆ , która jest bardzo słaba, pirackie streamy są lepsze graficzne.

Fatalne odwzorowanie czerni i bieli. Starsze seriale w 4:3 WTF

 

Opłacać nie zamierzam , kiedyś wezmę kolejnego triala by obejrzeć to co dojdzie.

Zostaję przy Netflixie i Showmaxie z cebulowych czipsów

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ocenach Westworld spodziewałem się trochę czegoś lepszego. Chyba już za dużo seriali oglądałem i coraz ciężej mnie usatysfakcjonować. Także jeżeli chodzi o Westworld to dużo nie straciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie prawie cały obejrzałem, serial ma wspaniały setting ale zawartość odcinków jest po prostu nudna. Akcja w każdym odcinku to ostatnie 90s , słaby numer na dzisiejsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, czyli nie tylko mnie nieco nudzi WW.... Dobrze wiedzieć :)

Gdyby nie to, że żonie się podobał to bym drugiego sezonu nie oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, no. Nie każdy serial trzeba oglądać. Nahajpowany i z Hopkinsem (który smęci coś po nosem), to musi być dobry! Tymczasem ja po 4 takich samych odcinkach ledwo się wybudziłem ze śpiączki. Już mnie chcieli wieźć do Błaszczyk :30vm3cw: Cudem żonę uratowałem. Na szczęście po paru godzinach się ocknęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Was wszystkich chyba muszę solidnie potraktować kopem z półobrotu :ziobro: 

 

Potwierdzam, że moja kobieta zasypiała na kanapie, ale moim zdaniem Westworld to serial wybitny i zasłużona dyszka na Filmwebie bulwy :janusz: :kanalie: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Grecky napisał:

Potwierdzam, że moja kobieta zasypiała na kanapie, ale moim zdaniem Westworld to serial wybitny i zasłużona dyszka na Filmwebie bulwy 

Ale ja rozumiem, że może się podobać. Bardzo fajny klimat, świetny ogólnie sam motyw przewodni "parku rozrywki", dobra obsada i, może przewidywalne, ale ciekawe wydarzenia. Problemem jest tylko to, że od wydarzenia do wydarzenia nic ciekawego się nie dzieje :24_stuck_out_tongue: To nie jest zły serial, to jest przyzwoity ale ślamazarny serial. Nie czułem do siebie aż takiej pogardy przy oglądaniu jak przy walking dead czy ozark, ale entuzjazmu też nie było za wiele :24_stuck_out_tongue:

Jak dla mnie tragedii nie ma, ale jest sporo lepszych seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, xavris napisał:

Nie czułem do siebie aż takiej pogardy przy oglądaniu jak przy ozark

 

Próbowałeś może i napisać coś miłego, ale tylko pogorszyłeś sytuację, kop sprawiedliwości nadciąga :30vm3cw: :30vm3cw:

 

Ja właśnie lubię te pozornie powolne i ślamazarne seriale, gdzie mamy przede wszystkim klimat. Nie mówię, że nie lubię akcji, bo Dom z papieru czy Banshee to sztosiki, ale jednak głupkowate i sprawdzające się jako odmóżdżacze. 

 

Właśnie, gdzie kufa drugi sezon Ozark? No ja mam nadzieję, że doczekamy się w tym roku. 

 

Przy okazji właśnie skończyłem czytać kontynuację Altered Carbon - Upadłe Anioły. Mam nadzieję, że Netflix sypnie forsą i przeniosą na ekran całą powieść, nie ingerując w ogólny wydźwięk jak przy Modyfikowanym Węglu. 60-kilometrowe okręty bojowe? Jeszcze jak :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Grecky napisał:

Próbowałeś może i napisać coś miłego, ale tylko pogorszyłeś sytuację, kop sprawiedliwości nadciąga 

Jakbym chciał napisać coś miłego, to bym napisał, że bardzo lubię Twój awatar XD

Ozark dla mnie jest tak bardzo nijaki i o niczym, że aż telewizor się sam obracał, żebym nie musiał na to patrzeć :24_stuck_out_tongue:

Zakończmy może ten offtop na tym, że każdy ma swój gust, ale Twój jest dziwny :24_stuck_out_tongue:

Zgadzam się co do Altered Carbon, pasuje? :24_stuck_out_tongue: 

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienista,nowy serial Netflixa.Zapowiada się bardzo smacznie:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, neuro napisał:

Alenista,nowy serial Netflixa.Zapowiada się bardzo smacznie:)

Właśnie chce się za niego zabrać opinie ma dobre ocena na poziomie 7.6 na filmwebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Banan91PL napisał:

Właśnie chce się za niego zabrać opinie ma dobre ocena na poziomie 7.6 na filmwebie 

 

Kto w pod koniec drugiej dekady XXI w sugeruje się filmwebem, Meta czy Rotten?

Alienista ma zajebisty gęsty i mroczny klimat. Budapeszt obrobiony CGI świetnie udaje Nowy Jork. Serial niespodzianka od TNT. Kto nie oglądał tego wina.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

Kto w pod koniec drugiej dekady XXI w sugeruje się filmwebem, Meta czy Rotten?

 

 

Czymś mimo wszystko trzeba się sugerować, by uniknąć krapiszczów. Ja staram się rzucać okiem na ocenę na IMDB, ale jak na Meta widzę 10 a na rotten 5% to mimo wszystko jest to dla mnie sygnał, że szkoda czasu na seans. Życie jest za krótkie, by próbować wszystkiego na własnej skórze.

 

A Alienista po 3 odcinkach dobry. Fajna odmiana po lekkim Domu z Papieru. Szkoda tylko, że to serial wyprodukowany przez półotwartą stację telewizyjną, więc nie ma co liczyć na bardziej dosadne ukazanie realiów.

 

Dodam tylko, że irytuje mnie twarz panny Dakoty Fanning. Niby dorosła baba, a wygląda jak 12 latka. No ewidentnie lepiej się prezentowała na ekranie jako dzieciak. Z wiekiem straciła wdzięk i jakby trochę talentu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruje się filmwebem jeżeli chodzi o seriale. Tego jest tyle że nie ma fizycznej możliwości bym oglądał na ślepo seriale a nóż po 3 odcinkach spodoba mi się lub nie.

 

Oglądam te z najlepsze oceną ale jak nie siądą oglądam kolejny. Raczej nie szukam słabo ocenianych z nadzieją że mi siądą

 

Jedyny wyjątek to komediowe , ale tak samo jest z filmami. Nisko ocenione mogą mieć głupkowaty humor który mi pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2018 o 10:46, pablos_PRO napisał:

Rodzynek Westworld mój ulubiony serial do spania. Odpalam i zasypiam po kilkunastu min. niezależnie czy 16 czy 22. Drugie podejście i to samo, chyba nie dam rady tego obejrzeć.

 

Oj, nawet nie wiesz jak się z tobą zgadzam :)  Nie pamiętam który serial z ostatnich lat zmęczył mnie tak bardzo jak właśnie Westworld. Wytrzymałem tylko 2 odcinki. Jedyne co mi się w nim podobało to uroda tej czarnoskórej aktorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na siódmym odcinku Alienisty i serial jest rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Opowieść Podręcznej, że screenów wyglądało mi na amiszowe nudy a to kawał mocnego serialu. Nawet się wkręcilem i będę oglądał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpadłem po dwóch odcinkach. Dla mnie zbyt depresyjny.

Toys That Made Us (Netflix) - dokument o najsłynniejszych seriach zabawek (Barbie, He-Man, Action Man). Najciekawszy jest pierwszy odcinek przedstawiający historię zabawek ze świata SW. Okazało się że Lucas nie zbił aż tak wielkich kokosów na zabawkach jak się uważa. Mało tego, zabawki bazujące na Ep1 zaliczyły mega wtopę i prawie wcale się nie sprzedawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na razie super, najciekawsze że te pukanie niewolnic to są słowo w słowo ze starego testamentu.

Nie możesz mieć dziecka, daj mezowi niewolnicę. A wspolczesny kościół wybiera sobie tylko fragmenty, które aktualnie pasują,  uważając surogatke za grzech smiertelny, małżeństwo za nierozelwalny związek itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×