Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam drugi sezon Daredevila nawet sympatycznie się ogląda.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po dwóch odcinkach "nawiedzonego domu na wzgórzu". Fajnie się to ogląda i zapowiada się niezłe kolejne 8 odcinków.

Niby kolejny horror o nawiedzonym domu, ale w sumie straszenie samo w sobie nie jest tu kluczowe. Jest napięcie, jest niezła historia, obsada też ogarnia, polecam bez obawien oglądać :)

chyba że ktoś tak bardzo, bardzo nie lubi horrorów, no to wtedy nie :)

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Jesteśmy po dwóch odcinkach "nawiedzonego domu na wzgórzu". Fajnie się to ogląda i zapowiada się niezłe kolejne 8 odcinków.

Niby kolejny horror o nawiedzonym domu, ale w sumie straszenie samo w sobie nie jest tu kluczowe. Jest napięcie, jest niezła historia, obsada też ogarnia, polecam bez obawien oglądać :)

chyba że ktoś tak bardzo, bardzo nie lubi horrorów, no to wtedy nie :)

 

Też jesteśmy z moją kobitą po 2 odcinkach póki co, i mamy takie samo zdanie. Fajnie w tym serialu jest poprowadzona fabuła (przeszłość i teraźniejszość). Bardzo fajnie budowany klimat, spoko sceny "grozy", no i to ciągłe poczucie, że jest w tym wszystkim jakaś zagadka, wiele kart które pozostają nieodkryte.  Oby taki poziom trzymało do końca. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo trzeci odcinek też niezła kosa :) jak taki poziom się utrzyma do końca to będzie jeden z najlepszych seriali w ostatnim czasie.

Budować napięcie to umieją, trzeba im przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po 5 odcinku, no i mogę śmiało powiedzieć że serial w dalszym ciągu daje radę. Dawno nie oglądałem tak dobrego kina grozy. :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mnie kurła wyprzedziłes, bo żona szła do pracy dzisiaj :/ a po tym, jaki obrazek prezentował kolejny odcinek (czyli właśnie piąty) wnosze, że jest on mocny bo dotyczy istotnej postaci.

Chociaż w sumie, co dziwne i niespotykane aż tak często, wszystkie są ważne :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom z papieru to petarda. Tak wsiaklem, ze wczoraj prawie caly dzien ogladalem i zostalo mi pare odcinkow 2 sezonu. Serialow nie ogladam, ale jak juz cos zaczne to musi byc sztos i wlacza sie syndrom jeszcze jednego odcinka...

o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao ciao ciao!

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z Maniac?  Ja obejrzałem do końca i tak trochę nie wiem co o tym myśleć. Po początkowym zachwycie zaczęło się robić trochę nudno.  Strasznie surrealistyczny przeplatający się z klimatem retro future, początkowo byłem zachwycony ale po czasie czułem się jakbym oglądał Wesa Andersona. Generalnie serial dziwny, aczkolwiek spójny w przekazie i dobrze zrealizowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2018 o 21:27, Nóżka napisał:

Dawno nie oglądałem tak dobrego kina grozy. :) 

Oglądałeś już 8 odcinek? Wystraszyli nas gurwa tak, że daj pan spokój... Jakby ten odcinek poszedł do obiadu no to na bank talerze by leciały.

Jestem cholernie ciekawy jak to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Oglądałeś już 8 odcinek? Wystraszyli nas gurwa tak, że daj pan spokój... Jakby ten odcinek poszedł do obiadu no to na bank talerze by leciały.

Jestem cholernie ciekawy jak to się skończy.

 

Wczoraj wieczorem skończyliśmy sezon, ale nie chcę nic póki co pisać. :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nóżka napisał:

Wczoraj wieczorem skończyliśmy sezon, ale nie chcę nic póki co pisać. :D 

Nie nie, my pewnie skończymy dzisiaj bo nie wytrzymamy, więc jutro będziemy pisać obaj XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na mnie, jestem na 5 odcinku:D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu skończyłem drugi sezon i jaram się na trzeci. Teraz oglądam Luka Cage ale jakoś średnio mi podchodzi. bdc8efda561548c917c488b17a602a6d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Jak wrażenia z Maniac?  Ja obejrzałem do końca i tak trochę nie wiem co o tym myśleć. Po początkowym zachwycie zaczęło się robić trochę nudno.  Strasznie surrealistyczny przeplatający się z klimatem retro future, początkowo byłem zachwycony ale po czasie czułem się jakbym oglądał Wesa Andersona. Generalnie serial dziwny, aczkolwiek spójny w przekazie i dobrze zrealizowany. 

 

Maniac całkiem spoko, ale ma dziwne momenty

 

Dobra ta aktorka, co gra Azumi

 

Znalezione obrazy dla zapytania sonoya mizuno

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą prośbę/propozycję, jak piszemy o jakimś serialu to piszmy na jakiej platformie jest do obejrzenia. Niech chociaż napisze ten który zaczyna o danym serialu pisać. Będzie łatwiej. Mi jak i innym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba większość z nas ogląda seriale na Netflixie.
Parę chyba nie było z Netflixa. Ale jak to problem to no problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiąc szczerze jakoś usunąłem fakt istnienia innych platform tego typu. Postaram się pamiętać na przyszłość, bo w sumie to jest słuszna uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiąc szczerze jakoś usunąłem fakt istnienia innych platform tego typu. Postaram się pamiętać na przyszłość, bo w sumie to jest słuszna uwaga.
Taka prośba, kiedyś czytałem tutaj o jakiejś petardzie i niestety na netflixie nie znalazłem a był to serial z jakiegoś HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież przyznałem Ci rację, to po co dalej argumentujesz :ppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież przyznałem Ci rację, to po co dalej argumentujesz :ppp
Nie, to nie tak. Napisałeś że słuszna uwaga a ja napisałem że to tylko taka prośba. Spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku będzie ostatni sezon OITNB. Po Homeland kolejny z moich ulubionych seriali. ec8860c956abffa6e8821f8ba5a13f94.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też bardzo lubimy orendż i mimo, że każdy kolejny sezon chyba był nieco słabszy niż poprzedni, to cały czas się to przyjemnie ogląda :)

W zasadzie 6. sezon kończy się tak, że mogliby na tym zakończyć, ale to chyba też dobry pomysł że będzie 7. sezon i równie dobry, że będzie on ostatni. Nawet dobrych rzeczy nie ma co na przeciągać za długo.

 

Przy okazji daredevila wspomnianego wyżej. W Nawiedzonym domu na wzgórzu (to nie jest żaden spoiler, więc bez obawień czytać) syn jednej z bohaterek na halloween przebiera się właśnie za daredevila w wersji z bandaną na oczach a nie w czerwonym kostiumie. Netflix umie w marketingi :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten nowy Better Call Saul w którym Jimmy spadł do roli drugoplanowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×