Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdziły się plotki o ostatnim sezonie @Homeland.8 sezon będzie ostatnim ,premiera w czerwcu 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, niby trzyma poziom, ale nie widzę sensu w ciągnięciu tej historii w nieskończoność. Szczególnie, że finał 7 i dziki wzrok Carrie nie zwiastuje nic dobrego :wheel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos oglądał serial Dark albo Tabu? Do czego można je porównać?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos oglądał serial Dark? Do czego można go porównać?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Do niczego, jest absolutnie w czołówce seriali na Netflixie...

Ludzie próbują do Stranger Things porównywać, nawet ja kiedyś też coś tam pisałem, ale z perspektywy czasu wiem że nie ma sensu, serial absolutnie GENIALNY.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Większość oglądała
Może troszkę do stranger things? Ale tylko pod względem gęstego klimatu, a nie tego co się dzieje.
Serial absolutnie genialny, ale trzeba się troszkę skupić, żeby się nie pogubić.
W tym samym czasie napisałeś co ja hahahaha... Zerknij post wyżej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzyzak86 napisał:

Ktos oglądał serial Dark? Do czego można go porównać?

Większość oglądała :P

Może troszkę do stranger things? Ale tylko pod względem gęstego, nieco mrocznego klimatu, a nie tego co się dzieje więc to takie porównanie naciągane.

Serial absolutnie genialny, ale trzeba się troszkę skupić, żeby się nie pogubić.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

W tym samym czasie napisałeś co ja emoji14.png hahahaha... Zerknij post wyżej.

Widziałem :P Co zrobić, bywa :P Jeszcze mnie zdradziłeś co edytowałem w poście XD

i czemu mi teraz nie połączyło postów? Co zrobić, bywa :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja edytowalem ale zdążyliście odpisać nolify! :D Przekonaliscie mnie co do Dark, bo dzisiaj oglądam oatatni odcinek drugiego sezonu Stranger Things. Ale szczerze muszę powiedzieć że pierwszt sezon lepszy:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy oglądać Castle Rock. Na razie pierwszy odcinek, ale będzie oglądane. :banderas:  

Świetnie się zapowiada. :obama:

Zakładam, że serial będzie nas bombardował z każdej strony nawiązaniami do powieści i opowiadań Kinga, ale ma to swój klimat. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sLk napisał:

Zaczęliśmy oglądać Castle Rock. Na razie pierwszy odcinek, ale będzie oglądane. :banderas:  

Świetnie się zapowiada. :obama:

Zakładam, że serial będzie nas bombardował z każdej strony nawiązaniami do powieści i opowiadań Kinga, ale ma to swój klimat. 

 

Ja mam za sobą 5 odcinków i świetnie się to ogląda. Klimat wylewa się z ekranu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyliśmy dzisiaj 6sezon Orange is the new Black. Bardzo jesteśmy zadowoleni. Bałem się że już będzie kupa, ale w sumie chyba lepszy sezon niż poprzedni. Bardzo mnie dziwią negatywne recenzje tego sezonu, ale jak widać gusta są bardzo, bardzo różne.

Tylko kończy się tak dziwnie, że niby wiadomo że będzie kolejny sezon, ale nie bardzo wiadomo o czym konkretnie... Tym niemniej czekamy :)

teraz pora na better call Saul. Coś czuję, że wciągniemy go szybciej niż normalnie :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja TNT zamówiła kontynuację "The Alienist". W "The Angel of Darkness" powróci cała główna obsada. Super wiadomość

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po El Chapo. Po początkowym zachwycie przyszło rozczarowanie. Okazało się że facet był przyjemnym goście na którego wszyscy polowali. I to nie prawda że to on stał za rozpętaniem narko wojny domowej podczas której miały miejsca masowe mordy, gwałty, tortury, podpalenia, podkładano bomby. Dziennie ginęło 20 osób a w sumie zginęło ponad 23k.

Do tego producenci obawiając się masowych pozwów o zniesławienia zapełnili ekran masą fikcyjnych postaci: od gubernatorów po prezydentów Meksyku. Jedyne co sprawia przyjemność to sposób w jaki pokazano jak bardzo Meksyk jest skorumpowany. To robi ogromne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka zdecydowanie lepiej tu wypada Narcos

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

@malpka zdecydowanie lepiej tu wypada Narcos emoji14.png
 

 

No ba, bez dwóch zdań. Jednak jestem przekonany że temat Guzmana musi być w Narcos poruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o klimaty karteli to po obejrzeniu i Narcosa i El Chapo szukałem czegoś w tych tematach i natrafiłem na
" Queen of the South". Jestem na szóstym odcinku i powiem szczerze że dla mnie lepszy niż El Chapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No ba, bez dwóch zdań. Jednak jestem przekonany że temat Guzmana musi być w Narcos poruszony.
Weź Kokainowe Wybrzeże, naprawdę świetny, pokazane tak że strony EUR ten cały handel.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle Rock, 6 odcinków weszło w weekend  i pewnie na tym by się nie skończyło gdyby były następne :obama:  Odzwyczaiłem się trochę od oglądania seriali, które wychodzą co tydzień po odcinku :notsure:

Ależ to jest dobre, ogląda się świetnie. Zwłaszcza jak ktoś lubi takie klimaty. 

Podobno sezon 2 został zapowiedziany, także.... :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2018 o 10:03, sLk napisał:

  Odzwyczaiłem się trochę od oglądania seriali, które wychodzą co tydzień po odcinku 

Weź... Zaczęliśmy oglądać better call Saul, obejrzeliśmy dwa odcinki i nara, koniec :/ nie zwróciłem uwagi, że nie wyszedł cały sezon :(

Idź pan w wuj z takim czekaniem :p

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w połowie Disenchantement. 5 odcinek, ostatni który widzieliśmy, zdecydowanie najlepszy, można się uśmiać w kilku momentach. Pozostałe tak średnio bym powiedział. Bardzo fajny sam pomysł, fajny świat i bohaterowie, ale do futuramy to temu daleko :(

chyba że po tym odcinku łapie wiatr w żagle :)

 

a w piątek piateczek premiera ghoul, ale będzie oglądane :D zeby tylko nie zawiodło, bo trailer jest obiecujący 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pateicko chodzi ci o anime Death Note? Moim zdaniem majstersztyk, najlepsze anime jakie widzialem, a widzialem sporo:) Za to Castle Rock mnie rozczarował (te 6 odcinków), nudne strasznie. No ale zobaczymy dalej:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krzyzak86 napisał:

Pateicko chodzi ci o anime Death Note? Moim zdaniem majstersztyk, najlepsze anime jakie widzialem, a widzialem sporo:) Za to Castle Rock mnie rozczarował (te 6 odcinków), nudne strasznie. No ale zobaczymy dalej:)
 

W sumie nie wiem do czego się odnosił Patricko, ale w kwestii death note z tego co się orientuję, to anime jest gorsze od mangi.

Mangi nie czytałem, anime mi się bardzo podobało, a nie jestem fanem chińskich bajek :p

 

Skończyliśmy disenchanted. Takie do obiadu patrzadło, futurama to nie była ale dało się obejrzeć. Piąty odcinek zdecydowanie wybijał się ponad pozostałe.

A jutro, a w zasadzie dzisiaj ghoul :) I chyba o tym mówił Patricko, że czuje lipe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Pateicko chodzi ci o anime Death Note? Moim zdaniem majstersztyk, najlepsze anime jakie widzialem, a widzialem sporo:) Za to Castle Rock mnie rozczarował (te 6 odcinków), nudne strasznie. No ale zobaczymy dalej:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

 

Podejrzewam, że @Patricko miał na myśli film Death Note. Ten na Netflixie, który jest strasznym kupsztalem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×