Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To są tylko testy, o których się mówi od pół roku, jak nie dłużej. Pewnie kiedyś podniosą, ale nie wiadomo kiedy i o ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach nadrabiania zaległości

Belfer 1 -7,5/10

Belfer 2 -4/10

 

O ile pierwszy sezon był całkiem spoko, można podciągnąć pod miano polskiej Super produkcji, czołowi polscy aktorzy w popisowych rolach, niezła historia z momentami. Za to drugi to już obrażanie inteligencji widza, 3 ligowi aktorzy z Na Wspólnej, absurd goniący absurd, a w finale zabrakło jedynie lądowania kosmitów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland - netflix powinien wrzucac wiecej takich nieswoich produkcji, albo W garniturach - swietne seriale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland jest świetny, jedynie 3-ci sezon potrafi trochę znudzić, ale o dziwo 4-ty to jeden z lepszych jeśli chodzi o ten serial.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, kazdy ma inne spojrzenie. Jestem na koncu 4 sezonu i uwazam ze 3 byl najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że każdy ma swoje gusta i o tym się nie dyskutuje :)

Po prostu trzeci sezon jakoś nie przemawiał do mnie i był takim odcinaniem kuponów.

Za to podobało mi się to, że po zamknięciu jednej historii, umownie nazwijmy to trylogią, bo 3 sezony trwała, potrafili zrobić coś zupełnie nowego i dać drugi oddech całej serii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście już coś o Space Force? Steve Carell + producent Office oraz Parcs and Recs, więc to się nie może nie udać :)

Zapowiada się dobrze, mam nadzieję że utrzymają chociaż poziom tamtych arcydzieł i będziemy mieli kolejny hit :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray Donovan sezon 7 - nadal dobrze się ogląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eloszki napisał:

MIałem cheć na ten serial ale widzę, że znika z netflixa 30.03, nawet nie zaczynam bo szkoda się potem wkurzać

 

https://upflix.pl/serial/zobacz/ray-donovan-2017

To czego nie zdążysz na Netflixie dokonczysz na HBO. Trial 2 tygodnie i jazda. Pierwszy sezon jest ok, drugi i trzeci bardzo dobre. Reszta rzecz gustu. Aktorsko w chwili obecnej jedynie Better Call Saul jest lepszy. 

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam tj. Zbieram się do serialu ALF :)

Już 99 odcinków czeka na dysku :)

Ahh te wspaniałe czasy...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

A ja zaczynam tj. Zbieram się emoji14.png do serialu ALF :)

Już 99 odcinków czeka na dysku :)

Ahh te wspaniałe czasy...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Ależ ci zazdroszczę. Jeszcze Przystanek Alaska i byłbym w niebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ ci zazdroszczę. Jeszcze Przystanek Alaska i byłbym w niebie. 
Juz obejrzane jeżeli chodzi o Przystanek

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2019 o 15:22, Eloszki napisał:

MIałem cheć na ten serial ale widzę, że znika z netflixa 30.03, nawet nie zaczynam bo szkoda się potem wkurzać

 

https://upflix.pl/serial/zobacz/ray-donovan-2017

Świnka Peppa też jest do 30 marca. Nie wiem czy się wyrobię. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeliśmy pięć odcinków Umbrella Academy i jest całkiem nieźle. Jak na serial o superbohaterach to nawet bardzo dobrze. Zupełnie inne podejście do tematu, połączenie kilku konwencji m.in. Watchmen, X-men itp. Fabuła skupia się bardziej na problemach i rozterkach poszczególnych bohaterów niż na walce dobra ze złem.  No i świetne role Roberta Sheehana  i  tego młodego, który gra Nr 5. Aidan Gallagher, chłopak ma 15 lat ale genialnie gra 58 latka ;)  No a Sheehan, zwrócił już moją uwagę rolami w Misfits i Fortitude, ale tutaj wypada fenomenalnie. Oczywiście nie byłby to Netflix gdyby nie było poprawności politycznej, no ale taki już urok tej platformy. 

Ale Sheehan miszcz :4_joy:

 

51361546_614998592285180_141875245271721

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

Obejrzeliśmy pięć odcinków Umbrella Academy i jest całkiem nieźle. Jak na serial o superbohaterach to nawet bardzo dobrze. Zupełnie inne podejście do tematu, połączenie kilku konwencji m.in. Watchmen, X-men itp. Fabuła skupia się bardziej na problemach i rozterkach poszczególnych bohaterów niż na walce dobra ze złem.  No i świetne role Roberta Sheehana  i  tego młodego, który gra Nr 5. Aidan Gallagher, chłopak ma 15 lat ale genialnie gra 58 latka ;)  No a Sheehan, zwrócił już moją uwagę rolami w Misfits i Fortitude, ale tutaj wypada fenomenalnie. Oczywiście nie byłby to Netflix gdyby nie było poprawności politycznej, no ale taki już urok tej platformy. 

Ale Sheehan miszcz :4_joy:

 

51361546_614998592285180_141875245271721

 

Dokładnie te same 2 postacie wybiły się w mojej ocenie. Najsłabiej moim zdaniem pani Page i ta afroamerykanka. Ogólnie serial dla mnie na 7/10, ale mogli to trochę bardziej skondensować i skrócić o jakieś 2 odcinki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dokumenty z czego o jednym ostatnio jest dosyć głośno. Sugerują taką kolejność:

 

Porwana w Biały Dzień (Netflix) - sąsiad nawiązuje romans najpierw z sąsiadką a następnie z jej mężem. Wszystko po to by skłócić całą rodzinę i by odseparować od nich ich małoletnią córkę. W efekcie przez wiele lat wykorzystuje ją seksualnie, porywa ją (dwa razy!) i nie ponosi żadnej kary ponieważ ofiara zeznaje na jego korzyść.

 

Leaving Neverland (HBO) - dwa odcinki w sumie trwające 4h. Nie ukrywam że oba dokumenty są okropnie dołujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już od środy mówią o tym... Z czegoś na 500+ na pierwszego gowniaka muszą wziąć. Banda chuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xavris napisał:

Przecież to już od środy mówią o tym... Z czegoś na 500+ na pierwszego gowniaka muszą wziąć. Banda chuja

 

Już sebixy stoją w kolejce do urn... :(

 

 

53736388_628104647612010_5911889957433114624_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw. Skończy się tak samo jak z podatkiem od marketów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli faktycznie ćpał proszki to szacun, że dociągnął sędziwego wieku. Śmierć na zawał w wieku 74 lat nie jest jakaś przedwczesna. Wielu ludzi wcześniej schodzi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×