Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rzetelne oceny powinny być dla każdych sezonów osobno. Ostatnie sezony Lostów czy Prison Break to są 0/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_PRO napisał:

Rzetelne oceny powinny być dla każdych sezonów osobno. Ostatnie sezony Lostów czy Prison Break to są 0/10

 

Twoje oceny są i tak za wysokie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś The Rain? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam gdzieś The Rain. W Koronie Królów uśmiercają królową Annę. Marta Bryła odchodzi z serialu. Oceny na Filwebie polecą w dół.

Nie wiadomo jak umrze. Oby nie od kartonów.

 

Podniecamy się The Rain ale dzisiaj ma także premierę inny serial Netflixa i to równie intrygujący.

 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na trzecim odcinku The Rain i powiem, że szału nie robi. Pewnie obejrze caly bo odcinki tylko 30-to minutowe ale niektóre sceny są wręcz głupie i żenujące. Natomiast Anon to film, nie serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka powiedz co nie co po obejrzeniu tego ANON, bo z zapowiedzi wygląda zacnie :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Anon to film. Mój błąd. Wieczorem oglądam z żoną i zdam relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 odcinkach The Rain stwierdzam, że ten serial to kpina.  Niemcy zrobili świetne Dark, ale Duńczycy polegli na całej linii. O ile pomysł jest naprawdę niezły i mogło powstać coś dobrego to drewniane aktorstwo,  chaotycznie skacząca po wątkach fabuła i żenujące dialogi kładą serial w przedbiegach.  Z przyzwoitości nie wspominam o kuriozalnych zachowaniach bohaterów....

Miał być na poziomie Dark, wyszedł na poziomie The Mist   :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym było ale potwierdzę - polecam bardzo Alienistę. Może nie urwało mi elementów, ale bardzo, bardzo dobry serial. Taki troszkę mix sherlocka i hannibala, ale moim zdaniem lepszy od obu tych seriali, mimo że oba lubię :) Mroczna historia, bardzo ciekawa "otoczka czasowa", w sensie to w jakich czasach się akcja toczy, nie żadna lipna codzienność tylko bardzo klimatyczny koniec XIX wieku. A co mnie najbardziej zaskoczyło to obsada. Na prawdę świetnie dobrani aktorzy, mistrzowsko odgrywający swoje postacie, które są bardzo prawdziwe i budzą sympatię mniejszą lub większą. Nawet gnidy w tym serialu nie są irytujące, co jest zdecydowanym plusem :)

Na prawdę solidny serial wart obejrzenia. Mam nadzieję, że będzie drugi sezon.

 

Drugi również omawiany serial - Lost in space. Z tym mam problem. Generalnie uwielbiam s-f, wyrosłem w sumie na star treku więc trudno żeby było inaczej. I serial w zasadzie mógłbym uznać za całkiem udany, jest bardzo ładnie zrobiony, jest motyw podróży (mimo rozbicia się w pierwszym odcinku :P) kosmicznej, są jacyś obcy, są jakieś fajne łaziki i inne duperele. Całkiem nieźle (powiedzmy że tak lepiej niż gorzej) dobrana obsada. Tylko jedna rzecz mi przeszkadzała bardzo mocno w odbiorze tego serialu. Dlaczego elita z ziemi, naukowcy, lekarze, inżynierowie są tacy gurwa głupi, że przechytrzyłaby ich wiewiórka? Wręcz mnie mdliło na samą myśl, co za chwilę, pardą maj frencz ale inaczej się nie da, odjebią albo kogo i w jaki finezyjny sposób wydyma główna franca serialu....

Serial jest dobry, tylko ma gówniany scenariusz XD W zasadzie tak, obejrzeć można, jak najbardziej, ale traktować tylko i wyłącznie jako niezobowiązujące patrzadło do kotleta. A jeżeli ktoś nie lubi s-f to bym sobie chyba całkiem odpuścił, bo jest sporo lepszych seriali. Ale są też gorsze. 

Ale w innych nie ma Shang Tsunga... niestety nie wyssał nikomu duszy a szkoda, bo by to podniosło moją ocenę serialu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dlaczego elita z ziemi, naukowcy, lekarze, inżynierowie są tacy gurwa głupi, że przechytrzyłaby ich wiewiórka?



Widocznie IQ spada wraz ze wzrostem odległości od Błękitnej Planety.
Widziałeś ostatniego Obcego?
Podobna sytuacja: najlepsi z najlepszych, mający kolonizować niezbadane światy, tymczasem od poczatku ich zachowanie woła o pomstę do nieba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienista spoko, ale czy lepszy od Sherlocka i Hannibala? No nie wiem. Koniec mnie osobiście mocno rozczarował no i pani Dakota pasuje do swojej roli jak pięść do oka. Poza tym, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienista spoko. Tylko albo i aż. Zabrakło w tym emocji, historia mało angażująca. Spora w tym zasługa tytułowego bohatera, który był nie do oglądania. No fatalna postać, która się miotała jak smród po gaciach z wiecznie zmęczonym wyrazem twarzy. O Dakoncie nie wspominam, bo jej miejsce jest raczej w produkcjach Disneya. Solidne 7/10, głównie za sprawą klimatu, scenografii i oddania realiów na ekranie. Nie czekam na drugi sezon.

 

Teraz robię sobie przerwę od Netflixa, bo ich produkcje zauważalnie lecą na jakości, za chwilę będzie to poziom procedurali z CBS czy innego ABC. Oby się ogarnęli.

 

Doczekałem isę całego sezonu Homeland, więc wczoraj zasiadłem do oglądania. Ależ ja tęskniłem za tym pasztetowym ryjem Carrie :fsg: Potem jadę z HBO GO, ale brak zaktualizowanej aplikacji na WebOS to jakiś dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Grecky napisał:

Doczekałem isę całego sezonu Homeland, więc wczoraj zasiadłem do oglądania. Ależ ja tęskniłem za tym pasztetowym ryjem Carrie :fsg: Potem jadę z HBO GO, ale brak zaktualizowanej aplikacji na WebOS to jakiś dramat. 

 

U mnie HBO Go nie idzie oglądać ani na PC ani na dwóch laptopach. Transfer rwie jakbym jechał na modemie 56kb/s. Na szczęście wszystko śmiga na PS3. Tylko nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, malpka napisał:

U mnie HBO Go nie idzie oglądać ani na PC ani na dwóch laptopach. Transfer rwie jakbym jechał na modemie 56kb/s. Na szczęście wszystko śmiga na PS3. Tylko nie wiem dlaczego tak się dzieje.

 

Pod względem funkcjonowania aplikacji to jest jakiś dramat. Nawet Showmax działa lepiej. Ja na WebOS na LG C7 mam aplikację sprzed aktualizacji i nie mam możliwości wykupienia abonamentu bez umowy z kablówką. No i co? Tak jakby sami zachęcali mnie do piracenia ich seriali. Chętnie bym te 29 zł im płacił, ale ONI NIE CHCĄ. Nie dają mi takiej możliwości nawet. Nie będę przecież biegał z kabelkami czy laptopami i podpinał dodatkowych urządzeń do telewizora w 2018 roku. Na Android TV i Xbox One nie ma w ogóle HBO GO :janusz:  

 

Amazon czy Netflix ze swoimi 4K, HDR czy Dolby Atmos uciekły HBO już do innej galaktyki. A szkoda, szkoda, bo naprawdę jest tam kilka pozycji, które bym wygodnie obejrzał na kanapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
. Na Android TV i Xbox One nie ma w ogóle HBO GO :janusz:  



Jak to nie ma na Android TV?
Może nie jest dostępna w naszym regionie z poziomu store, ale na 100% jest sprawna aplikacja przeznaczona do Android TV.
(zasysałem instalkę .apk gdzieś z internetów i instalowałem na Mi Boxie, poszło bez problemów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co na tym HBO jest?

Kończę Wielkie Kłamstewka które tak zachwalaliście. Serial poprawny, ale gdyby nie Reese Witherspoon to chyba bym nie dokończył. Tylko ona pcha jakoś te odcinki. Kidman chyba musiała zapłacić, żeby dostać role maltretowanej nimfomanki w wieku 50 lat. A Laura Dern nie powinna już wychodzić ze swojego leża. Aktorzy ze spalonego teatru. A fabuła jakoś też w sumie stoi w miejscu. Każdy odcinek taki sam. Takie tam 7/10.

 

Dokończyłem Kruka i chociaż serial jest niezły to czuć, że rodzima produkcja. Przerysowany ze sporym overactingiem (brak polskiego odpowiednika tego słowa, sry :22_stuck_out_tongue_winking_eye: )

 

La Casa de Papel - dobra rozrywka jak się za bardzo nie kmini w filmach realizmu. Ja nie mam z tym problemu więc serial bardzo mi siadł. Żałuję tylko, że będą to teraz ciągnąć jak Prison Break. Papel był zamkniętą historią i dorabianie kolejnych sezonów to już ewidentnie pod kasę.

 

Homeland niestety jest cieniem poprzednich sezonów. A na końcu to już dosłownie brakowało tylko smoków i UFO, takie to było bezsensowne.

 

Legion Sezon 2. Po pierwszym odcinku zrezygnowałem. Formuła która sprawdzała się w 1 sezonie dramatycznie źle wypada w 2. Nie mam ochoty na kolejny Twin Peaks.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kill napisał:

Ale co na tym HBO jest?

 

 

Coś by się znalazło z ostatnich 20 lat :30vm3cw: Przestań tak wszystkiego nienawidzić :janusz:

 

 

23 minuty temu, HarDy napisał:

Jak to nie ma na Android TV?
Może nie jest dostępna w naszym regionie z poziomu store, ale na 100% jest sprawna aplikacja przeznaczona do Android TV.
(zasysałem instalkę .apk gdzieś z internetów i instalowałem na Mi Boxie, poszło bez problemów)

 

No właśnie. Rok 2018. Siadam na kanapie, biorę pilota, wyszukuję w sklepie apkę i ona mi się pojawia na ekranie TV. A nie, że nieoficjalne instalki z neta muszę zasysać :30vm3cw: Dobrze, że wyrzuciłem już TV z Androidem do śmieci. Ale w dalszym ciągu jest lipa i na innych smartach. No w ten sposób jak mają zamiar walczyć z Amazonem czy Netflixem to już lepiej niech podają od razu linki do seriali na Darkwarez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Grecky napisał:

 

Przestań tak wszystkiego nienawidzić :janusz:

 

 

 

 

 

kiss.gif

 

 

HBO jest na Xboxie  (region US).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kill napisał:

HBO jest na Xboxie  (region US).

 

A jak wygląda kwestia założenia konta i oglądania potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można zassać aplikacje na telefon i użyć mirror casta do przesłania obrazu na TV. Działa jak na netflixie czy youtube. Druga sprawa to jakość ale na HBO GO chyba nigdzie nie ma lepszej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz muszę powtórzyć. 

 

Rok 2018 a rozwiązaniem dla HBO Go jest przesyłanie obrazu w 480p z telefonu na telewizor 4K  :geraltok:

 

dobra, niech zdychają :wiesiekthug:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne zakończenie siódmego sezonu Homeland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sezon La Casa Del Papel jakiś przesadzony, ale całkiem dobrze się ogląda mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz muszę powtórzyć. 
 
Rok 2018 a rozwiązaniem dla HBO Go jest przesyłanie obrazu w 480p z telefonu na telewizor 4K  :geraltok:
 
dobra, niech zdychają :wiesiekthug:
Jakość przez Chromecast lepsza niż przez PS4. Sprawdzone. Imo i tak beka. Niegdyś była aplikacja na Google store I usunęli. Pewnie nową wersję cisna hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na siódmym odcinku Alienisty i serial jest rewelacyjny.
Zgadzam się, super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×