Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie już pewnie jakieś Animals czy TOZy pieka dupki o pozwik czy cokolwiek (skoro ten Czarnobyl to taki sukces)...

Jeszcze się naczytamy gówno burz z dupy o ten odcinek

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trylogii?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Die Apokalypse muss kommen meine Kameraden

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby była choć połowa klimatu kinowego oryginału. Trzymam kciuki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale ejdżbioł gou wjechał solidnie na czerwiec z ofertą, oprócz wspominanych wcześniej Mr. robot oraz legion (i z tego co czytałem to oba dobre) to jeszcze wchodzi doom patrol, który jeżeli będzie na tym samym poziomie co titans będzie genialny oraz, co mnie najbardziej ucieszyło, 3. sezon opowieści podręcznej.

Piękna sprawa, będzie co oglądać cały miesiąc.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO jakoś żwawiej teraz podeszło do tematu. Chociaż apka dalej rodem z lat 2000. Natomiast pozycje wielce atrakcyjne :banderas: 

Plus  podobno jakoś na dniach ma wejść film Deadwood :obama:

W przeciwieństwie do Netflixa, który systematycznie zwiększa ilość filmów i seriali oraz obniża ich poziom...  W całym zalewie produkcji netflix originals coraz ciężej wyłapać jakąś perełkę. Tytułów na licencji coraz mniej, a jeszcze na horyzoncie podwyżka abonamentu.   :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tak od miesiąca ciągle siedzę na HBO. Nawet nie wiem co wyszło na Netflixie. Ale apka to jakaś kpina z białego człowieka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak się poprawiło. Apka na tv jeszcze jakoś dycha. Wcześniej testowałem na ps4 to zawieszała się kilka razy na odcinek serialu ja jakość miała z 480p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No apka hbo na ps4 to jest dramat. Mimo całkiem dobrego netu w domu mamy w każdym odcinku spadki jakości, raz na jakiś czas zacina się obraz, dość często zawiesza się cała apka, że trzeba ją odpalać kilka razy ponownie, wyszukiwarka to jest porażka, wznawianie od poprzednio obejrzanego punktu odcinka działa okazyjnie a największy dramat to jest przewijanie bez podglądu jak kurna w czasach wideo... dosłownie.

Tyle chociaż, że baza filmów i serialu jest niezła, bo reszta to tragedia.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka na konsolach jak i kompie u mnie działa bez problemu. Ma inne wady. Film/serial znika z sekcji Oglądaj Dalej jeśli nie oglądam go od dłuższego czasu. Dlatego nie wiem gdzie skończyłem oglądać drugi sezon Westworld. Innym razem skasowała mi wszystkie pozycje z Mojej Listy. Na konsolach filmy ciągle odpalają mi się z lektorem i napisami pl. To tak z grubsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem, że tylko ja mam takie doświadczenia. HBO GO to najgorsze gówno jeśli chodzi o działanie, design i możliwości. W porównaniu do apki Netflixa to sto lat za tubylczymi mieszkańcami kontynentu afrykańskiego...
O ile w telefonie da się oglądać od momentu gdzie dałem pauzę albo odtwarzać od przerwanego momentu tak na konsoli to nie ma bata. Po prostu się nie załaduje.
Mi kiedyś zniknęła cała Moja Lista (czy jak to się tam nazywa). Tak po prostu. Już nie wspomnę o braku osobnych profili i burdelu z tym związanego.
Wszystko ratuje wysoki poziom produkcji samej treści. Netflix niestety ma milion rzeczy, ale 95% to crap. Prawie jak na Steamie...

Krok przed HBO GO jest Amazon Prime, ale też nie jest aż tak przyjazny jak Netflix.
 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, przewijanie bez podglądu zawsze na propsie ...    Zupełnie jak w czasach divixów  haratanych z emule czy innego torrenta...  :xzibit:

Nawet magnetowidy miały opcję przewijania na podglądzie :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam apka HBO na konsoli śmiga bez problemu. Oczywiście dam design i lag to już nie wspominam, ale odtwarzacz akurat nigdy problemów nie miał.

Co do Mr Robot to genialny serial. Tyle, że od 2 sezonu mniej hackingu, a więcej jakiś wydumanych bzdur. Tak naprawdę, prawdziwy pokaz hackingu był tylko w 1 sezonie, reszta to było już wszystko tylko nie hacking, a szkoda. Chociaż i tak oglądało się to świetnie i czekam na kolejny sezon z wypiekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeliśmy wczoraj pierwszy odcinek legionu. Jest równie intrygujący co wykrecajacy mózg :) dobre paczadło się zapowiada

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem odjazdu wizualnego i fabularnego to jest inny poziom. W połowie sezonu robi się "w miarę" normalnie (tzn. i tak jest grubo).
Drugiego sezonu nie widziałem, bo prawie nigdzie w necie nie był dostępny w normalnych warunkach, ale podobno już jest słabszy niestety.

W sumie to już taka uroda Noah Hawleya - trzeci sezon Fargo też zaliczył mocny zjazd. Nie dałem rady dokończyć. A dwa pierwsze to było mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda obejrzałem dopiero 2 odcinki Czarnobyla i daleki jestem od podsumowania (klimat mi się podoba, sama akcja jest średnia), ale dzisiaj na wp trafiłem na krótki wywiad z reżyserem. Nie wiem czy wiedzieliście, ale: "Johan Renck – rocznik 1966, urodzony w Szwecji. Na początku lat 90. śpiewał i pisał teksty piosenek pod pseudonimem Stakka Bo. Później zajął się reżyserowaniem teledysków Madonny, Kylie Minogue, Beyonce i wielu innych. Przed "Czarnobylem" pracował przy takich serialach jak "Wikingowie", "The Walking Dead" czy "Breaking Bad"".

Pamiętam tych Stakka Bo. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem sobie to Stakka Bo :21ozlae:
No powiem tak - nie można ludzi nigdy skreślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

Obczaiłem sobie to Stakka Bo :21ozlae:
No powiem tak - nie można ludzi nigdy skreślać.

Jesteś młody więc pewnie nigdy o nich nie słyszałeś. Ja gustuję w zupełnie innej muzyce, ale zespół był na tyle popularny w latach 90-tych, że nazwa i muzyka gdzieś mi tam w głowie zostały. Inna sprawa, że facet ma talent i jak jego pierwszy samodzielny serial jest tak zrobiony to tylko czekam na więcej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam by trzeci sezon był samo przegięty i na bakier z logiką jak poprzednie dwa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kurwa, na nich zawsze można liczyć.

Brytyjska scenarzystka oburzona brakiem mudżynow w "Czarnobylu".

Zdrastwujcie, amerikanski szpiegu...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Tak jest kurwa, na nich zawsze można liczyć.

Brytyjska scenarzystka oburzona brakiem mudżynow w "Czarnobylu".

Zdrastwujcie, amerikanski szpiegu...

 

Co ty mówisz? Poważnie? 

 

https://www.wykop.pl/wpis/41623051/zdjecie-z-procesu-czarnobylskiego-jestem-pod-wraze/

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Co ty mówisz? Poważnie? 

Tak, serio. Ale czytałem to rano na telefonie a teraz w robocie nie mogę znaleźć :/

Jak znajdę to podeślę.

udało się :P

https://tocuz.com/ukraine/the-british-got-ridiculed-for-complaining-about-the-absence-of-blacks-in-chernobyl/

Dziwnym trafem jej tweeter już jest niedostępny dla nieobserwujących...

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw że ona nie jest czarna:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×