Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o film to sie zgadzam, straszne dno! :/ No i L murzyn...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, krzyzak86 napisał:

Jeśli chodzi o film to sie zgadzam, straszne dno! :/ No i L murzyn...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Ale willem dafoe jako ryuk to był gurwa ogień w trzewiach. Warto to badziewie przeklikać dla scen z nim.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, serial... No przecież nie anime, które było świetne. A jakiekolwiek filmy na podstawie anime to zawsze były niestety kupsztale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle Rock to IMO straszny ślimak, którego 6 odcinków można by zmieścić w trzech, gdyby wyrzucić z serialu wszystkie niepotrzebne ujęcia... ale odcinek 7, który właśnie obejrzałem, to jest Top 5 najlepszych odcinków TV przynajmniej w tym roku. Rola Sissy Spacek jest mistrzowska. Nierówny jest ten serial, ale teraz cieszę się, że postanowiłem oglądać po słabiutkim początku. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghoul obejrzany za jednym posiedzeniem, co nam się nie zdarza. Ale też serial ma tylko 3 odcinki ok.40 minut każdy, więc to taki pocięty film.

Spodziewałem się czegoś innego, ale w sumie i tak się nie zawiodłem. Dobra fabuła, choć rozkręca się powoli, to później jest całkiem niezle a ostatni odcinek trzyma w napięciu. Zakończenie też spoko. W ogóle całość jest bardziej napięciowa niż strasząca, co mi się podoba (a kilka straszneń jest spodziewane, także bez pampersa na luzaku można się obejść).

W ogóle to całkiem ładnie zrobiony ten serialik tak technicznie. Mi się podobało, ale znawcya nie jestem.

Jedyne co polecam to zmienić język audio na hindi, bo ten angielski z akcentem sprzedawcy curry niezgrywajacy się z ruchem ust strasznie mi psuł klimat. Niestety zmieniłem dopiero w połowie trzeciego odcinka :(

Ogólnie przyjemna niespodzianka. Po ogórki do piwnicy szybko nie pojde :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata Kill jak zwykle nie zna się na dobrych produkcjach i narzeka na 2 sezon, który był wybitny. Świetna gra aktorska i kompletna historia opowiedziana od początku do końca bez zbędnego filozofowania; jak w 1 sezonie. No, ale polaczki oczywiście muszą dowalić swoje 3 grosze, bo nie dostali tego, czego chcieli, czyli powtórki z 1 serii tylko z innymi aktorami. Czekam na narzekania na 3 sezon przed premierą, bo główny bohater jest czarny. Prawicowe oszołomy.

 

Żartuję, miejsce 2 sezonu jest w piekle obok księży pedofilów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o serialu Luther? Przypadkiem trafiliśmy na niego na N.

Obejrzeliśmy dwa odcinki i w sumie nie wiem co mam myśleć o nich. Nie czuje się powalony, ale okazało się, że ma wysokie oceny a Idris Elba zgarnął nawet jakieś nagrody za niego. Więc może warto brnąc dalej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk Luther? Fantastyczny serial. Ostatni sezon słabszy, ale poza tym petarda, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdemu przypodoba klimat tej produkcji. Jest dosyć specyficzny, a na tle dzisiejszych seriali wręcz surowy i jakby z innej epoki. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill, @Grecky Az tak zjepsuli? Sezon 1 bardzo mi sie podobal raz ze wzgledu na zamknieta budowe (zakladam S2 mial taka sama). Wciagnalem go na jedno dlugie posiedzienie. S2 mowicie takie dno pokryte mulem ze nawet kijem tego nie tykac? I az rodzi sie pytanie jak to mozna bylo zjepsuc? (choc w sumie ludzie o Destiny 2 mowili ze to musi sie udac :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MagEllan napisał:

@kill, @Grecky Az tak zjepsuli? Sezon 1 bardzo mi sie podobal raz ze wzgledu na zamknieta budowe (zakladam S2 mial taka sama). Wciagnalem go na jedno dlugie posiedzienie. S2 mowicie takie dno pokryte mulem ze nawet kijem tego nie tykac? I az rodzi sie pytanie jak to mozna bylo zjepsuc? (choc w sumie ludzie o Destiny 2 mowili ze to musi sie udac :P)

 

2 sezon detektywa nie jest jakimś totalnym dnem, ma swoje momenty (niewiele, ale są). Taki średniaczek do oglądania przy ubijaniu kotletów na niedzielny obiad. Można obejrzeć bez cierpienia. Ale jak się go porówna do pierwszej serii, to niestety jest to nokaut. Najlepiej olać i po prostu czekać na 3 sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=13791]sLk[/mention] Luther? Fantastyczny serial. Ostatni sezon słabszy, ale poza tym petarda, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdemu przypodoba klimat tej produkcji. Jest dosyć specyficzny, a na tle dzisiejszych seriali wręcz surowy i jakby z innej epoki. 
Luther, jest na mojej liście ulubionych seriali. Tak jak napisałeś ostani sezon najsłabszy. Będzie kolejny sezon.
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, neuro napisał:

Luther, jest na mojej liście ulubionych seriali. Tak jak napisałeś ostani sezon najsłabszy. Będzie kolejny sezon.

W 100% zgoda. Świetny serial i faktycznie ostatni sezon wypada najsłabiej.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

@sLk Luther? Fantastyczny serial. Ostatni sezon słabszy, ale poza tym petarda, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdemu przypodoba klimat tej produkcji. Jest dosyć specyficzny, a na tle dzisiejszych seriali wręcz surowy i jakby z innej epoki. 

 

Nie twierdze, że to zły serial. Zresztą ciężko to stwierdzić po dwóch odcinkach.  To, że wygląda trochę jak z innej epoki to fakt. Ale nie postrzegam tego jak wadę. 

Ok w takim razie skoro twierdzicie, że warto to pocisnę dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ponownie San Junipero z Black Mirror... Ja jebie, ależ to jest dobry odcinek. Wręcz mistrzostwo świata, zarówno aktorsko jak i od strony samego scenariusza. Majstersztyk w każdym calu. Ile by człowiek dał, żeby tak spędzić "wieczność" (tak, czytałem teorie, że niby nic tu radosnego, ale bitch please...).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecają ale poległem na pilocie z premierem i prosiakiem w rolach głównych.

 

Z kolei Kroniki Times Square zapowiadają sie obiecująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek Black mirror jest zupełnie inny od reszty. Moja żona to myślałem że się spawiuje przed telewizorem, ale później się mega wkręciła, chociaż do kolejnego odcinka musiałem ją wręcz zmuszać :p Weź pod uwagę, że każdy odcinek jest kompletnie odrębną historia. I zdecydowana większość jest megadobra. Pozostałe są zwyczajnie dobre :) no i nie ma już motywów podobnych do pilota, także bez obawien.

 

My z kolei jesteśmy w trakcie final space. No nie ma co, fajne to całkiem :) glupkowate ale przyjemne :) na pewno sporo lepsze niż Disenchantement :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle Rock jak się rozkręcił :obama: to się zaraz skończy... :whyyy:

 

 

Mnie też Black Mirror nie siadł. Pierwszy odcinek to jest jeszcze super. Potem to wieje takim stęchłym, angielskim kapciem, że po 4 odcinku nie byliśmy już w stanie się zmusić.

 

Mr. Mercedes drugi sezon na razie nuda. W ogóle, jak ktoś czytał 3 część to facepalm, że ktoś zechciał to nakręcić :yao: Jedna z głupszych książek Kinga.

 

A polski Rojst oglądacie? Daje słowo, jeśli znowu fabuła skręci w tajemniczy las, w którym kilku zboków urządza sobie orgie i mordy to więcej rodzimej produkcji nie obejrzę. Póki co klimat lat 80' i tajemnicze morderstwa są niczego sobie. Oczywiście klasyczne polskie piekiełko, dziwki, bluzgi, cinkciarze i wóda w co drugiej scenie. Nic innego nie umiemy kręcić. Chociaż dobre to, że słychać co mówią, bo np Kruka oglądałem z napisami :yao:. Pewnie dlatego udźwiękowienie jest na poziomie, bo zespół techniczny Showmax jest z Czech...

 

 

W 2 tygodnie wciągnąłem 2 sezony Sneaky Pete'a. Jezusiu ale to jest sztosiwo :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś podeszli Synowie Anarchii to Big Otto stworzył spin-off, tym razem o Majach. 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sLk napisał:

Jak komuś podeszli Synowie Anarchii to Big Otto stworzył spin-off, tym razem o Majach. 

 

 

 

 

Jakoś ten serial kompletnie mnie nie interesuje. Gdybym należał do portorykanskiej mniejszości w Miami to może by coś z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emmyrossum Odchodzi po 9 sezonie z @SHO_Shameless

 

Szok

 

 

9 sezon @SHO_Shameless podzielony zostanie na dwie części. Pierwsze 7 odcinków od 9 września, druga część po 20 stycznia 2019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej...

 

Macie zrytą banie? (wiem, że macie forumkowe zwyrole :P)... polecam Final Space :) Do browarka wchodzi jak dzik ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×