Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na Apple TV+. Zobaczymy czy faktycznie uda im się zrobić taką zbiorczą apkę do oglądania wszystkiego i ile to będzie kosztować.
Teraz Netflix, HBO, Amazon a jeszcze ma być Disney+ i może jakieś inne wynalazki typu Hulu się pojawią w PL.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kiedy byłem ostatnio na Netflixie. Niny oferta bardzo duża ale jak się człowiek w nią zagłębi to się okazuje że brak ciekawych pozycji serialowych a fabuła to istny Rów Mariański i kilometr mułu pod nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, malyksg86 napisał:


Właśnie skończyłem oglądać what/if, kurwa jestem autentycznie zażenowany swoją osobą, że obejrzałem to coś do końca emoji55.png omijać szerokim łukiem. Ostatnie 2-3 odcinki to już jakaś parodia, głupota goni głupotę a wszyscy aktorzy na czele z Reneé Zellweger zasługują na kąpiel w sorbecie malinowym.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Zgadzam się co do What/if, strasznie się to oglądało.  Wprawdzie nie oglądałem od początku, ale i tak było ciężko.  Miałem wrażenie, że to jakaś kolejna parodia american teen movies. Ci aktorzy byli tak źli, że aż jestem w stanie uwierzyć, że to był celowy zabieg, uzyskanie efektu pastiszu.  Bo podobno tak się tłumaczą twórcy.  No i Renee Zellwegeer na którą przykro się patrzy. Nie wiem co ona sobie robi, ale mimiki twarzy nie ma już w ogóle .... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję wstęp recenzji: "Opowieści z San Francisco to nowy serial Netflixa opowiadający o środowisku LGBT."

Cytuję jej zakończenie: "Jeśli chcecie dać się oczarować i jesteście otwarci na tematykę LGBT, zachęcam - czeka Was sympatyczny seans."
 

https://naekranie.pl/recenzje/opowiesci-z-san-francisco-sezon-1-recenzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuję wstęp recenzji: "Opowieści z San Francisco to nowy serial Netflixa opowiadający o środowisku LGBT."
Cytuję jej zakończenie: "Jeśli chcecie dać się oczarować i jesteście otwarci na tematykę LGBT, zachęcam - czeka Was sympatyczny seans."
 
https://naekranie.pl/recenzje/opowiesci-z-san-francisco-sezon-1-recenzja
Kurwa co??

Ja pier.... zjebany tęczowy Netflix, teraz będzie doił tęczowych i ich drazliwosc na wykluczenie i brak akceptacji...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lgbt interesuje mnie tylko L i to na pewno nie na netflixie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3% ma trzeci sezon.
Ciekawe co wymyślili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w weekend pękł ostatni odcinek Czarnobyl.  Genialny serial.  Aż szkoda, że go trochę nie rozwlekli. Z chęcią bym jeszcze pooglądał.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj "Jak nas widzą". Rewelacyjny serial chyba jeden z lepszych jaki ostatnio oglądałem na Netflixie. Rola Jharrela Jerome moim zdaniem genialna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3% ma trzeci sezon.
Ciekawe co wymyślili.
Łyknąłem cały na 2 razy.
Myślałem że będzie klisza, takie se i meh ale dostarczyli.
Natomiast po czwartym sezonie (oczywiście jest na końcu wprowadzenie) niczego się nie spodziewam.
Natomiast pierwsze 3 sezony dobre.
Jak ktoś lubi post apo to polecam!
Oczywiście wytyczne Netflix były i jest LGBT ale tylko L i w inteligentny i nie rażący sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl skończony. Ostatni odcinek porusza, aż szokuje. Szkoda że to już koniec, chyba że coś dokręcą pod wpływem niewątpliwego sukcesu, bo materiał nadal jest. skutki/dalsza likwidacja/obecna sytuacja. na kolejny mini serial starczy. A HBO ma tendencję do kręcenia kolejnych sezonów seriali po tym jak zbierają one nagrody jako serial limitowany.

 

Czy to nr 1 ever. trudno powiedzieć. na pewno mocne top 5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarnobyl skończony. Ostatni odcinek porusza, aż szokuje. Szkoda że to już koniec, chyba że coś dokręcą pod wpływem niewątpliwego sukcesu, bo materiał nadal jest. skutki/dalsza likwidacja/obecna sytuacja. na kolejny mini serial starczy. A HBO ma tendencję do kręcenia kolejnych sezonów seriali po tym jak zbierają one nagrody jako serial limitowany.
 
Czy to nr 1 ever. trudno powiedzieć. na pewno mocne top 5. 
Ciekawi mnie pozostałe TOP4?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje? hmm pewnie Przyjaciele, Dark , Dom z Papieru a czwarty ... Dr House ale tylko dlatego ze trzymał poziom do końca a nie jak Sherlock czy House of Cards rozmienił się na drobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już nie jest nawet trochę śmieszne...

Co dalej, Bolek i Lolek adoptują transseksualną Tolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj ;) Ostatnio trafiłem na Twitterze na jazdę o plakat, który przez chwilę widać w tle gdzieś w Cyberpunku 2077 a na nim babka z penisem pod strojem kąpielowym w reklamie napoju Mix It Up - taki żart. Ale już jest amba, bo to nie żart tylko transfobia CD Projekt...

Halo ziemia, pozdro z kosmosu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Nie prowokuj ;) Ostatnio trafiłem na Twitterze na jazdę o plakat, który przez chwilę widać w tle gdzieś w Cyberpunku 2077 a na nim babka z penisem pod strojem kąpielowym w reklamie napoju Mix It Up - taki żart. Ale już jest amba, bo to nie żart tylko transfobia CD Projekt...

Halo ziemia, pozdro z kosmosu!

 

Siemek, poczytaj wątek  CP2077, tam już się chłopaki zdoktoryzowali na temat tego plakatu :wink:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ostatnie 4 odcinki big bang theory na comedy central. Niby nic specjalnego, ale jednocześnie na ostatnich kilku minutach mi się łezka w oku zakręciła. Mimo, że tak gdzieś od 6 sezonu było słabiej, to i tak strasznie ten serial z żoną lubiliśmy.

Teraz pokazują odcinek wspominkowy i znowu jakiś łezek się kręci :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kilka razy do niego podchodzić, no ale nie... Humor geekowy wydaje mi się zbyt mocno wymuszony, zapewne wymyślony tutaj przez ludzi którzy konsole czy kompa widzieli tylko na wystawie w sklepie, a do tego kurwa śmiechy w tle co 5 sekund... Sheldon usiadł? Śmiechy. Penny zrobiła głupią mine? Śmiechy. Ja wiem ze hamburgery to naród debili, no ale kaman. No i ta postać tej blondyny co gada jak laleczka. Kto tam wpadł na taki pomysł? Jak oglądałem bloopery i gadała normalnie to pasowało to 10x lepiej. Sam jej widok powoduje zmianę kanału.

Po Office i Parks and Recs dostaje odruchu wymiotnego na ten dźwięk śmiechów, a w BBT jest wyjątkowo irytujący. Te 2 seriale pokazały, że można bez problemu zrobić geniusz komedie bez wklejania śmiechów co 10 sekund. W Przyjaciołach jakoś o dziwo mi on nie wadzi aż tak, może dlatego że tam się też śmieję w tych momentach i nie zwracam na to uwagi. Co nie zmienia faktu, że jest on zbędny. No ale takie czasy to były.

Nie wiem czemu się tak rozpisałem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odkryję ameryki tym postem, ale i ja wreszcie dostałem od Netflixa w metaforyczny pysk propagandą LGBT czy jak to tam.

 

Designated Survivor. Skasowany po dwóch sezonach, serial "uratował" Netflix i mamy trzeci sezon. Niezbyt ciężki, polityczny serial, Kiefer Sutherland w roli POTUSa próbuje ogarniać ten sajgon znany jako USA. Wcześniej dość poważny i w miarę sensowny, a teraz okazuje się, że największymi zmartwieniami głowy państwa są:

  • prawicowe, nietolerancyjne konserwy,
  • smutki i żale środowiska gejów,
  • prezydencka siostra transka, która wzięła się znikąd,
  • pierwsza miesiączka jego nastoletniej córki.

Oprócz tego mamy takie "smaczki", jak:

  • scena gejowskiego seksu murzynów, która jest w ogóle pierwszą "intymną" sceną w tym serialu, bo do ch***, nie o to tutaj chodziło,
  • podobnie jak pierwszych dwóch sezonach, mamy tutaj poboczny wątek konspiracyjny, którym zajmuje się agenta CIA grana przez Maggie Q. O czym jest nowy wątek? Bioterroryzm - na początku zapowiada się okej, dopóki nie wychodzi, że ów "wirus" atakuje wyłącznie osoby o kolorze skóry innym, niż biały :wallbash:

I teraz naprawdę obawiam się o to, co zobaczymy chociażby w kolejnym sezonie Dark, a przede wszystkim - Wiedźmin.

A co do Designated Survivor, to choć drugi sezon urwał się z największym możliwym cliffhangerem, to serial IMO powinien pozostać skasowany. Żenada.

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończymy z żoną pierwszy sezon legion, oglądamy ostatni 8 odcinek. Pierwsze 7 bardzo spoko, fajnie zrobiony, dobra obsada, hot hot blondi, pokręcona fabuła masakrycznie, elegancko. Ale cały czas czegoś mi brakowało, ale nie mogłem uchwycić czego.

Aż w 8 odcinku znikąd (że tak powiem, z duppy) pojawiła się para gejów. Od tego momentu serial jest kompletny.

I jeszcze nie skończyliśmy tego odcinka, ale oni chyba adoptowali małego murzyna. 120% normy.

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera 2go sezonu Dark !!     :listek:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, neuro napisał:

Oglądał już ktoś drugi sezon Dark?

 

Pierwszy odcinek trzyma poziom pierwszego sezonu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×