Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mają być tylko 3 odcinki więc sam nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odcinek Czarnobyla wjechał, o matko...

Może i bardziej spokojny ale też tłusty, a kur... końcówka to aż pampersa zmienić trzeba...

Nie dla tego że tak przestraszył, dlatego że ogarnia człowiek wtedy cały odcinek i NIE WIERZY, że to MOGŁO MIEĆ MIEJSCE (a przecież się wydarzyło) i nie chodzi o wybuch tylko o podejście władzy do tematu...

Nóż kurwa....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dobra serialowa wiadomość. 20 września wjeżdża drugi sezon disenchantment. Nie było to może jakieś arcyspektakularne widowisko, ale całkiem dobrze się przy tym bawiliśmy z żoną, także bankowo drugi sezon wejdzie gładziutko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i polska wersja do Ra była jeśli o to chodzi... :)



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Billions. Dobre to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Billions jest mega o ile lubisz seriale typu przegadane i bez "akcji" ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Billions jest mega o ile lubisz seriale typu przegadane i bez "akcji" ;)

 

Dzięki, w takim razie jadę z tematem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, malpka napisał:

Zacząłem oglądać Billions. Dobre to? 

Billions jest mega dobre, jeśli podejdzie Ci specyficzny klimat. Moim zdaniem tu nawet nie chodzi do końca o przegadanie, ale tematykę high finance sprowadzoną do komiksowego wręcz poziomu. Bohaterowie są przerysowani, każda kwestia dialogowa jest precyzyjnie przemyślana przez scenarzystów co do słowa, a co drugie zdanie to wykwintna metafora, soczysty one-liner albo jakieś odniesienie do dzieła popkultury, o istnieniu których większość ludzi nie ma pojęcia - że aż zastanawiasz się, skąd ludzie pracujący w zasadzie 24/7/365 mieliby czas, żeby poznać wszystkie filmy i piosenki, do których nawiązują. Serial jest dość trudny w zrozumieniu dla kogoś spoza USA.

 

Osobiście to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałem. Prawno-giełdowe batalie wspaniałych bohaterów ogląda się wybornie. Moim zdaniem serial jest świetny dla ludzi, którzy w wolnym czasie preferują zajęcia wymagające wysiłku mózgu, niż takie "odmóżdżające". Paul Giamatti i Damian Lewis niszczą wszystko. Jeden z niewielu seriali, które oglądam od początku odcinek po odcinku, jak tylko się ukazują. Dla mnie 9/10.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiedzony dom na wzgórzu. Jaki mroczny i ciężki klimat. Świetny serial. Zostały mi jeszcze 3 odcinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek to dla mnie osobiście całkowite nieporozumienie. Ale nie będę spojlerować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
38 minut temu, Patricko napisał:

Ostatni odcinek to dla mnie osobiście całkowite nieporozumienie. Ale nie będę spojlerować.

 

W ostatniej scenie zobacz w jakim kolorze jest tort. To sporo zmienia w odbiorze tego odcinka. 

https://www.wprost.pl/prime-time/seriale/10169613/ukryte-zakonczenie-horroru-nawiedzony-dom-na-wzgorzu-aktor-ujawnia-wstrzasajacy-szczegol.html

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem siedzieć cicho ale już widzę rozlala się farba...

To samo Serial zajebisty, ale ostatni odcinek jakiś absurd :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu z Wami się dzieje?

3 odcinek Czarnobyla wczoraj na salonach i cisza...

O zesz w mordę srogo w chuj, jestem pod olbrzymim wrażeniem, dla mnie wow!

Ktos ma tak samo?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie jeden z lepszych seriali ostatnio.
Bardziej czekałem niż na finał GoT. Klimat jest świetny i dalej trzyma w napięciu, chociaż nie jest już tak przerażająco jak na początku. Make-up choroby popromiennej mistrzowski. Super scena z górnikami :obama:

Jeszcze Dannemorę w końcu z żoną zaczęliśmy. Aktorsko to jest kosmos. Patricia Arquette 10/10. Typ, który gra jej męża a wcześniej był agentem CIA w Narcos nie do poznania. Do tego Paul Dano, którego szanuję maksymalnie. Najlepsze, że kompletnie nie miałem pojęcia o czym to jest i co to za ucieczka. Wciąga, ale nie aż tak jak Czernobyl.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl to najlepsza rzecz jaka się pojawiła od dłuższego czasu

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my jeszcze 3. odcinka nie widzieliśmy, ale nie da się ukryć, że serial jest mistrzowski. Dodatkowo wielki plus za wierność faktom historycznym. A fakty te jako tako znam, bo raz że miałem o tym sporo na studiach a dwa, że lubię czytać o takich rzeczach. Ale moja małżonka nie wiedziała o tym, że sam wybuch reaktora był mniejszym zagrożeniem niż to, co mogło się stać jakby pieprznęły zbiorniki rozbryzgowe, więc dobrze, że ludzie się o tym dowiadują.

Oby wincyj takich fabularyzowanych dokumentów, bo Czarnobyl pokazuje, że to dobry kierunek i da się to zrobić dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Paragraf-22 ktoś z Was oglądał już?
Mam na "moja lista", ale tam jest ściska jak w nocnym w piątkowy ciepły wieczór, więc wolę podpytać czy warto odpalać.
Książki nie czytałem, wiem, że istnieje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, The_Siemek napisał:

A ten Paragraf-22 ktoś z Was oglądał już?
Mam na "moja lista", ale tam jest ściska jak w nocnym w piątkowy ciepły wieczór, więc wolę podpytać czy warto odpalać.
Książki nie czytałem, wiem, że istnieje i tyle.

Nie oglądaliśmy niestety, bo żona się uparła, że najpierw książkę chce przeczytać :/

A sam "Paragraf 22" to jedna z najlepszych książek, jakie w życiu czytałem, także nie mogę się doczekać tego serialu. Zwłaszcza, że podobno jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 lipca wraca ostatni sezon serialu który bardzo z małżonką lubimy. Mam nadzieję, że nie będzie kiszasty, bo w sumie ostatni sezon skończył się tak, że mogli na tym zakończyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też bardzo to polubiliśmy z żoną, ale ostatni sezon słabo nam

podszedł. Mocno na raty oglądaliśmy :/

 

Odpaliliśmy ten Paragraf i po pierwszym odcinku jest bardzo fajnie. Muzyka dobra (tzn. ja bardzo lubię swing i jazz z lat 30/40), dobrze się przeplata humor, absurd wojny i poważne momenty. 

Książka to chyba faktycznie musi być dobra. 

Lecimy z tematem, bo już 4 odcinki są. Chyba wrzucają po 2 od razu. 

 

Ociebaton. 3 minuty drugiego odcinka i się ze śmiechu popłakałem :obama:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie dziś skończyłem pierwszy sezon Rekruta, od ładnych paru lat żadnego serialu nie oglądałem, ale ten mnie wciągnął.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ze wszystkich możliwych pozycji, absolutnie genialnych i niezapomnianych seriali wybrałeś taką papkę rodem z TVN7? No błagam Cię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl to małe dzieło sztuki. Przegenialny serial, pamiętam to wszystko mimo, że miałem 9 lat.

Oprócz przedstawienia samej historii świetnie rozpisane postacie, no i wisienka na torcie to scenografia!

Oglądaliśmy z Żonką i nie mogliśmy się powstrzymać od komentarzy w stylu "ej, miałam taki zegar!" "pamiętasz taki telefon?" itd.

Skąd oni to wszystko wzięli? Zasłony, firany, meble, sprzęty różnego rodzaju (odkurzacz!), cholerny licznik prądu z tym "pokrętłem", a nawet ubrania czy okulary.

 

Nie mówiąc już o tym, że naszła nas refleksja co by było, gdyby to nie Gorbaczow wtedy rządził?

On miał jednak takie lżejsze podejście do zachodu.

Przy takim np. Putinie, pewnie do dziś byśmy nic nie wiedzieli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×