Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten Dom z Papieru to jest zajebisty serial.

 

Trochę podchodziłem jak do jeża bo hiszpańskie i takie jakieś dziwne, ale top 10 na filmweb nie może być przypadkowe.

Jest wiele dobrych seriali , które mają cliffhangery na końcu odcinków ale Dom z Papieru trzyma cały czas.

Jak oni to zrobili to mózg rozjebany, i pomyśleć że to jakaś Hiszpańska TV bez budżetu, bez nazwisk. A u nas same Belopoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos od połowy się rozkręca jeszcze bardziej. Jak zobaczycie kto się pojawia to robi klimat w uj. Wg mnie bardzo dobry sezon. Zresztą serial nie schodzi poniżej pewnego poziomu więc nie ma się o co martwić o jego przyszłość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narcos od połowy się rozkręca jeszcze bardziej. Jak zobaczycie kto się pojawia to robi klimat w uj. Wg mnie bardzo dobry sezon. Zresztą serial nie schodzi poniżej pewnego poziomu więc nie ma się o co martwić o jego przyszłość.
Zakończony. Jak pisałem wcześniej, jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się starzy znajomi nie tylko z Narcos. Prequel co się zowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bates Motel - serial skupia się na młodości Normana Bates'a i tym co działo się przed wydarzeniami z kultowej "Psychozy"  Hitchcock'a.  Jeśli kogoś ciekawi taka tematyka to polecam. Jestem po 4 sezonie i był chyba najmocniejszy. 5tego niestety nie ma jeszcze na Netflix i chyba chrupnę gdzieś indziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, bany® napisał:

Bates Motel - serial skupia się na młodości Normana Bates'a i tym co działo się przed wydarzeniami z kultowej "Psychozy"  Hitchcock'a.  Jeśli kogoś ciekawi taka tematyka to polecam. Jestem po 4 sezonie i był chyba najmocniejszy. 5tego niestety nie ma jeszcze na Netflix i chyba chrupnę gdzieś indziej. 

 

Skończyłem dosyć dawno ostatni sezon i tak, serial ogółem całkiem spoko. Miewa lepsze i gorsze momenty ale jako całość mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania S02E06 - ależ to sie ogląda. Wspaniały odcinek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz caly drugi sezon. Troche zakonczenie mi sie nie podobało, ale ogolnie cala seria super:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

castelvanie 2 pochłonąłem na raz w noc premiery. Czekałem na kontynuacje i sie nie zawiodłem aczkolwiek 1 sezon lepiej wspominam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ciekawego jest obecnie z seriali? Obejrzałem Narcosa i Sabrine i tak zbytnio nie ma co oglądać. Myślałem nad Maniaciem, ale opinie średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś ciekawego jest obecnie z seriali? Obejrzałem Narcosa i Sabrine i tak zbytnio nie ma co oglądać. Myślałem nad Maniaciem, ale opinie średnie.
Nad Maniaciem się nie zastanawiaj tylko oglądaj. Świetnie zrobiony serial, znakomicie zagrany i bardzo nietypowy, stąd też pewnie średnie opinie bo albo się wciagniesz i pokochasz albo uznasz to za gówno. Jednak zdecydowanie warto. Ja też zabierałem się do niego jak pies do jeża z powodu opinii, nie żałuje.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 grudnia na Netflixie startuje nowy serial 'Pachnidło'.Moze być dobra kosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepnąc od świateł - sztos. Fajnie, że hbo konkretnie zainwestowało w naszą rodzimą produkcję.

Czuć to na każdym kroku, a Frycz rządzi w tym serialu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiedzony Dom na Wzgórzu sezon 1- nie wiem czego chcecie od zakończenia. Jest świetne. Ogólnie kapitalny autorski serial Mike'a Flanagana.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom z Papieru skończony . Mój absolutny top jeżeli chodzi o seriale , oby w kolejnym sezonie podtrzymali poziom a nie rozdrobnili się na drobne jak Prison Break czy Losty

 

Równie dobrze mógłby się zakończyć bo końcówka satysfakcjonująca i zamykająca wątek

 

Teraz nie chce mi się rozgrzebywać. Czekam na Maćka Musiała do piątku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio skończyłem La de papel i podzielam zachwyty na temat tego serialu. Nie pamiętam, który tytuł ostatnio tak mnie wciągnął, żeby chciało mi się oglądać odcinek za odcinkiem przez cały dzień. Można się oczywiście czepiać historii, bo momentami jest absurdalna i wiele rzeczy jest naciąganych, ale w tym przypadku w ogóle mi to nie przeszkadzało. Jeśli chodzi o postacie to najbardziej podobał mi się oczywiście Berlin, który został zagrany po mistrzowsku i chylę czoła przed aktorem, że udało mu się wykreować tak fajną postać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku młodych aktorów z Domu z Papieru, gra również w serialu : Szkoła dla Elity. Serial również ciekawy, ale może moja ocena nie jest obiektywna bo ja bardzo lubię i cenię kinomatografię hiszpańską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że naciągane , szczególnie te strzelaniny ale to taki styl a'la Besson, zresztą Tokio jest wzorowana na Matyldzie.

 

 

Nie szukajmy wszędzie realności na siłę liczy się historia, emocje

 

Język hiszpański chyba ma najlepszy klimat, to samo w Narcos. Aż człowiek ma ochotę się go nauczyć bo najważniejsze słówka już zna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://naekranie.pl/aktualnosci/daredevil-skasowany-nie-bedzie-4-sezonu-3797485

 

 

Generalnie staram się na forumku nie kląć, ale co za banda chuja :/ Skasować jeden ze stwoich lepszych seriali po najlepszym sezonie to na prawdę zajebisty pomysł.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% Disney zabiera zabawki do swojej platformy. Innego wyjaśnienia nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćka Musiała ktoś oglądał? Może dziś zacznę ale podobno crap że zęby bolą

 

Choć może obejrzę by sobie wyrobić zdanie. Niedawno oglądałem Smoleńsk na Showmaxie więc wiele zniesę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2018 o 13:34, neuro napisał:

Netflix, skasował Dardevila emoji849.png

Patrz 3 posty wyżej :)

 

Ach ta Sabrina... Bardzo dziwny serial. Pierwsze odcinki mnie zniechęcały, żonę w sumie też, ale chciała oglądać dalej. No i od 4 odcinka się bardziej wkręciłem :) finalnie okazał się całkiem niezły, nawet lekko ponury (może nie mroczny, ale nie był też tak gowniarsko radosny jak początek) i nawet mnie ciekawi co będzie dalej, bo ma być drugi sezon. Gownoburza o orgie jak zwykle przesadzona, kilku ocierającyh się nastolatków, niestety że zbyt dużą zawartością chłopców lubiących innych chłopców. Liczyłem na więcej sabriny, bo dobra wiedźma z niej :p

najwiekszy problem serialu to za długie odcinki, spokojnie mogłyby byc 1/4 krótsze i absolutnie nic by się nie straciło. Warto przeboleć pierwsze odcinki, bo później robi się ciekawiej.

 

Po sabrine wszedł narcos i już po pierwszym odcinku wiem, że moje objawy były bez sensu :p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×