Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nigdy gościa nie lubiłem jakoś specjalnie, ani po kpax, ani po american beauty, ani po unusual suspects. Ceniłem go jako aktora, ale jakoś jednocześnie mnie denerwował.

Ale kurna w house od cards to zupełnie co innego :) tego sezonu bez niego, to nawet nie mam zamiaru oglądać, bo to musi być straszny gniot. Czekam mocno co to wyjdzie z tego co tu nagrał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos mexico skończone. Chyba narcos z pablem podobało mi się bardziej, ale i tak świetnie mi się to oglądało. Żona była lekko znużona momentami, bo w sumie jakoś było tu więcej gadania niż akcji, ale ostatnie dwa odcinki bardzo nadrobiły i zapowiada się całkiem konkretny sezon 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre Przedmioty - perełka wygrzebana z lochów HBO. Ame Adams to nawet dobra aktorka. 

Na Natflixie przypadkiem trafiłem na You. Pilot nawet intrygujący a jego zakończenie obiecujące. To nie arcydzieło ale ile można takich oglądać. Za dużo nawet świnia nie zje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że HBO go na PS4 działa jakby chciało a nie mogło? Oglądaliśmy wczoraj czarna pantere, korzystając pierwszy raz z usługi. W czasie 2h filmu dwa razy się zawiesił, po uruchomieniu ponownie nie pamiętało gdzie się skończyło i dobre kilka razy spadała jakość bardzo znacząco (poniżej HD), co nie było wina internetu. Poza tym, że jest bardzo konkretna biblioteka to pierwsze wrażenia z samej apki średnie :/ oprocz parowania konsoli z kontem przez wpisanie kodu, bo to akurat zarąbiste :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Czy to normalne że HBO go na PS4 działa jakby chciało a nie mogło? Oglądaliśmy wczoraj czarna pantere, korzystając pierwszy raz z usługi. W czasie 2h filmu dwa razy się zawiesił, po uruchomieniu ponownie nie pamiętało gdzie się skończyło i dobre kilka razy spadała jakość bardzo znacząco (poniżej HD), co nie było wina internetu. Poza tym, że jest bardzo konkretna biblioteka to pierwsze wrażenia z samej apki średnie :/ oprocz parowania konsoli z kontem przez wpisanie kodu, bo to akurat zarąbiste :p

 

U mnie na PC i lapku nie idzie oglądać. CO chwila rwie łącze jakbym miał neta 56kb/s. Za to na PS3 i PS4 działa bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to korzystam z apki w TV i nie narzekam. Przez www często się buforowało i jakość skakała niczym fps na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musieliśmy trafic na jakiś gorszy dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem różne fora zarówno polskie jak zagraniczne i wszyscy mają z tym problem. Obojętne jaki kraj i jaki kontynent odpowiedź HBO zawsze taka sama: to wina dostawcy internetu. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO jeśli chodzi o infrastrukturę sieciową, to jest daleko w tyle za Netflixem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berlińskie psy niezła odskocznia od amerykanskiej papki, ale wczoraj obejrzałem kilka odcinkow wloskiego Suburra (rzym, mafia, polityka, watykan)... Brutalny, kapitalne intryga, Holland I ludzie od1983 powinni to obejrzec, bo tak sie robi seriale w europie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak zeszło i dopiero teraz zaczęliśmy mindhunter. Łyknęliśmy w 2 dni 6 odcinków, jedno wielkie wow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o  Black Mirror: Bandersnatch? Ja  mam mieszane uczucia. Zamysł bardzo ciekawy, daleki jednak jestem od zachwytów, które czytam w internetach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre Przedmioty HBO - ostatni odcinek, po napisach końcowych jest scena która wiele wyjaśnia (kto zabił, kogo i gdzie). 

W apce HBO Go zniknęła mi Moja Lista oraz Ostatnio Oglądane. Też tak macie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to może być spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre Przedmioty nie są złe, chociaż ja wiedziałem po 3 odcinku kto zabił...

 

 

Zakończył się Fortitude, jeden z najlepszych seriali jakie widziałem w życiu. 3 sezon kończy niezwykłe wątki i fabułę nie podobną do niczego innego. Serial ciężko zaklasyfikować, najlepiej samemu obejrzeć. Szkoda że tak szybko się skończył, z drugiej strony każdy odcinek to było samo mięcho bez sztucznego wydłużania. No i historia została opowiedziana w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się obejrzeć Terror. Ależ to było dobre.... Spodziewałem się trochę czegoś innego i może dlatego tak długo zwlekałem, jednak zaskoczyłem się bardzo przyjemnie.  Po obejrzeniu przeczytałem internet na temat rzeczywistej wyprawy Franklina. No i faktycznie była to historia dramatyczna nawet bez weny Dana Simmonsa .  Dwa statki, ze 130-ma ludźmi na pokładzie, wypłynęły i zostały znalezione 170 lat później....  Generalnie najlepszą robotę odwalają zdjęcia, zwłaszcza w drugiej części serialu są fenomenalne. Arktyczny krajobraz pokazany jest  w mocno sugestywny sposób. Pomimo wplecionych wątków z pogranicza horroru i fantasy produkcja jest bardzo realistyczna. Tak jakby faktycznie zdawała relację, co wydarzyło się podczas wyprawy z 1845r. Bardzo dobrze się to oglądało. Po ostatnim odcinku żałowałem, że to już koniec. 

Edytowane przez sLk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie do obejrzenia ten fortitude i terror? Sa na jakichs platformach netflix, hbo?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Eloszki napisał:

Gdzie do obejrzenia ten fortitude i terror? Sa na jakichs platformach netflix, hbo?
 

Fortitude jest na vod.pl ale chyba tylko dwa sezony natomiast terror na amc.   Na N i hbo nie ma ani jednego ani drugiego. :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2019 o 12:07, kill napisał:

Zakończył się Fortitude, jeden z najlepszych seriali jakie widziałem w życiu. 3 sezon kończy niezwykłe wątki i fabułę nie podobną do niczego innego. Serial ciężko zaklasyfikować, najlepiej samemu obejrzeć. Szkoda że tak szybko się skończył, z drugiej strony każdy odcinek to było samo mięcho bez sztucznego wydłużania. No i historia została opowiedziana w całości.

 

Say what?! Zrobili 3 sezon Fortitude i ja nic o tym nie wiem?! Po tych wiadomościach, jak to na promocję i efekty specjalne poszły gigantyczne sumy a serial nie załapał, w ogóle na trzeci sezon nie liczyłem. Richard Dormer nadal gra tam? Jaką on miał tam świetną rolę.

 

No to uj, serial wskakuje przed kolejkę, jak tylko obejrzę La Casa De Papel do końca. Tym co nie oglądali polecam Fortitude, świetny thriller z nieludzkimi jak na telewizję efektami specjalnymi.

 

A tu jeszcze w kolejce 1983, Ślepnąc od świateł, 3 sezon StartUp. A niedługo wychodzą ostatnie sezony Homeland i Gotham, a także 3 sezon The Grand Tour. Dwa pierwsze miesiące 2019 pod znakiem seriali.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
Say what?! Zrobili 3 sezon Fortitude i ja nic o tym nie wiem?! Po tych wiadomościach, jak to na promocję i efekty specjalne poszły gigantyczne sumy a serial nie załapał, w ogóle na trzeci sezon nie liczyłem. Richard Dormer nadal gra tam? Jaką on miał tam świetną rolę.

Szkoda że tylko 4 episody ale za to dość intensywne odcinki. Dormer gra oczywiście. Zajebiscie gra dodam tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem cebulkę hbo go na 2 miesiące za free.

apka na tv nawet daje radę. Po uwolnieniu ponad pół roku temu testowałem na ps4 to strasznie słabo jakieś 576p na oko i non stop zawieszało albo muliło. Teraz przez tv android nieporównywalnie lepiej nawet przypomina full HD i bez komplikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie polecam serial Counterpart (polski tytuł Odpowiednik).

Afera szpiegowska, intryga, świat równoległy - tak w skrócie można przedstawić ten serial :)


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś lubi piłkę czy nie - Sunderland 'till i die :)

Elegancki :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×