Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda jak odnoga Gry o Tron. 

 

Tak myślę o Geralcie, którego znam z książek, to raczej do tej postaci prędzej pasuje taki Keanu niż Henry. Czułem się jakbym oglądał supermena w siwych włosach.

 

Elfy ciemnoskóre, ale tego można było się spodziewać po Netflixie. Czekać tylko gdzie dalej upchają lesbijki, gejów i transwestytów :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to wygląda jak odnoga Gry o Tron. 
 
Tak myślę o Geralcie, którego znam z książek, to raczej do tej postaci prędzej pasuje taki Keanu niż Henry. Czułem się jakbym oglądał supermena w siwych włosach.
 
Elfy ciemnoskóre, ale tego można było się spodziewać po Netflixie. Czekać tylko gdzie dalej upchają lesbijki, gejów i transwestytów :xzibit:
A myślisz że "Gerwant" bez powodu śpiewał fraszki Lambertowi (wiem wiem, w książce nie śpiewał :P).

Czarodziejki jak nic bedo les.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mudżyny to chyba driad, co nie zmienia faktu że qrwa czarne! Ale z resztą w pełni się zgadzam. Najbardziej mi nie pasuje to Yen, taka dziewczynka. Jak czytalem książki to wyobrażałem sobie ją jak taką sucz, w dobrym (o ile można tak powiedzieć) tego słowa znaczeniu:) Poprostu dojrzałą kobietę. Ja wiem że zaraz wszyscy powiedzą że czarodziejki były stare ale odmladzały się za pomocą magii. Ale Geralt nie jest pedofilem!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te mudżyny to chyba driad, co nie zmienia faktu że qrwa czarne! Ale z resztą w pełni się zgadzam. Najbardziej mi nie pasuje to Yen, taka dziewczynka. Jak czytalem książki to wyobrażałem sobie ją jak taką sucz, w dobrym (o ile można tak powiedzieć) tego słowa znaczeniu:) Poprostu dojrzałą kobietę. Ja wiem że zaraz wszyscy powiedzą że czarodziejki były stare ale odmladzały się za pomocą magii. Ale Geralt nie jest pedofilem!
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
O i 2 pieczenie na jednym ogniu Wiedźmin gej, pedofil... Szach mat, ależ ten Netflix przebiegły...

Padło tu że wygląda jak gra o tron, moim zdaniem problem jest taki, że Got BARDZO MOCNO odbił się w świadomości ludzi, styl, kostiumy itd. i teraz z automatu wszystko co w średniowieczu (mocno splycajac) będzie rozpatrywane lub postrzegane przez ten pryzmat :(

Gdyby wielkie N, xx lat temu jeblo z 8 sezonów Wieśka (nie spier... go przy tym) dziś by każdy postrzega wszystko przez pryzmat: "ehhh podobne to do Wiedźmina".

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, krzyzak86 napisał:

Te mudżyny to chyba driad, co nie zmienia faktu że qrwa czarne! Ale z resztą w pełni się zgadzam. Najbardziej mi nie pasuje to Yen, taka dziewczynka. Jak czytalem książki to wyobrażałem sobie ją jak taką sucz, w dobrym (o ile można tak powiedzieć) tego słowa znaczeniu:) Poprostu dojrzałą kobietę. Ja wiem że zaraz wszyscy powiedzą że czarodziejki były stare ale odmladzały się za pomocą magii. Ale Geralt nie jest pedofilem!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Driady trochę za bardzo ludzko wyglądają, oby nie zrobili z nich coś w stylu walczących Amazonek. Każdy z nas ma swoje wyobrażenia co do bohaterów z książki, ale nie ma co na razie oceniać po kilku urywkach, zobaczymy jak wypadną w całości. Mi się ogólnie trailer podoba, oceny nie wystawiam bo to tylko urywki, czekam i z chęcią obejrzę.

 

23 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Padło tu że wygląda jak gra o tron, moim zdaniem problem jest taki, że Got BARDZO MOCNO odbił się w świadomości ludzi, styl, kostiumy itd. i teraz z automatu wszystko co w średniowieczu (mocno splycajac) będzie rozpatrywane lub postrzegane przez ten pryzmat :(

Gdyby wielkie N, xx lat temu jeblo z 8 sezonów Wieśka (nie spier... go przy tym) dziś by każdy postrzega wszystko przez pryzmat: "ehhh podobne to do Wiedźmina".

 

Sierial oprócz tego że będzie porównywany do Gry o Tron to na dodatek też do gry z dopiskiem Dziki Gon....

 

Triss jeśli chodzi o wygląd to makabra wygląda jak ciotka Yen a jest młodsza ... ogólnie nie wygląda mi na czarodziejkę...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innej "reakcji ludu" na tym forum się nie spodziewałem. Narzekanie na kolor skóry i orientację to tutejsza tradycja :). Zwiastun dość typowy dla hollywoodzkiego fantasy, ale nie jest to dla mnie problem, jest klimatycznie i intrygująco. Osobiście czekam na dalsze materiały no i oczywiście premierę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, redo napisał:

Innej "reakcji ludu" na tym forum się nie spodziewałem. Narzekanie na kolor skóry i orientację to tutejsza tradycja :). Zwiastun dość typowy dla hollywoodzkiego fantasy, ale nie jest to dla mnie problem, jest klimatycznie i intrygująco. Osobiście czekam na dalsze materiały no i oczywiście premierę.

A czego chciałeś? Przecież Geralt, to polska ikona, więc będzie jechane bez litości :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza polowa sezonu domu z papieru jest spoko, ale pozniej.... imo za duzo pieprzenia o milosci i nawet tutaj wjebali gejostwo.. NO A JAK. Poswiecili ze 2-3 sceny o tym, ze lubia w dupke... ale soundtrack bardzo spoko. Poprzednie sezony byly lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AXA napisał:

Driady trochę za bardzo ludzko wyglądają, oby nie zrobili z nich coś w stylu walczących Amazonek.

 

Jak ludzko? Przecież czarnych obsadzili!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie pedalstwo? Znając Netflixa to mogą zrobić z Geralta Bi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę spoilerował, ale kto czytał Sagę wie jaka postać będzie bi. :KappaPride:

I o zgrozo wymyślił to papcio, guru Sapek. Jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kill napisał:

Nie będę spoilerował, ale kto czytał Sagę wie jaka postać będzie bi. :KappaPride:

I o zgrozo wymyślił to papcio, guru Sapek. Jak żyć?

Mi się zdaję że chodziło mu o płeć przeciwną :)

 

pytanie jak będą wyglądać krasnoludy, chyba że ich wycieli bo nie widziałem aktorów do roli Yarpina czy Zoltana.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdaję że chodziło mu o płeć przeciwną
 
pytanie jak będą wyglądać krasnoludy, chyba że ich wycieli bo nie widziałem aktorów do roli Yarpina czy Zoltana.
Dziś właśnie o tym dyskutowalismy w pracy, że dla wielkiego N baza idealna, nic tylko brać i klepac serial bo już BI jest w pierwowzorze więc połowa roboty mniej

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tęczowi w filmach, serialach czy grach to już od dawna nie jest jakieś taboo ale polski katolicki naród będzie się dalej dziwił i oburzał.

Spoiler

obecny rząd znakomicie wpasował się w nastroje panujące w kraju dlatego wygra kolejne wybory, inflacja będzie rosła, bieda będzie biednieć ,a gorszy sort będzie na niej zarabiał :vxoAZzf:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda od dawna jest i ja problemu z tym nie mam, ale całą tą polityczną poprawnością można rzygać od rana do wieczora. Nie ma w filmie wątku LGBT - prasa zjada bo film jest homofobiczny. W grze nie ma czarnych bohaterów (patrz Wiedźmin 3) to jawna dyskryminacja i producenci to rasiści (kit z tym że gra opiera się na słowiańskiej kulturze i w niej ma ludzi pochodzenia afrykańskiego) Rasizm bo nie ma ani 1 postaci czarnej. Nowy film o Troi i co? czarny Achilles, kit z tym że podręczniki historii mówią co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SkibaPL napisał:

Pierwsza polowa sezonu domu z papieru jest spoko, ale pozniej.... imo za duzo pieprzenia o milosci i nawet tutaj wjebali gejostwo.. NO A JAK. Poswiecili ze 2-3 sceny o tym, ze lubia w dupke... ale soundtrack bardzo spoko. Poprzednie sezony byly lepsze :)

Dobrze, że mówisz, bo właśnie miałem się za niego zabierać, a tak to dam sobie spokój, bo rzygam już tym przemycaniem gejostwa i lesbijstwa jako coś normalnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć,że są jeszcze normalnie myślący ludzie w internetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, hacker25 napisał:

Dobrze, że mówisz, bo właśnie miałem się za niego zabierać, a tak to dam sobie spokój, bo rzygam już tym przemycaniem gejostwa i lesbijstwa jako coś normalnego. 

Homoseksualizm jest jak najbardziej normalny i stanowi prawidłowy wariant rozwoju seksualności człowieka - to jest fakt potwierdzony naukowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach "fakt stwierdzony naukowo" zależy od tego, do którego naukowca ucho przyłożysz  ;)

 

Szkoda, że Wieśka nie robi HBO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm czy biseksualizm był, jest i zawsze będzie obecny w społeczeństwie. Kwestia w tym, że przez jednych jest akceptowany, a przez innych nie. Nie wiem jak to wygląda statystycznie ale nawet jeśli 1/100 ludzi jest homo albo bi (obstawiam, że jest więcej) to jeśli postawimy na realizm to w większości filmów czy seriali powinna się trafić jakaś tęczowa postać.

 

Jeśli chodzi o jakieś odważniejsze sceny homoseksualne to ośmiel;e się stwierdzić, że są one często wstawiane po to, żeby wzbudzić kontrowersje u tych, którym to uwłacza przez co o danym filmie/serialu jest głośniej 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sithman napisał:

W dzisiejszych czasach "fakt stwierdzony naukowo" zależy od tego, do którego naukowca ucho przyłożysz  ;)

Sceptycyzm jest jak najbardziej zdrową reakcją na wszystko, co się czyta, ogląda i słucha. Zawsze staram się weryfikować informacje z wielu źródeł, to jest taki odruch obronny wyrobiony po 20 latach spędzonych w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Homoseksualizm jest jak najbardziej normalny i stanowi prawidłowy wariant rozwoju seksualności człowieka - to jest fakt potwierdzony naukowo.

To, że lobby gejowskie wyłożyło kasę dla WHO, aby wpisać homoseksualizm za coś normalnego, to nie znaczy że ja mam to uznawać.

Ale czego tu oczekiwać od wyznawcy Urbana.

A teraz wróćmy to tematu seriali.@Sithman tak samo ubolewam nad tym, że HBO tego nie robi. Ciekawa sytuacja z tym tematem, bo najpierw to miał być pełen metraż i Bagiński miał go robić. Coś Bagin nie ma szczęścia do pełnometrażówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, hacker25 napisał:


To, że lobby gejowskie wyłożyło kasę dla WHO, aby wpisać homoseksualizm za coś normalnego, to nie znaczy że ja mam to uznawać.

Ale bzdury. Zanim zaczniesz wypowiadać się w tej kwestii, to zapoznaj się lepiej z tematem. Tu masz porządną analizę:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4695779/

 

Dodam jeszcze tylko, że homoseksualizm trafił na tą listę wyłącznie z powodów światopoglądowych i religijnych, a nie naukowych.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LGBT i jego wpływ na seriale czy filmy w ogóle mnie nie rusza. Nie przeszkadza mi to. Nie wydaje się nachalne, bo jest obecne w społeczeństwie od zawsze więc nie widzę powodów dla których miałbym się obruszać, hurr durr znowu te geje a ja chce tylko oglądać heteroseksualnych białych homo sapiens najlepiej w wieku produkcyjnym. Niech sobie te ludziska żyją jak lubią, póki nie szkodzą to co mi do tego.

Ale....

Żadna nauka mnie nie przekona, że wkładanie narządu służącego do oddawania moczu/zapładniania kobiety, do odbytu, służącego do wydalania kału, to prawidłowy wariant rozwoju seksualności człowieka. :21ozlae: Nikt myślący racjonalnie nie jest tego w stanie zaakceptować.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×