Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ile sezon bez Pabla okazał się bardzo dobry, o tyle jakoś obawiam się o sezon bez Penii (nie wiem w sumie jak odmienić :p ).

No ale tak czy siak oglądane będzie bankowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Nawiedzonego Domu na Wzgórzu po obejrzeniu całego sezonu dalej uważam go za jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.

Fajna obsada, wiarygodne postacie, z których, co dziwne, żadna mnie nie denerwowała. Trzyma w napięciu cały czas, kilka momentów straszenia, jeden bardzo konkretny, cichy zawał miałem.

Nie podobały mi się dwie rzeczy, jedna delikatna druga nieco mniej. Pierwsza to taki mikrospoiler, druga jest dość ogólna, ale dla spokoju ukrywam obie.

Pierwsza rzecz

Spoiler

Oczy ojca w wersji młodej. Wiem, że miał szkła, żeby pasowały do ojca w wersji starej, ale wyglądał cholernie niepokojąco :P Ale wielki plus za znalezienie tak podobnych aktorów idealnie pasujących do roli.

Druga rzecz

Spoiler


W sumie nie podobało mi się zakończenie. Ale nie dlatego, że było jakieś kiepsko zrobione, tylko dlatego, że było szczęśliwe :P Bardziej by mi pasowało, jakby było raczej niezbyt udane.

 

Także ten...

Oglądać bo warto i to bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i nie powiedzialbym ze zakonczenie było szczęśliwe:) Uważam ze serial dobry, ale dwa ostatnie odcinki strasznie nudne. Irytował mnie troche ojciec (młody), taki "ciapek". Wyraz twarzy ciagle taki sam, czy był zly czy zadowolony.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a już jest trzeci sezon Człowieka z Wysokiego Zamku i drugi Making a Murderer.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Oraz 3 sezon Daredevil'a :)

 

Już jest? Sprawdzałem o 12.00 i nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do połowy 3. sezon Daredevila bardzo dobry. Jak ktoś lubi to można bez obawień oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny aktor odchodzi z Shameless. Cameron Monaghan który przez 9 sezonów grał Iana. Wielka szkoda i mam obawy że to będzie ostatni sezon tego serialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepnąc od świateł - jak mawiał poeta "mocne gówno". Jest brutalnie, jest wulgarnie, jest dosadnie. Obejrzane na dwa posiedzenia. Czuć budżet hbo na każdym kroku i dobrze. W zasadzie jedynym słabym punktem jest odtwórca głównej roli, który wygląda jak należy (żona czytała książkę i potwierdza), ale niestety z graniem już nie jest różowo (trochę taki polski Kinnaman). Może to purystom nieco zepsuć odbiór, niemniej, uważam, że warto sprawdzić. Dla mnie mocne 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Times Square sezon 2 - w tej chwili najlepszy serial HBO.

Better Call Saul sezon 4 - cudownie przemyślana perełka w której powoli i stopniowo każdy element układanki wskakuje na swoje miejsce.

Człowiek z Wysokiego Zamku sezon 3 (Amazon) - po niemrawych pierwszych odcinkach sezon nabiera rozpędu. Jest klimat, kapitalna scenografia, kostiumy i to co się dzieje w głowach postaci a na sam koniec młode pokolenie faszyzujących Amerykanów robi w kraju porządek po swojemu. Wstrząsające i zarazem przerażające, wszak faszyzm podnosi głowę w wielu krajach.

Jeden duży minus to wątek gejowski. Kolejny serial w którym muszę oglądać całujących się facetów.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo trzeci sezon Daredevila konkretny... Dziwna sprawa, bo przeważnie seriale mają przykrą tendencję do psucia się (mniej lub bardziej) z każdym kolejnym sezonem. Tutaj mam wrażenie trzeci sezon jest najlepszy. W sumie do końca nie miałem pewności w jaki sposób się skończy i w zasadzie spodziewałem się czegoś zupełnie innego :)

Tym niemniej bardzo dobry sezon bardzo dobrego serialu. Polecam konsumpcję bez obawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix zakończył zdjęcia do 3. sezonu "Stranger Things", który będzie miał 8 odcinków i zadebiutuje w połowie 2019 roku. ;)

Serial na pewno powróci też z czwartym sezonem.

Info Hataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek bodyguard wszedł bardzo gładko, zapowiada się bardzo dobrze.

Jedna rzecz tylko mi się rzuciła w oczy, nawet żona się zirytowała - na samym początku oficer dowodzący, snajper i saper - same babki :p dziwilismy sie, że bohaterem jest facet :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy odcinek bodyguard wszedł bardzo gładko, zapowiada się bardzo dobrze.
Jedna rzecz tylko mi się rzuciła w oczy, nawet żona się zirytowała - na samym początku oficer dowodzący, snajper i saper - same babki dziwilismy sie, że bohaterem jest facet
Mi wszedł już cały sezon. Przyjemny, dobrze się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się dzieje w trzecim sezonie Daredevil. Nie dość że to najlepszy sezon seriali komiksowych to w dodatku jeden z lepszych na Netflixie. Nie ma, powtarzam jeszcze raz, nie ma ani jednej irytującej postaci, zbędnego wątku, przegadanych całych odcinków. Jestem po 6 odcinkach i jest genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak jest do końca i do końca nie wiesz jak się skończy :P Żadna postać nie irytuje, fakt, ale jednocześnie dla mnie Fisk w tym serialu to jest absolutne mistrzostwo. Genialnie gra ten facet.

Najdziwniejsze jest to, że wszędzie dosłowne piszą, że ten sezon jest bardzo dobry (dla mnie najlepszy tego serialu), a jednocześnie podobno jest słaba oglądalność i może nie być kolejnego sezonu. Rozumiem przesycenie rynku superbohaterami, ale czemu ucinać kurze złote jaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, xavris napisał:

Generalnie tak jest do końca i do końca nie wiesz jak się skończy :P Żadna postać nie irytuje, fakt, ale jednocześnie dla mnie Fisk w tym serialu to jest absolutne mistrzostwo. Genialnie gra ten facet.

Najdziwniejsze jest to, że wszędzie dosłowne piszą, że ten sezon jest bardzo dobry (dla mnie najlepszy tego serialu), a jednocześnie podobno jest słaba oglądalność i może nie być kolejnego sezonu. Rozumiem przesycenie rynku superbohaterami, ale czemu ucinać kurze złote jaja?

 

Fisk wymiatał już w pierwszym sezonie. W tym jest kimś  w rodzaju Palpatina który ma swojego ucznia. Świetnie pomyślane.

Też czytałem o niskiej oglądalności. Netflix uczciwie i ciężko na to zapracował. Pierwszy sezon JJ był dobry. Drugi to nuda. Pierwsze sezony LC i IF coś okropnego. Punisher też był taki sobie. Co prawda drugie sezony LC i IF było o niebo lepsze ale już było za późno. Oby DD nie dostał cancela.

 

P.S. Walka w więzieniu w czwartym odcinku była kręcona jednym ujęciem. Szacun.

https://naekranie.pl/aktualnosci/daredevil-rekord-walki-kreconej-na-jednym-ujeciu-pobity-kulisy-3-sezonu-3656794

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ale Kino HD leci właśnie ostani sezon brytyjskiego serialu Vera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×