Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Handmaid's Tale sztosik serial. Czekam aż Hulu wypuści wszystkie odcinki 2 sezonu i zasiadam do oglądania. 

 

:fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Grecky napisał:

Handmaid's Tale sztosik serial. Czekam aż Hulu wypuści wszystkie odcinki 2 sezonu i zasiadam do oglądania. 

 

:fsg:

 

A to nie jest czasem dla kobiet? O sprzątaniu, praniu i gotowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nóżka napisał:

 

A to nie jest czasem dla kobiet? O sprzątaniu, praniu i gotowaniu?

 

Gwałty, upokarzanie, wyłupywanie oczu, obcinanie rąk, kastracja. Bardziej te tematy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Grecky napisał:

 

Gwałty, upokarzanie, wyłupywanie oczu, obcinanie rąk, kastracja. Bardziej te tematy.

 

Zachęciłeś :Cosby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kadencja rządów Pisu, chrześcijański szariat, kobiety sprowadzone do roli inkubatorów, jak wygladał by swiat wg ortodoksyjnych wyznawców starego testamentu.  To nie jest jakiś wymyslony setting jak kosmici czy zombie. Wszystko jest w najpopularniejszej książce w historii swiata, choć w większości tych fragmentów w kościele się nie czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście zachęciłeś,trzeba będzie się zapoznać z tym serialem.Ciekawi mnie czy ktoś kiedykolwiek stworzy coś podobnego,ale tym razem o  islamie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście zachęciłeś,trzeba będzie się zapoznać z tym serialem.Ciekawi mnie czy ktoś kiedykolwiek stworzy coś podobnego,ale tym razem o  islamie. 
O Panie przeczytałem PiSlamie

Hahahahha.... Dobra też biorę na tapetę, zaraz po Westworld. I przypominam THE RAIN już tuż tuż.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost in Space - czy cały serial jest tak durny jak pierwsze 16 minut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, malpka napisał:

Lost in Space - czy cały serial jest tak durny jak pierwsze 16 minut?

 

Obejrzałem kilka pierwszych odcinków i... tak. Decyzje bohaterów i to co widzimy na ekranie niejednokrotnie powoduje facepalm. (Mamy mało czasu żeby uratować córkę i liczy się każda sekunda, spędźmy parę minut na przytulaskach i rodzinnych uniesieniach)

Niestety robot który się prawie w ogóle nie odzywa to w tym serialu najfajniejsza postać.

 

Oglądamy z dziewczyną po 1 odcinku raz na jakiś czas, bo w przeciwieństwie do innych seriali po których każdym epizodzie aż Cię korci żeby odpalić następny, tak tutaj odczuwa się potrzebę przerwy żeby przetrawić to co się właśnie zobaczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przerwalem ogladanie po 3 odcinku. Szkoda czasu. Za duzo jest innych lepszych seriali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuję po 16 minutach. Bzdura goni absurd raz za razem. Mam tyle filmów, seriali i gier do zaliczenia że nie mam czasu na gimbazowy szajs. Kończę Alienistę a po nim The Terror i ostatni Homeland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

The Rain oceny zbiera przeciętne. 

 

Ehhhh w zad :38_worried: A już się nastawiłem na coś dobrego... No cóż jutro się okaże, bo i tak zamierzam obejrzeć z żoną sezon... ale kurfa coś ten Netflix słabo z filmami stoi ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zamiast w jakość idą w ilość na zasadzie "A może trafi się coś ciekawego." Z drugiej strony pozytyw jest taki że można nadrobić liczne zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się mamy sugerować recenzjami, to na Rottentomatoes przy The Rain widzę 100% pozytywnych. Gdzie te przeciętne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A The Rain nie ma przypadkiem premiery dzisiaj...  to skąd słabe oceny :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem Dark ma na metacritic 61/100 :xzibit:

 

To poczekam na oceny na filmwebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, pablos_PRO napisał:

Właśnie sprawdziłem Dark ma na metacritic 61/100 :xzibit:

 

To poczekam na oceny na filmwebie

 

Hahhahaaha to żeś mnie rozyebał, spoko.... To jednak jest szansa na kawałek dobrego filmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark na IMDB ma 8.7/10. Dla mnie Meta i Filmweb mają rangę ocen taką samą jak Onet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerować się ocenami na filmwebie, kiedy wiadomo, że Polacy są pozbawieni gustu :30vm3cw: 

 

Diagnoza ma prawie taką samą średnią jak pierwszy Blade Runner. No o czym my w ogóle mówimy? :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Grecky napisał:

Diagnoza ma prawie taką samą średnią jak pierwszy Blade Runner. No o czym my w ogóle mówimy? :xzibit:

 

Akurat tutaj się chyba zgadzamy, że to jakaś ściema. Przecież Blade Runner to szmira przy profesjonalnym i ostrym jak brzytwa serialu... Ufff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kill nie wchodzi do tego tematu, bo by napisał, że podczas seansu Blade Runnera musieli go pięć razy ratować, a i tak wylądował na OIOMie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie nieporozumienie z seriali na filmwebie to Gra o Tron na 1 miejscu. Jak coś jest w top 100 to na 90% dobry serial.  Wszystko co mi się podoba jak Dark, Narcos, Sherlock, Rick i Morty, House of Cards jest tam w ścisłej czołówce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pablos_PRO napisał:

House of Cards jest tam w ścisłej czołówce

 

Właśnie, chyba muszę zmienić ocenę HoC na FW, bo poszła wysoka po dwóch sezonach, a przecież potem to już był dramat. Pewnie podobnie zrobiła większość. Całościowo to takie 7=/10

 

1 i 2 sezony to perełki :fsg: 3 to żart z widza :frog: 4 ujdzie w tłoku :notbad: a 5 to już tragedia :30vm3cw:

 

6 chyba nawet nie odpalę bez Franka. Swoją drogą to Domek z kart przedłużali na siłę chyba na prośbę Kevina, by sobie za darmo poobcierał grzybka o męskie dziąsła na planie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×