Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2019 o 19:00, malpka napisał:

A ja odkryłem Ucieczkę z Dannemory. Duet Del Toro - Arquette kradnie serial. Zwłaszcza ta ostatnia która dla roli przeszła ogromną metamorfozę że pierwszego dnia na planie nikt jej nie rozpoznał. No i kto by pomyślał ze Ben Stiller, tak ten pan od durnych kreacji w smutnych filmach (choć Jaja w Tropikach wymiatają) jest świetnym reżyserem?

Po tak pochlebnej opinii zabrałem się i za ten serial. Tak jak po pierwszym odcinku byłem ciekawy i czekałem na rozwój akcji (bardzo lubię filmy o więzieniu), tak przy kolejnych dostałem więcej tego samego i serial był dla mnie po prostu nudny. W każdym odcinku działo się prawie to samo, a sceny seksu Tilly w każdym odcinku były już męczące. Cały serial mógłby być dla mnie filmem i trwać te 2,5h. A tak te 7 odcinków mnie po prostu wynudziło, włącznie z ostatnim odcinkiem, który trwał 1h 40 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ucieczka" jest świetna. Klimat można kroić toporkiem. Co kto lubi.

Nawet przez chwile mnie nie nudził.

 

4 sezon Gomorry :obama: Co tu się odjaniepawla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JARANKO 21 czerwca
 
 
O matko Boska piniezna...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie efektu WOW jak w pierwszym sezonie. Oby tego nie spierdolili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix skasował "Santa Clarita Diet". Szkoda fajny serial.

W maju na antenę Ale Kino wjeżdża drugi sezon Trapped.

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny serial ale w połowie 3 sezonu już czuć zmęczenie materialu.  Na początku byłem wkurzony ale rozumiem decyzję. Bez sensu to ciągnąć niewiadomo ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Looming Tower, akcja toczy się przed zamachachami z 11 września. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam. Rewelacyjny serial.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonding na Neflix - tylnymi drzwiami bez rozgłosu pojawił się interesujący serial komediowy przeznaczony raczej dla widzów dorosłych. Odcinki mają po ok 15 minut. Po pierwszym jestem na tak. Serial ma potencjał. Polecam sprawdzić.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem premierową emisje Chernobyl. Co za sztos, Panowie. No, może poza tym brytyjskim akcentem kolesi z elektrowni, ale rozumiem, że przynajmniej rosyjscy (albo ukraińscy) aktorzy plus ciągłe napisy to dla współczesnego widza z zachodu problem, więc wybaczę. No i nawet nie o to chodzi. Tematyka jest ujęta przejmująco i bez pardonu, z całą skalą niekompetencji napędzanej strachem. Daje do zastanowienia się nad tym, co musieli czuć i myśleć ludzie, którzy w głębi wiedzieli, że są już chodzącymi trupami, ale ze strachu za wszelką cenę nie dopuszczali do siebie tych myśli.

Polecam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia, nie porwało ale też nie zniechęciło. ale HBO to nie Netflix więc trzeba czekać jak debil na kolejne odcinki, po 2-3 można będzie coś więcej napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killing Eve (HBO) - agentka MI6 ściga międzynarodową psychopatyczną morderczynię. W tle tajna organizacja i światowe spiski. Muszę przyznać że brzmi głupio, owszem są niedorzeczności ale ogląda się to lepiej niż ostatnie sezony GoT. A Jodie Comer kradnie każdą scenę. W dwa dni zaliczyłem pierwszy sezon i lecę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The society sobie daruje po obejrzeniu 1wszego odcinka. Głównie rozsterki nastolatków. Mogli to lepiej ugryźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sezon Lucyfera wjechał na Netflixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl na propsie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2019 o 23:58, Siriondel napisał:

Obejrzałem premierową emisje Chernobyl. Co za sztos, Panowie. No, może poza tym brytyjskim akcentem kolesi z elektrowni, ale rozumiem, że przynajmniej rosyjscy (albo ukraińscy) aktorzy plus ciągłe napisy to dla współczesnego widza z zachodu problem, więc wybaczę. No i nawet nie o to chodzi. Tematyka jest ujęta przejmująco i bez pardonu, z całą skalą niekompetencji napędzanej strachem. Daje do zastanowienia się nad tym, co musieli czuć i myśleć ludzie, którzy w głębi wiedzieli, że są już chodzącymi trupami, ale ze strachu za wszelką cenę nie dopuszczali do siebie tych myśli.

Polecam.


W pełni popieram. Wczoraj z braku laku (i na odreagowanie Gry o Tron) sobie odpaliłem.
Może to fakt, że o Czernobylu takie ogólniki tylko znałem i słyszałem, tak zadziałał, ale czułem ogromny niepokój. Mało który horror/thriller miał podjazd do tego. Świetny klimat i, z wyjątkiem tych akcentów, to całkiem dobrze wszystko oddane - stroje dzieci do szkoły, wystrój domów, nawet wiaderko na śmieci a najbardziej cały absurd systemu radzieckiego. Ludzie w obliczu właściwie pewnej śmierci od promieniowania bardziej boją się partii i konsekwencji politycznych. Mam nadzieję, że drugi odcinek utrzyma poziom, bo wczoraj cały wieczór tylko o tym myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem co do niepokoju, a wiecie co jest w tym filmie NAJBARDZIEJ (!) PRZERAŻAJĄCE?

To że cały czas oglądając ten film, ma się świadomość że to prawda i to przeraża najbardziej.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Czarnobyl mega dobry. Widzieliśmy co prawda tylko pierwszy odcinek (a chyba wczoraj wszedł drugi), ale jest świetny. idealnie pokazuje propagandę tamtych realiów a do tego (z tego co pamiętam ze studiów) jest całkiem wierny prawdzie. Wincyj takich seriali.

 

No i jeszcze skończyliśmy drugi sezon Podręcznej. Jaki ten serial jest przerażająco dobry to się w głowie nie mieści. Poza tym, że w drugim i trzecim odcinku pojawiała się na pierwszym planie tęczowa flaga jak to w każdym serialu teraz, to nic mnie tu nie denerwowało. Do tego po 12 (z 13) odcinków ciągle nie miałem pojęcia jak to się skończy, w zasadzie nawet do połowy ostatniego odcinka nie wiedziałem. Finalnie zakończenie było trochę dziwne jak dla mnie (nie że głupie, absolutnie, po prsotu takie dziko niespodziewane) i chyba bardziej wynikało z tego, że chcieli kontynuować dobrze oglądalną historię niż ją zakończyć. Jeżeli trzeci sezon będzie równie dobry, to jakoś to dziwne zakończenie przeżyję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale smaczek :vxoAZzf:  Jedna z aktorek wczoraj zjarana przez Dankę (ta z małą dziewczynką) a dzisiaj przez promieniowanie. Nieźle komuś podpadła w HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, pablos_83 napisał:

 

Prawdziwy zestaw czy fake? 

 

 

Do dzisiaj pamiętam smak tego niebieskiego gówna który musiałem pić w szkole w 8 klasie gdy na jaw wyszedł Czarnobyl. Miało nas uchronić przed promieniowaniem. 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy zestaw, będzie za 200 euro

 

Lego mocno wchodzi w licencje , niestety kosztem klasycznych serii jak piraci czy castle.

Kolejny serialowy zestaw ale chyba będę brał tylko Przyjaciół

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu 5. sezeon Black Mirror. Czekam znacząco, bo mimo że 4. sezon był ciut słabszy, to dalej jest to wręcz unikatowe doświadczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie takie gówno jak ten interaktywny film, tylko normalne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×