Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Geble napisał:

Jestem po 3 pierwszych odcinkach 1983 i mnie się podoba dużo bardziej niż Ślepnąc od świateł (co pewnie dla większości będzie zaskoczeniem), gdzie nie mogłem znieść głównego bohatera. Wiem, że miał tak grać, ale no gurwa dawno nikt mi tak nie działał na nerwy. Niby taki fifarafa z beemki, a oklep od każdego dostawał. 

 

Mniejsza o to, podoba mi się fabuła 1983, póki co jest spójna i nie doszukałem się żadnych nieścisłości. Jest lekka i przyjemna. Jest element niewiadomej, co dla mnie jest plusem. Jest Więckiewicz, no i jest Zofia Wichłacz, więc jestem zadowolony :pazura:

 

Ja 1983 dopiero zacząłem oglądać, także o fabule nie chce się wypowiadać, ale sam klimat i przedstawiony świat jest dla mnie interesujący. Kojarzy mi się z wizją Niemiec przedstawioną w Wolfenstein New order. Taka niby przyszłość, ale jednak gdzieś czuć ducha totalitaryzmu. Zobaczymy jakie  będę miał wrażenia dalej. 

 

A co do Ślepnąc od świateł to zgadzam się, serial oglądam praktycznie wyłącznie dla Frycza i Więckiewicza, dokładnie w takiej kolejności.  Główny bohater jest dramatyczny, niewiele odstaje poziomem od  "aktorów"  występujących w Pamiętnikach z wakacji.  Ale rozumiem, czemu serial może się podobać młodzieży. Jest Warszawa nocą, jest koks, są imprezki, fury i pozory warszawskiego thug life.   To co jeszcze broni ten serial poza wymienioną dwójka aktorów to piękne kadry, dobrze, że budżet nie poszedł w większości na wynagrodzenie dla  jakiegoś Karolaka czy Adamczyka tylko na porządnego zdjęciowca. To się chwali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok i niedowierzanie, SHOWMAX znika z rynku z końcem stycznia. 

 

A ja mam abonament z czipsów i coli do września. SKANDAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pablos_83 napisał:

Szok i niedowierzanie, SHOWMAX znika z rynku z końcem stycznia. 

 

A ja mam abonament z czipsów i coli do września. SKANDAL

 

Wracają tam skąd przyszli czyli do Afryki.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co liczyli tak ujową ofertą... Chyba, że szybka pralka to była. Prędzej w to uwierzę niż w to, że myśleli o sukcesie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była koncepcja że jak miliony chodzą na filmy Vegi i Smarzowskiego to miliony będą płacić abonament.

 

Jakaś myśl przewodnia tam była ale chodzenie na polskie filmy w kinie to inna klientela niż subskrybenci serwisów streamingowych, gdzie ogląda się głównie seriale zagraniczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie teraz będzie można obejrzeć hiciory Patryka Vegi :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz maraton z Vegą, oglądamy Botoks serial, jest to co w filmie plus dodatkowe sceny i wątki.

 

To jest tak głupie, że aż absurdalne, czasem można się załamać, czasem pośmiać.  

 

Do końca stycznia Vega na Showmaxie. Boję się że obejrzę wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokument The American Mem na Netflixie - nie wiem gdzie zmierza nasza cywilizacja ale na pewno to nie jest dobry kierunek. Ludzie to debile. Gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Botoks skończony. Nawet fajny taki swojski obrazek naszej rzeczywistości, można się pośmiać.

Niezły Fabijański, śmieszny Oświeciński, tylko tu mam wątpliwości czy on tak gra czy sam z siebie jest takim tłukiem

 

Jeszcze tyle dzieł pana Vegi na mnie czeka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od playa 3 miesiące HBO go. Polecicie coś poza westworld i castle rock?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, neuro napisał:

Rodzinie Soprano.

A wiesz, że w sumie nigdy tego nie oglądałem? Może to faktycznie dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowszych tytułów mogę polecić Młodego Papieża. Świetny serial.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, redo napisał:

Z nowszych tytułów mogę polecić Młodego Papieża. Świetny serial.

O i chyba wygrałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, xavris napisał:

Dostałem od playa 3 miesiące HBO go. Polecicie coś poza westworld i castle rock?

 

Ze starszych: Rzym, Pacyfik, Kompania Braci, Deadwood, Carnivale.

Z nowszych to przynajmniej u nas mało znane Zakazane Imperium, Kroniki Times Square i Wielkie Kłamstewka. Bardzo dobre seriale które zniknęły w Cieniu GoT i Westworld.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dorzucę dwa tytuły, które nie zostały wymienione a mianowicie True Detective oraz Veep.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, xavris napisał:

Dostałem od playa 3 miesiące HBO go. Polecicie coś poza westworld i castle rock?

Slepnac od świateł 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już już, dzięki :) bo mi życia braknie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×