Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Patricko napisał:

Dlatego dobrze, że skończyli, 10 sezon najgorszy, a mogli robić dalej bo podobno scenariusz mieli na 2 albo 3 sezony jeszcze. Powiedzieć stop, gdy hajs płynie rzeką to też trzeba mieć jaja i za to szanuje.

 

Musieli kończyć z dwóch powodów:

1. Aktorzy mieli już dosyć

2. Courteney Cox po latach walki o zajście w ciążę w końcu jej się to udało przed kręceniem sezonu 10. Na planie musieli stawać na głowie by jakoś zakryć jej stan błogosławiony i dlatego ostatni sezon jest krótszy

 

Link do strony z ciekawostkami, np. kiedy Matt LeBlanc był przesłuchiwany do swojej roli, miał tylko 11$ na swoim koncie. Po otrzymaniu pierwszych wypłat, pierwszą rzeczą na jaką wydała pieniądze Courteney Cox był samochód. LeBlanc kupił gorący obiad.

 

https://fdb.pl/film/166-przyjaciele/ciekawostki#

 

Dla mnie Przyjaciele i 24 to seriale życia. Oglądam je raz w roku i bawię się jak za pierwszym razem.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem sukcesu Big bang theory. Mało to śmieszne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Musieli kończyć z dwóch powodów:
1. Aktorzy mieli już dosyć
2. Courteney Cox po latach walki o zajście w ciążę w końcu jej się to udało przed kręceniem sezonu 10. Na planie musieli stawać na głowie by jakoś zakryć jej stan błogosławiony i dlatego ostatni sezon jest krótszy
 
Link do strony z ciekawostkami, np. kiedy Matt LeBlanc był przesłuchiwany do swojej roli, miał tylko 11$ na swoim koncie. Po otrzymaniu pierwszych wypłat, pierwszą rzeczą na jaką wydała pieniądze Courteney Cox był samochód. LeBlanc kupił gorący obiad.
 
https://fdb.pl/film/166-przyjaciele/ciekawostki#
 
Dla mnie Przyjaciele i 24 to seriale życia. Oglądam je raz w roku i bawię się jak za pierwszym razem.
O Przyjaciołach wiem prawie wszystko, także nie trzeba mi nic tłumaczyć :) Jedyne co mnie zawsze zastanawiało, to nigdy nie zebrali się w tej samej ekipie od czasu serialu, a przynajmniej nie publicznie (chyba, że mnie coś ominęło). Zawsze kogoś brakuje, jakieś wymówki, itd. Ciekawe czy tak bardzo się nie trawili już na końcu? Na jakiekolwiek wzmianki o Przyjaciołach reagują alergiczne. Wiadomo, że mają łatkę już do końca życia, ale żeby aż tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Ciekawe czy tak bardzo się nie trawili już na końcu? Na jakiekolwiek wzmianki o Przyjaciołach reagują alergiczne. Wiadomo, że mają łatkę już do końca życia, ale żeby aż tak :)

 

Sądzę że to syndrom aktorów jednej roli. Z nich wszystkich jedynie Aniston zrobiła jakąś karierę która się skończyła razem z rozwodem z Pittem.

Cieszę się że dorastalem w czasach gdy Monty Python w tłumaczeniu Beksinskiego podbijali nasz kraj a w TV byli Przyjaciele, Alf, Cudowne Lata i niszowe Życie Jak Sen. To były moje cudowne lata bez tej popkulturowej  tandety i gówna jakia jest teraz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem może ze 3 odcinki Przyjaciół i dla mnie to strasznie tandetne było. Kompletnie nie kumam tego serialu. Pamiętam jak wieki temu w szkole angielskiego babka zarzuciła jakiś odcinek. Wszyscy wyli ze śmiechu, a ja patrzyłem na nich jak na idiotów. Serial po prostu nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele i big bang byly walkowane na comedy central czasami caly dzien... (tak jak Top Gear na BBC od 8 do 22). Nigdy nie ogladalem big bang tak odcinek w odcinek, ale jak juz odpale tv i trafie to na 99,9% powtorka, ktora widzialem z 3 razy :P serial dobry, mozna sie posmiac. Najnowszych odcinkow nie sciagam, a widzialem jak grali wszyscy w fortnite takze ten.

W koncu wjezdza Grand Tour :) odcinek 1 petarda, przedstawienie samochodow w stylu komiksowym to mistrzostwo.
 

Pojawi sie Pantera :banderas:
jeidbxbxqr111.jpg

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SkibaPL napisał:

Przyjaciele i big bang byly walkowane na comedy central czasami caly dzien...

I dalej są :p 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyliśmy ucieszkę z Dannemory. Bardzo fajny serial, nie ma co. Może nie najlepszy jaki w życiu widziałem, ale zdecydowanie warty zobaczenia. Dwa spoilery, jeden w sumie niewielki, ale i tak ukryje.

SPOILERY....

Ten niewielki: 

Spoiler

Fajnie, że pokazali oba etapy ucieczki, czyli etap przed i za murami. Po pierwszym odcinku (kiedy jeszcze nie wiedziałem, że to jest na faktach) spodziewałem się, że uciekną w ostatnim i nara, koniec albo drugi sezon. A tak mamy fajną, skondensowaną opowieść.

Ten gruby, nie czytać jeśli się nie widziało całości:

Spoiler

Mimo, że to byli goście skazani na dożywocie za niezbyt dobre rzeczy, to na końcu było mi szkoda Sweata :/ Matta już nie, mimo że Benicio del Toro to jest przewuj :P

...

PO SPOILERACH

Oglądać bo warto :)

I zaczęliśmy Castle Rock. Zapowiada się bardzo intrygujący serial, piękna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele są raczej ciężcy na początku, trzeba po prostu polubić postacie. 

Cały czas trzeba brać poprawkę że ten serial ma 25 lat. 

 

Cały czas jedziemy z żoną Big Bang. Miłosne podboje komputerowych nerdów to czyste złoto. Bardzo mi pasuje ten setting, giereczki , wieczory Halo, wygibasy z Wii.

Na pewno jest to bliższe współczesności niż Przyjaciele, gdzie już wszystko jest mocno retro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tego:

George Martin i kosmos? Taki zestaw może się udać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten serial ale cały luty zapowiada się nad wyraz dobrze :listek:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punisher sezon 2 to chyba najlepszy serial Marvela na Netflixie. Poza wtopą z wątkiem barmanki w pierwszym odcinku nie odnotowałem jakichś mniejszych czy większych minusów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disney zabrał Nerflixowi Marvela, to Netflix ciśnie DC Universe

 

I dobrze, bo DC Titans kozak serial

 

Znalezione obrazy dla zapytania dc titans netflix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam wcale nie szkoda... Seriale o superbohaterach nie trafiają w moje gusta z jednym małym wyjątkiem - Legion (no ale to nie netflix...) :30vm3cw: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwaliśmy nieco się ciągnące (chociaż dobre) castle rock na rzecz kingdom, czyli chińskiej bajki nieanimowanej o koreańskich zombie. Kozia łodyga, jakież to dobre było. Finał pierwszego odcinka bardzo mocny, zwiaztluje tłuste widowisko. Azjaci to umiejo w horrory, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Przerwaliśmy nieco się ciągnące (chociaż dobre) castle rock na rzecz kingdom, czyli chińskiej bajki nieanimowanej o koreańskich zombie. Kozia łodyga, jakież to dobre było. Finał pierwszego odcinka bardzo mocny, zwiaztluje tłuste widowisko. Azjaci to umiejo w horrory, nie ma co.

 

Castle Rock intryguje do odcinka 6 by niespodziewania zachwycić w odcinku 7. Później spadek formy i zaledwie przynudza. Nie ma startu do Nawiedzonego Domu na Wzgórzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się generalnie podoba, jest bardzo kingowy, czyli wszystko na miejscu. Niestety jest momentami bardzo rozmemłany i niepotrzebnie przeciągnięty. Czyli dalej jak niektóre książki Kinga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

Mi się generalnie podoba, jest bardzo kingowy, czyli wszystko na miejscu. Niestety jest momentami bardzo rozmemłany i niepotrzebnie przeciągnięty. Czyli dalej jak niektóre książki Kinga :)

Serial ma wysoki próg wejścia bo by móc się nim w pełni delektować trzeba znać twórczość Kinga. Poza tym standardowo gdy zło zostaje pokazane i nazwane cała para ucieka a widz traci zainteresowanie. Warto oglądać do odcinka 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem dzisiaj nockę z Nightflyers i pękł cały sezon. Szczerze powiedziawszy to miałem większe oczekiwania. Serial nie jest zły ale jeśli ktoś liczył na konkretne, trzymające w napięciu SiFi z ponadprzeciętnie ciekawym scenariuszem, który spowoduje efekt niepohamowanej chęci obejrzenia kolejnego odcinka to może się zawieść bo można czasem przysnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę państwa.... Kingdom to jest zdecydowanie najlepszy serial, jaki widziałem ostatnio i jeden z najlepszych w ogóle. Ciężko mu oczywiście konkurować chociażby z breaking bad, ale to wynika z długości. Będzie więcej (na pewno drugi, liczę na więcej) sezonów, zobaczymy co się zmieni w klasyfikacji.

No do niczego się nie mogę przyczepić. Rewelacyjne stroje i scenografie, świetni aktorzy (którym pomaga to, że w totalnie obcym języku nie da się wyłapać, czy grają sztucznie czy nie :p ale raczej nie), bardzo wiarygodnie pokazane zwyczaje tamtego okresu i kręgu kulturowego, może nie jakoś masakrycznie rozbudowana i nowatorska, ale bardzo fajna historia. Nowatorskie są natomiast zombiaki, przynajmniej ja się z takim motywem nie spotkałem do tej pory. Postacie same w sobie (nie jako aktorzy) też bardzo wiarygodne i dobrze zarysowane, szczególnie nasz faworyt czyli przyboczny księcia, no przegościu jest :)

serial ma tylko jedną wadę... Kończy się w takim momencie, że niech ich wuj w samo oko strzeli :/

Absolutnie trzeba obejrzeć, a kto nie obejrzy to ruda faja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem chyba 3 odcinki Kingdom i ciężko mi się wypowiadać na temat zwyczajów i kultury, bo się nie znam aczkolwiek scenografia i kostiumy robią pozytywne wrażenie. Tematyka zombie fajnie ugryziona. Fabuła jest dosyć ciekawa ale mimo to brak jakiejś ogólnej spójności czy miodności podczas oglądania. Nie ma efektu chęci obejrzenia kolejnego odcinka kosztem niewyspania w moim przypadku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jasna dupa, nie możemy tego castle rock skończyć. Ostatnie 3 odcinki to jakaś tragedia jest... 8 i 9 to nie wiedzieliśmy w ogóle ni wuja co sie dzieje, czułem jak mi życie przez palce przecieka. Mogłem się w tym czasie położyć krzyżem na balkonie i by było tyle samo dobrego. A w ostatnim jak próbowali coś wyjaśniać to posnęliśmy i nie daliśmy rady... 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Jasna dupa, nie możemy tego castle rock skończyć. Ostatnie 3 odcinki to jakaś tragedia jest... 8 i 9 to nie wiedzieliśmy w ogóle ni wuja co sie dzieje, czułem jak mi życie przez palce przecieka. Mogłem się w tym czasie położyć krzyżem na balkonie i by było tyle samo dobrego. A w ostatnim jak próbowali coś wyjaśniać to posnęliśmy i nie daliśmy rady... 

 

Przecież pisałem że tak będzie.

 

Unikajcie jak ognia Nightflyers na Netflixie. Tak durnego serialu nie oglądałem od czasu wczesnego Klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, malpka napisał:

Przecież pisałem że tak będzie

Ale ja w żadnym momencie nie stwierdziłem, że Ci nie wierzę :)

11 minut temu, malpka napisał:

Unikajcie jak ognia Nightflyers na Netflixie

A mieliśmy to oglądać następne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×