Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i cały Office obejrzany. Nie ma co ukrywać, że serial geniusz i będę często do niego wracać. Co nie zmienia faktu, że od 8 sezonu to już nie to samo. 9 sezon lepszy, ale też daleko do poprzednich. Zakończenie bardzo fajne, żadnych luźnych wątków, chociaż sytuacja z Kevinem zupełnie niepotrzebna wg mnie. Office to 10/10 jeśli chodzi o serial komediowy, brawa dla twórców i aktorów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, malpka napisał:

Dolina Krzemowa sezon 1 - chłopaki robią naradę przed prezentacją na zawodach koderów. Jeśli wygrają dostaną fundusze na rozwój. Nieoczekiwanie narada skręca na nieco inne tory.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JBdP1PrmSi0

 

Silicon valley to bardzo dobry serial, świetnie się go ogląda, w przeciwieństwie do przygłupawego The Big Bang Theory. Jeżeli porównywać nerdowskie klimaty ofkoz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem przed chwilą oglądać Suburre. Rewelacyjny serial, moim zdaniem lepszy od Gomorry. Mniej brutalny ale postacie bardziej wyraziste i lepiej zagrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał na Netflixie Miłość, śmierć i roboty?



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2019 o 18:49, DigitalMan_PL napisał:

Ktoś oglądał na Netflixie Miłość, śmierć i roboty?
 

 


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Obejrzałem kilka odcinków i jest nieźle. Fabularnie to różnie z poziomem, ale wizualnie jest miodzio. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy odcinek jest o czyms innym, nie sa powiazane. Ale animacja pierwsza klasa!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyliśmy wczoraj tytanów. Kurde jaki ten serial był fajny. Tak po prostu. Nie dłużył się, nikt mnie jakoś specjalnie nie denerwował, na prawdę solidna produkcja.

Polecam serdecznie konsumpcję jeśli ktoś lubi te klimaty. Ma być drugi sezon, więc jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2019 o 18:49, DigitalMan_PL napisał:

Ktoś oglądał na Netflixie Miłość, śmierć i roboty?
 

 

Odpaliłem ostatnio z ciekawości co to takiego. Na razie widziałem tylko kilka odcinków ale na prawdę jestem zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim odcinku dobry tekst:
„Jak widziales jedno miasto postapokaliptyczne to widziales wszystkie.” Hahaha:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem miłość śmierć i roboty. Odcinek z rybami na pustyni mi nie podszedł, chyba nie wyłapałem sensu... Jakiś trip po LSD czy wtf? Było też kilka odcinków przeciętnych i może ze 2-3 wybitne. Ogólnie na plus. Fajnie by było zobaczyć kontynuacje niektórych odcinków, a z pierwszego powinni całą serie zrobić.

odcinek "epoka lodowcowa" trochę przesadzony ale wnioski dobre, że wraz ze spadkiem temperatury rośnie postęp technologiczny.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Umbrella Academy skończona. I chyba jednak efekt wow trochę mniejszy. Bardzo fajnie nakręcony serial, ładne kadry, świetna muzyka. Do warstwy audiowizualnej ciężko się przyczepić, Doznania estetyczne bardzo na plus, jednak.. No właśnie. Im dalej tym serial bardziej przynudza. Kolejne odcinki ogląda się coraz mniej chętnie. Przychylam się do opinii @Karaluch69, że serial spokojnie mógłby mieć parę odcinków mniej i być bardziej skondensowany. Aczkolwiek ogólna ocena i tak jest na plus, głównie dzięki Klausowi i Nr5. 

No i najlepsza scena serialu pozostaje ta sama :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfyy gardzę... Ja mam prawilnie najwyższy pakiet cebulony i tyle, gardzę patologią z triala.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na to leję, bo skorzystałem z triala tylko raz. Od tamtej pory (legalnie :antonio:) dzielone na 4 osoby z pracy. Wkurzę się tylko jak podniosą u nas cenę, bo nie rozumiem dlaczego mamy płacić więcej niż USA, czy kraje Europy Zachodniej, przy o tyle mniejszej zawartości. To już dla mnie jest chamstwo i tylko pokazuje jak nas postrzegają na świecie. Absolutnie nie żałowałbym zapłacić więcej, gdyby ilość contentu była taka jak w innych krajach.

 

Tak na temat, przez weekend wciągneliśmy z moją "Miłość, Śmierć i Roboty" i oglądało się to wszystko naprawdę zacnie. Większość historii zawierała jakieś głębsze znaczenie/morał. Kilka odcinków zaprezentowało niesamowitą animację i aż chciałoby się zobaczyć coś takiego w dłuższej formie.

Bardzo podobało mi się jak twórcy niekiedy bawili się i mieszali różne konwencje/gatunki, jak np. w odcinku "Udanych Łowów" (Chiny, magia i Steampunk)

Jedynym odcinkiem którego chyba do końca nie zrozumiałem (akurat na nim nie byłem zbyt skupiony) był ten o ojcu i synu, którzy jechali przez pustynie w Arizonie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ceny nie podniosą.

Nasza zawartość to dramat, kiedyś na profil facebookowy wrzuciłem zestawienie to ludzie zaczęli się wykłócać ale stanęło na tym że w Europie jesteśmy ostatni a przeganiamy na świecie 6 krajów typu Jordan i inne arabusy gdzie puka się kozy.

Nawet jakaś Slowacja ma prawie 2 razy więcej pozycji

 

 

 

edit

 

 

4 LIPCA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniosą jak opodatkują:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie oferty Netflixa jedna z Polski dzielona na trzech z kumplami z pracy i druga w Anglii. Oferty trochę się różnią. Zauważyłem że jest TWD. Warto to w ogóle zaczynać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, neuro napisał:

Zauważyłem że jest TWD

Pierwsze zdaje się 4 sezony (o ile dobrze kojarzę, kiedy pewne wydarzenie nastąpiło) są całkiem ok. Później robi się straszliwie rozmemłane. Zakończyliśmy z żoną w połowie przedostatniego (licząc obecny) sezonu, bo już nawet ona miała dosyć :)

poczatek jest całkiem ok, poza skrajnie irytującą jedną postacią, ale te kilka sezonów można bez większych obawien obejrzeć.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze zdaje się 4 sezony (o ile dobrze kojarzę, kiedy pewne wydarzenie nastąpiło) są całkiem ok. Później robi się straszliwie rozmemłane. Zakończyliśmy z żoną w połowie przedostatniego (licząc obecny) sezonu, bo już nawet ona miała dosyć
poczatek jest całkiem ok, poza skrajnie irytującą jedną postacią, ale te kilka sezonów można bez większych obawien obejrzeć.
Zgadzam się (zresztą sam to pisałem wcześniej) że do 4 maks to jeszcze fajnie, później jest już tylko gorzej i gorzej aż do samego dna, choć ten ostatni nawet daje radę :) tak 1-4 i 9 warty czegoś...

Niestety są fabularnie powiązane więc przeskok po 4 na 9 był by bez sensu...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Niestety są fabularnie powiązane więc przeskok po 4 na 9 był by bez sensu

Czyli przeskok jest taki sam, jak fabuła sezonow 5-8, czyli bez sensu. Na początku to jeszcze się coś dzieje konkretnego, później fabułę można streścić w trzech zdaniach :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super nie wiedziałem nawet.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×