Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Homoseksualizm jest jak najbardziej normalny i stanowi prawidłowy wariant rozwoju seksualności człowieka - to jest fakt potwierdzony naukowo.
Dupka piecze co wieczór? Używaj wazelinki...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecę w takim razie klasykiem, skoro robimy sobie żarty:

- Dwóch gejów uprawia seks.
- Kogo najbardziej boli dupa?
- DigitalMana

Edytowane przez redo
  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To polecę w takim razie klasykiem, skoro robimy sobie żarty:
- Dwóch gejów uprawia seks.
- Kogo najbardziej boli dupa?
- DigitalMana
Ale się Tobie ten gejowski humorek wyostrzył tylko pogratulować, kurła aż dam Tobie lajka a co tam

Swoją drogą jak twój chłop się pod oknem awanturował z Tobą to już taki śmieszek nie byłeś, no bynajmniej odpowiem klasykiem, bo z kibla echo wasze niesie:

"chciałbym Cię mydlić mydełkiem fa, piekła by dupka siaba daba da" następnym razem okno przymknij.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kill napisał:

 

Ale....

Żadna nauka mnie nie przekona, że wkładanie narządu służącego do oddawania moczu/zapładniania kobiety, do odbytu, służącego do wydalania kału, to prawidłowy wariant rozwoju seksualności człowieka. :21ozlae: Nikt myślący racjonalnie nie jest tego w stanie zaakceptować.

To jest kwestia upodobań seksualnych, a nie orientacji. Poza tym są bardziej kontrowersyjne "przyjemności" niż anal. Sama orientacja to jest głębszy temat i wydaje mi się że nie można jej sprowadzać do czysto fizycznych aspektów. Też nie mam nic przeciwko lgbt ale fakt jest taki że w Polsce nie mają łatwego życia bo spora część obywateli ma poglądy niemalże muzułmańskie jeśli chodzi o tęczowych. Myślę że pakowanie wątków homoseksualnych do seriali czy gier to próba zwiększenia świadomości społecznej ale niektórzy odbierają to jako  propagowanie wynaturzeń i atak na wartości chrześcijańskie i model rodziny. Chyba nigdy nie zrozumiem jak można nienawidzić kogoś z powodu jego orientacji czy koloru skóry. Przeciez na to się nie ma wpływu kto się jaki urodzi. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Homoseksualizm jest jak najbardziej normalny i stanowi prawidłowy wariant rozwoju seksualności człowieka

Jeśli na świecie byli by sami tacy normalni, to ludzkość by wymarła z powodu braku rozmnażania się. Dobrze że na świecie są jeszcze Ci nienormalni, dbający o przyrost populacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny to może złe słowo. W stu procentach naturalny za to jak najbardziej.

 

Nienormalne to jest to, że Bany gada z sensem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:


 


Jeśli na świecie byli by sami tacy normalni, to ludzkość by wymarła z powodu braku rozmnażania się. Dobrze że na świecie są jeszcze Ci nienormalni, dbający o przyrost populacji.

Sprowadzenie do absurdu to nie jest argument. Równie dobrze można powiedzieć, że bycie facetem lub kobietą jest nienormalne, bo "gdyby byli sami mężczyźni lub kobiety na świecie, to ludzkość by wymarła".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie widzę mocno zboczyliśmy z toru ... wracamy do seriali

 

dla zainteresowanych panel The Witcher Netflix na Comic Con:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, AXA napisał:

Ok panowie widzę mocno zboczyliśmy z toru

W kontekście politycznej poprawności powinieneś napisać "odeszliśmy od tematu" xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie mam nic do ludzi z kategorii LGBT. Każdy ma prawo żyć tak jak chce i robić to co chce tak długo jak nie krzywdzi innych osób.

Nie robią mi cmokający/przytulający się geje/lesbijki, tak samo jak pary hetero, chyba że dochodzi do przesadnych publicznych ślimaków w biały dzień, to wtedy bez względu na ich orientację chce się takim osobom powiedzieć, że nie każdy musi to oglądać.

 

Natomiast wkurwia i obrzydza mnie fakt, że wymusza się dzisiaj na dosłownie każdym jednym twórcy pakowanie na siłę LGBT do ich dzieł. Problemem nie jest to, że twórcy umieszczają wątki LGBT w swoich filmach. Problemem jest to, że oni boją się dzisiaj tego nie zrobić. Wiedzą co czeka ich później w mediach. Pretensje, oskarżanie o homofobie i cyk, masz momentalnie sporą grupę antyfanów, która będzie robić z Ciebie złego człowieka i psuć opinię. Wszystko dlatego, że w filmie nie było sceny o miłości dwóch mężczyzn/kobiet. Wciskanie na siłę scen o okazywaniu uczuć byle tylko naznaczyć swoja egzystencję.

A gdzie wolność twórcza ja się pytam? Dzisiaj już reżyser/scenarzysta itp. nie ma prawa zrobić takiego filmu jaki on chce? Nie ma prawa przedstawić swojej wizji? Może jestem ślepym idiotą, ale zanim zaczęły się te całe nagonki, wychodziły w przeszłości niejednokrotnie filmy w których pojawiały się osoby homo (ba, nawet niejednokrotnie filmy były poświęcone w pełni temu), a nie było to w tamtych czasach w żaden sposób wymuszone.

 

Nie można nawet w tym wszystkim zachować neutralności, bo jeśli nawet ich akceptujesz w normalnym świecie ale nie zgadzasz się z przesadną manifestacją w każdym filmie/serialu, to od razu traktowany jesteś jako homofob. Albo akceptujesz ich w pełni (i posłusznie zgadzasz się z wpieprzaniem ich wszędzie gdzie się da), albo jesteś złym i niedobrym ignorantem.

 

Wszystkie te ugrupowania które w mediach społecznościowych prześladują (bo inaczej nie można tego nazwać) twórców, za to że nie uwzględnili w swoich dziełach osobników ich mniejszości powinien chuj jasny strzelić, bo się im po prostu w dupach poprzewracało.

Walcząc o swoją "prezencję" zniewalają tak naprawdę twórców, więc w czym niby są lepsi od homofobów?

Teraz tylko czekać jak wezmą się za pisarzy książek... :) 

 

Edytowane przez Nóżka
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westworld S3:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nóżka napisał:

Natomiast wkurwia i obrzydza mnie fakt, że wymusza się dzisiaj na dosłownie każdym jednym twórcy pakowanie na siłę LGBT do ich dzieł. Problemem nie jest to, że twórcy umieszczają wątki LGBT w swoich filmach. Problemem jest to, że oni boją się dzisiaj tego nie zrobić.

I dokładnie od tego kilka dni temu zaczęła się cała dyskusja, ale niestety niektórzy tego i tak nie pojmują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, film czy serial obroni się przed krytyką obojętnie jakie wątki będzie zawierać a jakich nie. Zupełnie nie rozumiem jak można twierdzić że się na kimś coś wymusza. Bardziej skłaniałbym się ku temu że jeśli producent chce zawrzeć jakieś wątki lgbt to raczej po to żeby okazać wsparcie i tym sam otworzyć się na kolejną grupę odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkobosko, urwało mi michałka, kiedy powiedział "engage". Ależ to będzie dobre :D

no i 7 of 9 się nie spodziewałem, prawdopodobnie to nie tylko implanty borga, ale trzyma się skubana nieźle :)

Brent Spiner pewnie zanurzał się cały w wannie ze szpachlą, ale w sumie daje radę. I bankowo pojawi się ktoś jeszcze ze starej ekipy, nie ma opcji, żeby było inaczej. Nie może być serialu z Picardem bez Q :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix ma konkurencję. Ale to chyba będzie o Lambercie.

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oglądałem zwiastun Wieśka od N już wiele razy i podoba mi się on co raz bardziej. Zaczynam też do tego podchodzić tak: gra - to gra, książka to książka a serial będzie serialem. Nie będę porównywał ich ze sobą, każdy twórca miał swoją wizję. Liczę na to że będzie dobry, który nie będę oglądać na siłę bo jest to Wiedźmin a dlatego że serial zasługuje na poświęcenie czasu na niego. Grę o tron też oglądałem bo chciałem, przeczytałem też książki i choć je bardziej wolę to mimo wszystko serial oglądało się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o amerykańskiego wiedźmina to najlepiej z góry się nastawić, że będzie crap i podejść do tego na chłodno. Wydaje mi się, że polaki mają spore oczekiwania w związku z tym serialem i dlatego będą z wielu powodów rozczarowani. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie skomentowałem jeszcze trailera Wiedźmina a uważam, że mam do tego prawo bo każdą część od Redów przeszedłem po kilka razy a sagę wraz z opowiadaniami przeczytałem 2 razy. A więc tak. Czekałem na ten trailer z wypiekami na twarzy, niestety moje oczekiwania potwierdziły się. Już po pierwszych screenach, które zalały internet miesiąc temu można było odnieść wrażenie, że coś jest nie tak. Twórcy do końca nie mogli się zdecydować czy opierać się o książki czy o gry. No bo wiadomo i tak źle i tak niedobrze (słynna afera z medalionem). Geralt nosi okrągły medalion tak jak w opowiadaniach oraz tylko stalowy miecz na plecach i tu jest ok, niestety zbroja to już ten paskudny , samurajski twór z gier. Geralt książkowy chodził jak łajza, w brudnych butach, starym kubraku i czarnym płaszczu (za to zresztą między innymi wiedźmini nie byli mile widziani w miastach) a tu mamy Conana.

Czarne driady z dredami - no cóż. Tu pozostaje tylko spuścić zasłonę milczenia. Dodam tylko, dla tych co nie czytali książek, że driady miały złotą skórę, włosy blond lub w kolorze srebra. A tu są Driady nie z Brokilonu tylko z Brooklynu (jak ktoś to gdzieś ładnie porównał). Do tego mało kto zauważył grubą murzynkę na czele wojsk Nillfagrdu (na usta ciśnie się tylko jedno - ja pierd**ę). Co do samego wyglądu wojsk cesarstwa - no cóż. Wszyscy mieli nadzieję, że krążące od dawna po sieci zdjęcia były tylko ponurym prankiem - no właśnie teraz już tylko mieli... Liczyłem chociaż na czarne pióra na hełmach.

Triss całkiem niezła, tak właśnie sobie ją wyobrażałem czytając książki ( a czytałem je już po ograniu gier). To redzi spaczyli jej wizerunek robiąc z niej czerwonego wampa.

Yennefer - tu nie mam zdania na razie co do wyglądu. Może trochę za młoda ale do Cavilla pasuje. Oczywiście arabska uroda, może obroni się grą aktorską - zobaczymy. Nie rozumiem tylko dlaczego zrobili jej fioletowe tęczówki. Yenn używała fioletowego cienia pod oczy żeby podkreślić urodę czy co tam nie znam się na kobiecym makijażu. Być może opis z książek i gier "fiołkowe oczy" został w anglosaskiej wersji źle zrozumiany/przetłumaczony. Nie bardzo widzę też sens sięgania historią tak daleko kiedy była jeszcze brzydką garbuską w Aretuzie. W książkach jest o tym dosłownie jedno zdanie. Po co więc robić aż taki przeskok o jakieś 70 lat do tyłu?

Ciri - trochę za dojrzała ale rozumiem, że znaleźli aktorkę, która im "pykła" i nie szukali dalej. Scena na pustyni Korath - tam powinna już być nastolatką a jest dalej tym samym dzieciakiem (?) - tego dokładnie nie widać, więc zobaczymy.

Spotkanie Geralta i Yennefer a w tle jakaś orgia (zapewne LGBT) - nie przypominam sobie takiego wydarzenia.

Potwory to 100% CGI i tu nie wygląda to za dobrze. Ten wielki idr/krabopająk/kikimora na końcu aż bije sztucznością po oczach. Geralt Cavill po eliksirach wygląda jak Geralt Żebrowski po eliksirach.

Taka ciekawostka: zatrzymajcie sobie klatkę, w której przez sekundę widać Jeża z Erlenwaldu. Wygląda identycznie jak ten z naszego rodzimego serialu. Nie mówię, że źle - chcę tylko zaznaczyć, że nasz był obiektem drwin i politowania.

 

Dobra, bo wyszło, że tylko krytykuję a ja naprawdę czekam na ten serial i liczę, że mimo wszystko będzie to wciągająca opowieść o Geralcie z Rivii,. Pewnie trochę za bardzo hollywoodzka a po słowiańskim klimacie (tak, taki jest w książkach chociaż wiem, że wielu od takiego stwierdzenia leci piania z pyska) nie będzie śladu, ale ja jetem tylko polaczkiem, cebulaczkiem więc pewnie się nie znam.

I tak na koniec bo niektórzy tu mają wypaczony osąd - nie jestem rasistą. Nie mam nic do murzynów, afroamerykanów, arabów, azjatów itd. rasy takie same jak biała - świat jest przecież różny.  Jestem po prostu przeciwny wpychaniu ich na siłę, tam gdzie najzwyczajniej w świecie nie pasują pod pretekstem poprawności politycznej.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie rozumiem tej afery o medalion, Fakt medalion od Redów jest bardzo fajny, bardzo mi się podoba (mam takie bryloczki od CDP) ale trzeba pamiętać że to ich wizja a także własność. Medalion nie jest ważny, można było go zrobić lepiej ale czy to ważne? nie. Zbroja jak najbardziej inspirowana grą, ale tak samo jak medalion czy to ważne? nie, przynajmniej nie będą zarzucać że producenci nie mieli $$$ na kostiumy (ok ok wiem wiem zbroje Nilfgardu :) (porażka, oby ich jak najmniej).

 

Co do czarnych driad, cóż mamy tutaj poprawność polityczną i nic z tym nie zrobimy, co do tej czarnej grubaski jak sądzę jest to "Fringilla Vigo" bo podobna jest do tej aktorki co ma ją grać.

 

Mi się osobiście Triss nie podoba, wygląda trochę staro (choć aktorka jest przecież młoda (z tego co pamiętam grała w Potterze i tam wygląda zupełnie inaczej). Może akurat taka scena, więcej jej nie widać więc w sumie po co oceniać.

 

Historia Yen jest po to aby pokazać ją w szerszej perspektywie, dlaczego jest taka. Dla mnie właśnie to będzie na +, serial ma być o całej trójce tak więc mi to się podoba, z tego co czytałem AS przy tym współpracował z twórcami więc nie będzie to 100% ich wymysł.

 

Z tą ogrią to najbardziej nasuwa mi się ich spotkanie podczas nocy Belleteyn, choć nie pamiętam tam orgii?

 

Co do CGI, tu trzeba mieć naprawdę wysoki budżet, mam nadzieje że serial się przyjmie i dzięki temu następne sezony będą mały więcej $$$. Wystarczy sobie zobaczyć Grę o Tron tam też początkowe sezony wyglądają bardziej ubogo i widać z sezonu na sezon że budżet jest jednak większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, AXA napisał:

z tego co czytałem AS przy tym współpracował z twórcami więc nie będzie to 100% ich wymysł.

 

 

Naprawdę sądzisz, że jego "współpraca" polegała na czymś więcej niż tylko wzięciu "pinionszków z góry" ?

Znając jego nastawienie do innych niż literatura gałęzi sztuki jakoś szczerze w to wątpię.

Wielce według mnie prawdopodobne, że cała ta kooperacja z Sapkowskim wyglądała mniej więcej tak:

AS: Ale tych murzynów to byście mogli nie dawać...

Netflix: A tam dziadu nie znasz się. Bierz cebuliony i siedź cicho.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bany® napisał:

Dobra gra, film czy serial obroni się przed krytyką obojętnie jakie wątki będzie zawierać a jakich nie. Zupełnie nie rozumiem jak można twierdzić że się na kimś coś wymusza. Bardziej skłaniałbym się ku temu że jeśli producent chce zawrzeć jakieś wątki lgbt to raczej po to żeby okazać wsparcie i tym sam otworzyć się na kolejną grupę odbiorców.

Widzisz co chcesz widziec i odwracasz glowe kiedy czegos nie chcesz ogladac.

Poczytaj troche artykulow chocby na temat gier (choc dokladnie to samo tyczy sie filmow i seriali). 

W dobie gdzie przed wydaniem danego tworu pop kultury - rozne portale, krytykuja owe juz po zajawce czy zwiastunie, juz na bazie przeciekow z produkcji. Wydawcy/producenci w obawie przed zlym przyjeciem gier przez opiniotworcze media zmieniaja swoja produkt. Bo ten z nisza ocena ma mniejsze szanse powodzenia. 

To rodzi pewnego rodzaju presje i ogranicza wolnosc tworcza. 

I tutaj dochodzimy do tego o czym rozpisalem sie pare dni temu, a @Nóżkapozniej w bardziej zwiezlej formie przedstawil. Czyli czemus co nie jest wartoscia wymierna czyli poczuciu/odczuciu kiedy cos nie pasuje i wydaje sie byc tylko po to zeby bylo.  Tyle ze jak pisalem odczucia to nie jest zbytnio cos co mozesz zmierzyc i zwazyc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Przemek_07 napisał:

 

Naprawdę sądzisz, że jego "współpraca" polegała na czymś więcej niż tylko wzięciu "pinionszków z góry" ?

Znając jego nastawienie do innych niż literatura gałęzi sztuki jakoś szczerze w to wątpię.

Wielce według mnie prawdopodobne, że cała ta kooperacja z Sapkowskim wyglądała mniej więcej tak:

AS: Ale tych murzynów to byście mogli nie dawać...

Netflix: A tam dziadu nie znasz się. Bierz cebuliony i siedź cicho.

Mamy dowód że przynajmniej raz się spotkali :)

 

30714652_1633249470094172_34486219719122

 

Chyba że przyleciała specjalnie z kopertą :)

 

a i co do Jeża, aż tak tragicznie nie wygląda, z resztą choćby nie wiem jakby się starali to zawsze twarz jeżoczłeka będzie groteskowo wyglądała z ciałem człowieka.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz AXA i na tym "spotkaniu" pewnie się całe te konsultacje i jego sugestie co do serialu skończyły.

Ale ja zaznaczyłem, że Jeż źle nie wygląda. Zwróciłem tylko uwagę, że dokładnie tak samo wyglądał "nasz polski" krytykowany i wyśmiewany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Przemek_07 napisał:

O widzisz AXA i na tym "spotkaniu" pewnie się całe te konsultacje i jego sugestie co do serialu skończyły.

Ale ja zaznaczyłem, że Jeż źle nie wygląda. Zwróciłem tylko uwagę, że dokładnie tak samo wyglądał "nasz polski" krytykowany i wyśmiewany.

No ten nasz były trochę za mocno owłosiony, ten od N wygląda lepiej.

z20949060IH,Kadr-z-filmu--Wiedzmin-.jpgje%C5%BC-z-erlenwaldu-cintra-wied%C5%BAm/spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie aż tak bardzo się nie różni IMO. Swoją drogą niezła fota. Aż prosi się o przerobienie na mema z podpisem: "cudze chwalicie, swego nie znacie" :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×