Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Deadwind na Netflixie całkiem spoko. 

 

W sam raz na zimę, klimat dość mroczny, a akcja dzieje się w Finlandii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, neuro napisał:

8 odcinek Dardevila to jest kosmos.

Trzeci sezon cudownie im wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodyguard skończon. Po trailerze w sumie spodziewałem się czegoś innego, ale wyszło z tego fajne i skondensowane (6 odcinków) widowisko. Dobra historia, w sumie zaskakujące zakończenie, dobra obsada. Zdecydowanie polecam konsumpcję.

3 godziny temu, neuro napisał:

8 odcinek Dardevila to jest kosmos.

A ostatnie dwa stopią Ci mózg :)

chyba jedyny serial który tak na szybko kojarzę, gdzie 3. sezon jest zdecydowanie najlepszy :)

 

teraz chyba kolej na sabrine. I tak mieliśmy oglądać, a jak przeczytałem, że serial propaguje satanizm no to bardziej mnie nie mogli zachęcić xD

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnie 15 minut DD jest przesłodzone. Cały sezon mroczny, brutalny i krwawy a koniec wyszedł im fatalny.

Sezon ma kapitalne momenty: walka w więzieniu, Fisk czytający akta medyczne, pierwsza połowa odcinka zatytułowanego Karen, scena w redakcji no i finałowy deathmatch. Tylko ten nieszczęsny ostatni kwadrans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

teraz chyba kolej na sabrine. I tak mieliśmy oglądać, a jak przeczytałem, że serial propaguje satanizm no to bardziej mnie nie mogli zachęcić xD

 

Sabriny nie polecam, chyba że naprawdę nie masz co oglądać. Strasznie się na niej wymęczyliśmy z moją kobietą a wyczekiwaliśmy tego serialu ze względu na sentyment. Niby zaczyna się nawet nieźle, ale im dalej w las tym więcej odcinków to "fillery", które są o niczym i nic nie wnoszą do fabuły i modliliśmy się żeby mieć już to wszystko za sobą. (oglądaliśmy sezon do końca bo krążyły opinie że serial rozkręca się pod koniec, ale jakiegoś skoku jakości osobiście nie odnotowałem) :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej chwili skończyliśmy pierwszy odcinek. Oglądałem ten starszy serial trochę i w sumie był całkiem spoko, żona natomiast lubiła bardzo.

No i w sumie jedyne chyba co jej się tu podobało, to Salem :/ chociaz też marudziła, że to było inaczej :p

dziwny jest ten serial i nie chodzi mi o szatany, bo szatany są spoko :p ale taki kurła cholera wie o czym... No i strasznie mnie męczyły jakiś taki, nie znajduje innego określenia, pojebany filtr czy coś, że połowa odcinka była jakaś taka rozmazana. No myślałem że mi oczy wybuchną... Jedno ujęcie ostre, odwrót kamery i filtr jakiś pseudoartystyczny niby bokeh z dupy... Nóż gurwa...

nie wiem ile wytrzymamy, zwykle trzy odcinki to jest granica krytyczna, więc pewnie tyle szansy mu damy. 

czytalem wielkie oburzenie na jakąś orgie, a że blondi fajna i aktorka ma 19 lat to bym w zasadzie chętnie ocenił sam :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabrina nie jest zła, da się przeżyć. Mi się spoko ogląda. Jedynie infantylne momenty mnie drażnią, te ciągle całuski i wyznawanie sobie wielkiej miłości w co drugiej scenie... Brakuje mi ostrego jebnięcia jak w pierwszym odcinku. Oczywiście pedała niggera również nie mogło zabraknąć, przecież to Netflix... Tym bardziej, że jego rola jest bezwartościowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tej chwili skończyliśmy pierwszy odcinek. Oglądałem ten starszy serial trochę i w sumie był całkiem spoko, żona natomiast lubiła bardzo.
No i w sumie jedyne chyba co jej się tu podobało, to Salem :/ chociaz też marudziła, że to było inaczej
dziwny jest ten serial i nie chodzi mi o szatany, bo szatany są spoko ale taki kurła cholera wie o czym... No i strasznie mnie męczyły jakiś taki, nie znajduje innego określenia, pojebany filtr czy coś, że połowa odcinka była jakaś taka rozmazana. No myślałem że mi oczy wybuchną... Jedno ujęcie ostre, odwrót kamery i filtr jakiś pseudoartystyczny niby bokeh z dupy... Nóż gurwa...
nie wiem ile wytrzymamy, zwykle trzy odcinki to jest granica krytyczna, więc pewnie tyle szansy mu damy. 
czytalem wielkie oburzenie na jakąś orgie, a że blondi fajna i aktorka ma 19 lat to bym w zasadzie chętnie ocenił sam 
Nie nastawiaj się na orgie bo to 20 sekundowe pidżama party.
Serial do oglądnięcia, nie jest to żadna rewolucja ot taki dość luźny serialik na takie 7/10.

Jeszcze co do orgii to gdzieś mi się rzuciło w necie, że niby jakieś kontrowersje z tego powodu. Dziwne czasy, że kilka pocałunków w bieliźnie gorszy bardziej od typa co zjada serce ale co zrobić. Ważne, żeby tęczowego murzyna wsadzić do filmu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były orgie pedalskie to nawet słowem by się nie odezwali. Tolerancja itd, etc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim Men in the High Castle jest scena w knajpie dla lesb plus wątek gejowski który do całości pasuje jak pięść do nosa. Najgorsze że sezon autentycznie jest dobry tylko ktoś zmusza mnie bym oglądał jak dwóch facetów wyznaje sobie miłość i zaczynają się całować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze wpisy o różnych serialach (kilka ostatnich wpisów), a tu Sabrina, tu coś jeszcze i co?

W każdym serialu muszą wjebać jakiegoś pedzia a już czarny gej to chyba ma mnożnik do skilla.

Pokretne czasy, że trzeba widzą uraczyc jakąś scena gejowskiej miłości, albo chociaż gej być musi w filmie(lub czarny, lub żółty itp.) bo inaczej zaraz jakieś środowisko gejowskie/mniejszosciowe będzie oburzone że to dyskryminacja, będą lamenty, więc zawsze na siłę coś trzeba wcisnąć do filmu...


Ponad zdrowym rozsądkiem, dziś góruje sztuczna, na siłę pompowana poprawność polityczna.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

W każdym serialu muszą wjebać jakiegoś pedzia a już czarny gej to chyba ma mnożnik do skilla.
 

 

Czarny gej? To już załatwili dwie mniejszości jednym posunięciem.

A o tym słyszeliście:

 

http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24130518,twoja-twarz-brzmi-znajomo-wcielil-sie-w-drake-a-i-oburzyl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem trzeci sezon Daredevila. Mega dobry sezon. Walka w kościele, finałowa akcja z Kingpinem, historia Karen. Coś pięknego. Teraz zabieram się za Bodyguard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa Stan Lee zmarł :((

Niejedna dyskusja w tym i sąsiednim wątku miała miejsce dzięki niemu...

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć że jutro na Netflixie premiera nowego Narcosa

 

 

Ma ktoś jakieś informacje na temat drugiego sezonu Taboo?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, neuro napisał:

Chciałem tylko przypomnieć że jutro na Netflixie premiera nowego Narcosa emoji16.png

 

 

E tam Narcos. Z żoną oglądamy Nawiedzony Dom na Wzgórzu. Jesteśmy po trzecim odcinku i jest zarąbiście. Najciekawsze w tym jest to że małżonka nie lubi horrorów o duchach i unika ich jak ognia. Tymczasem od Domu nie może się oderwać mimo tego że podczas oglądania dwa razy krzyknęła ze strachu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawiedzony dom jest dobry w sumie do samego końca, więc oglądaj bez obawien. Zdecydowanie jeden z najbardziej sycących seriali w ostatnim czasie.

My porzuciliśmy sabrine na rzecz drugiego sezonu castlevanii i nie żałujemy :) jest mocno inny ten drugi sezon, ale dalej jest cholernie klimatyczny.

Do Sabriny wrócimy kiedyś :p

 

...albo nie?

 

co do narcos poczekam na pierwsze Wasze opinie, bo ja się serio obawiam o ten sezon bez Penii :/ chociaz ten gość z rogue one też wydaje się spoko aktorem.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiedzony dom ma mega ujowe zakończenie, zupełnie nie pasuje do reszty klimatu serialu. Ale nie będę spojlerował.

Co do Sabriny to muszę powiedzieć, że od połowy jest znacznie lepiej. Mniej tych przytulanek, a więcej czegoś sensownego. Na pewno obejrzę do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

Nawiedzony dom ma mega ujowe zakończenie, zupełnie nie pasuje do reszty klimatu serialu. Ale nie będę spojlerował.

Mam takie samo zdanie, dlatego bardzo dyskretnie to zaznaczyłem pisząc "w sumie" :p

ale fakt, zakończenie jest średnie. Może nie aż tak, żeby psuło całość serialu, ale mogło być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

" A co do narcos poczekam na pierwsze Wasze opinie, bo ja się serio obawiam o ten sezon bez Penii :/ chociaz ten gość z rogue one też wydaje się spoko aktorem."

 

 

Jestem po czterech odcinkach i cóż... Kuźwa, jest moc, świetny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pięciu i jest nieźle ale bez szału moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po pięciu i jest nieźle ale bez szału moim zdaniem.
Biorąc średnią z naszych wypowiedzi wychodzi że jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch odcinkach i bardzo mi się podoba. Zwłaszcza pierwszy odcinek gdzie koleś spoza kadru opowiada o początkach DEA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×