Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
35 minut temu, xavris napisał:

Ale ja w żadnym momencie nie stwierdziłem, że Ci nie wierzę :)

A mieliśmy to oglądać następne...

 

Był taki serial Helix. W pewnym sensie Nightflyers jest do niego podobne. Problem w tym że Helix, być może niezamierzenie, ale był cholernie śmieszny. Natomiast Nightflyers jest zwyczajnie nudny i durny.

Natomiast Helix jako komedia sprawdza się wyśmienicie. Pomyśleć że stoi za nim Ronald D. Moore. Tak, to ten pan któremu zawdzięczamy Battlestar Galactica.

 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Był taki serial Helix. W pewnym sensie Nightflyers jest do niego podobne. Problem w tym że Helix, być może niezamierzenie, ale był cholernie śmieszny. Natomiast Nightflyers jest zwyczajnie nudny i durny.
Natomiast Helix jako komedia sprawdza się wyśmienicie. Pomyśleć że stoi za nim Ronald D. Moore. Tak, to ten pan któremu zawdzięczamy Battlestar Galactica.
 
 
Helix? To o epidemii?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy opowieść podręcznej. Po dwóch odcinkach stwierdzam, że zapowiada się bardzo tłusty serial. Fajna obsada (nie znana mi, ale grają dobrze), bardzo intrygująca historia i fajny motyw z przemyśleniami bohaterki rodem z hałs of kards. Będzie paczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać "The Office", nie wiem jak mogłem to ominąć. Jestem na etapie drugiego sezonu i Steve Carell to mistrz w tym serialu. Beka w każdym odcinku, świetne gagi, podoba mi się!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem oglądać "The Office", nie wiem jak mogłem to ominąć. Jestem na etapie drugiego sezonu i Steve Carell to mistrz w tym serialu. Beka w każdym odcinku, świetne gagi, podoba mi się!

Powiem tylko tyle że serial pomimo dużej ilości sezonów się kończy. Ma epilog.

Nie próbuj wersji UK.

Jakiś kurwa dramat.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SephiroT napisał:

Powiem tylko tyle że serial pomimo dużej ilości sezonów się kończy. Ma epilog.

Nie próbuj wersji UK.

Jakiś kurwa dramat.

 

 

 

Mi właśnie oryginał bardzo się podobał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wersję US i ten serial to geniusz. W każdym odcinku mam jakąś mega polewe. To będzie #2, zaraz za przyjaciółmi. Po Office spróbuję Parcs and Recs, też podobno spoko serial.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam wersję US i ten serial to geniusz. W każdym odcinku mam jakąś mega polewe. To będzie #2, zaraz za przyjaciółmi. Po Office spróbuję Parcs and Recs, też podobno spoko serial.
Tak. "The Office" i "Parks & Recreation" rządzą.
...chociaż P&R mnie jakoś znudziło.
Masz oba na Netflix US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona robi sobie replay ze wszystkich sezonów 24. W wolnych chwilach podglądam jej przez ramię. Minęło tyle lat a serial nadal genialnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. "The Office" i "Parks & Recreation" rządzą.
...chociaż P&R mnie jakoś znudziło.
Masz oba na Netflix US.
Nie stać mnie na takie cuda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem oglądać "The Office", nie wiem jak mogłem to ominąć. Jestem na etapie drugiego sezonu i Steve Carell to mistrz w tym serialu. Beka w każdym odcinku, świetne gagi, podoba mi się!
Serial jest genialny, postać Dwighta jest cudowna, teraz jak sobie przypominam odcinek z pożarem i piosenkę "Ryan started the fire" to ciężko się powstrzymać od śmiechu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micheal jak robił profil na stronie randkowej to umarłem. "I love little girls", żeby ludzie widzieli że lubię mieć dzieci XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Russian Doll. Odpadliśmy na początku 3 odcinka. Straszna nuda. Kazdy odcinek to najdłuższe 25 min mojego życia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam kurła mesjasz dla nerdów!

Halt and Catch Fire....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalilem The Office i skonczylem ogladac w nocy po 10 odcinkach :xzibit:. Poza tekstami mocno rozwala praca kamery i ten zoom na twarz wkurwionych/zazenowanych pracownikow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kominsky Method - świetnie napisany, inteligenty, cholernie śmieszny z brawurowym tłumaczeniem na Netflixie ale tylko z napisami. Niestety lektor czyta dialogi chyba innego serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skończyliśmy opowieść podręcznej. Ależ to było wyborne widowisko, drugi serial z rzędu po arcygenialnym kingdom z netflixa, gdzie nie mam się do czego przyczepić. Dobra obsada, świetne stroje, genialny pomysł (tak, wiem że oparty na książce). Serial wywoływał we mnie momentami skrajne wręcz emocje, bardzo się wyczuwałem i miałem ochotę piznąc w telewizor laczkiem, żeby tylko ciotka Lidia poczuła ból :p oczwyscie chodzi mi o to, że grała tak dobrze, coś jak dżefrej w grze o tron :)

czekam na drugi sezon bardzo mocno, bo oczwyscie pierwszy skończył się tak, że niech ich szlag najjaśniejszy trafi i pioruny siarczyste ogniste.

edit. Kurde drugi sezon niby już jest, ale jestem prawie pewien, że na HBO go nie ma...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xavris napisał:

Skończyliśmy opowieść podręcznej. Ależ to było wyborne widowisko, drugi serial z rzędu po arcygenialnym kingdom z netflixa, gdzie nie mam się do czego przyczepić. Dobra obsada, świetne stroje, genialny pomysł (tak, wiem że oparty na książce). Serial wywoływał we mnie momentami skrajne wręcz emocje, bardzo się wyczuwałem i miałem ochotę piznąc w telewizor laczkiem, żeby tylko ciotka Lidia poczuła ból :p oczwyscie chodzi mi o to, że grała tak dobrze, coś jak dżefrej w grze o tron :)

czekam na drugi sezon bardzo mocno, bo oczwyscie pierwszy skończył się tak, że niech ich szlag najjaśniejszy trafi i pioruny siarczyste ogniste.

edit. Kurde drugi sezon niby już jest, ale jestem prawie pewien, że na HBO go nie ma...

 

Tak, niestety drugiego sezonu na HBO nie ma. W Polsce całość była chyba tylko na Showmax, a teraz to nawet nie wiem gdzie u nas można legalnie obejrzeć drugi sezon. Zawsze jest zatoka... :vxoAZzf:

W każdym razie, ogarnij Panie czym prędzej ten drugi sezon i oglądaj, bo dzieje się grubo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Nóżka napisał:

W każdym razie, ogarnij Panie czym prędzej ten drugi sezon i oglądaj, bo dzieje się grubo!

A widzisz, to ciekawe, bo tak jednym okiem szukając info o kolejnych sezonach natknąłem się na 3 opinie, że sezon jest znacznie gorszy a zakończenie dość mocno rozczarowuje. Oczywiście wierze bardziej koledze z forumka niż internetom, ale jakbyś dwa słowa odpowiedział będę wdzięczny :P

 

Tymczasem odpaliliśmy wczoraj The Umbrella Academy. Serial dość powszechnie zbiera dobre i bardzo dobre opinie a tymczasem po pierwszym odcinku nie jestem w ogóle zachęcony do kontynuacji. Jednak jako że nawet ozark dostał 3 odcinki szansy, to i to dostanie, liczę, że się rozkręci. Jedyne co, to pierwszy odcinek się całkiem ciekawie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Tymczasem odpaliliśmy wczoraj The Umbrella Academy. Serial dość powszechnie zbiera dobre i bardzo dobre opinie a tymczasem po pierwszym odcinku nie jestem w ogóle zachęcony do kontynuacji. Jednak jako że nawet ozark dostał 3 odcinki szansy, to i to dostanie, liczę, że się rozkręci. Jedyne co, to pierwszy odcinek się całkiem ciekawie kończy.

Zachęcony wysokimi ocenami odpaliłem w weekend. Jestem na 5 odcinku i dalej to samo, czyli nic ciekawego. Nie wiem skąd tak wysokie oceny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×