Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzeliśmy pierwszy odcinek 5. sezonu Black Mirror. Jakie to było kurwa głupie... Nawet mi się rozpisywać nie chce. Ktoś tu pisał kiedyś, że reszta sezonu jest w sumie o tym samym, więc nie wiem czy jest sens tracić czas.

Dramat, po prostu dramat.

2 godziny temu, AXA napisał:

Chyba że przyleciała specjalnie z kopertą

Panie, przecież na wódeczkę to Jędrek i z cdp którym gardzi by się chętnie spotkał. Kwaśniewski to przy nim abstynent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminowi oczywiście daje szansę i trzymam kciuki mimo tego, że kilka rzeczy mi się nie podobało w zwiastunie.

 

Obawiam się tylko tej zjebanej propagandy LGBT, żeby to serialu nie zabiło. Wszędzie to wpychają, a nawet budują całe wątki oparte o homoseksualizm i przez to mam niesmak i nie chce tego oglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, hacker25 napisał:

Obawiam się tylko tej zjebanej propagandy LGBT, żeby to serialu nie zabiło. Wszędzie to wpychają, a nawet budują całe wątki oparte o homoseksualizm i przez to mam niesmak i nie chce tego oglądać. 

Ach ta homopropaganda, dwa homoseksualizmy w cenie jednego - po sztuce dla ciebie i kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci sezon ST bardzo dobry jedynie wątek LGBT zbędny, dodany na siłę i kompletnie nie pasujący do całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo się nie do końca zgodzę. Tutaj przynajmniej nie jest nachalny i jest częściowo "uzasadniony" (to nie jest dobre słowo, ale lepszego nie znajduje o 1 w nocy), bo dzięki temu jeszcze bardziej polubiłem postać Steve'a, bo chłop ma zwyczajnie pecha i się mu współczuje.

W przeciwieństwie do takiej sabriny tutaj wprowadzenie tego wątku ma jakikolwiek sens. W takiej sytuacji w zasadzie nie mam nic przeciwko, gorzej jak wstawiają tokena lgbt na sztukę, bo ma być i już.

I jak mówię, z jednej strony w tym wypadku mi to nie przeszkadza specjalnie, a z drugiej jak przeglądałem internety za easter eggami itp w tym sezonie, to mignął mi nagłówek typu "stranger things wreszcie wprowadziło postać lgbt". No i to już jest wkurwiające wręcz i niech mi tu niektórzy nie pieprzą głupot, że nie ma czegoś takiego jak propaganda lgbt.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

Wyjątkowo się nie do końca zgodzę. Tutaj przynajmniej nie jest nachalny i jest częściowo "uzasadniony" (to nie jest dobre słowo, ale lepszego nie znajduje o 1 w nocy), bo dzięki temu jeszcze bardziej polubiłem postać Steve'a, bo chłop ma zwyczajnie pecha i się mu współczuje.

W przeciwieństwie do takiej sabriny tutaj wprowadzenie tego wątku ma jakikolwiek sens. W takiej sytuacji w zasadzie nie mam nic przeciwko, gorzej jak wstawiają tokena lgbt na sztukę, bo ma być i już.

 

ST na poziomie realizacji oraz scenariusza nawiązuje do kina wielkiej przygody z lat '80. Jakoś nie pamiętam by w takim np The Goonies było LGBT. Ale nawet nie o to już chodzi. Scena comming out w ST jest przegadana, nie pasuje do całości a co gorsza zaburza rytm odcinka. Akcja wyraźnie zwalnia, widz się gubi a koniec sceny z wymuszonymi żartami został mnie z pytaniem WTF? Miałem to szczęście że wiedziałem co to za scena lecz moja żona nie. W efekcie poczuła się oszukana. Przez cały sezon twórcy mówią wyraźnie: oni są stworzeni dla siebie, będą parą, to takie nasze nawiązanie do komedii romantycznej. A pod koniec 7 odcinka pokazują widzowi środkowy palec.

LGBT w ST i w Domu z Papieru to wyraźny sygnał że idzie przykazanie by w każdym serialu Netflixa musi być gej lub les. Jestem ogromnie ciekaw naszego rodzimego "dzieła" 1983. Jeśli i tam się pojawi to jest coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

Jestem ogromnie ciekaw naszego rodzimego "dzieła" 1983. Jeśli i tam się pojawi to jest coś na rzeczy.

W tym serialu nie ma żadnego wątku homoseksualnego, więc możesz spać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Domu z Papieru słabszy ale nadal wciąga do obejrzenia ciurkiem.

Zdecydowana większość przewidywalna i wszystko tak skończone by klepać kolejny. 

Mimo wszystko można obejrzeć jak już powstał ale powstawać nie musiał. 

 

Jakieś takie 7/10 z jednej strony bez szału z drugiej inne poddobnne seriale w 3 sezonie to był już poziom dna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na razie najgorszy serial jaki w życiu widziałem. O ile w poprzednich sezonach można było przymknąć oko na pewne małe bzdurki, tak teraz te bzdurki urosły do wielkości abstrakcyjnego słonia absurdu. W dodatku sama fabuła durna dramatycznie.

5 odcinek to kwintesencja prostactwa. 10 minutowe rozkminy, że lepiej być pedałem plus dyskusja o robieniu kupy po południu. Co to ma kurwa być? Żenada.

 

1/10 póki co i raczej się to nie zmieni. 1 punkt za Tokio bo nadal premium z niej dziewczyna :Cosby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, kill napisał:

lepiej być pedałem plus dyskusja o robieniu kupy po południu

Czy da dyskusja dotyczy tego, czy lepsza kupa jest przed pedałowaniem czy po? 

Taki aktualny serial, muszę nadrobić.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens tej rozmowy plus wynikające z niej wnioski (o przyjaźni, poświęceniu i ofierze w 2 sezonie), są tak głupie, że nie chcesz znać odpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

U srogo zapowiada się TOP2 (zaraz po Czarnobylu od HBO).

https://www.gry-online.pl/newsroom/zwiastun-rosyjskiej-odpowiedzi-na-serial-hbo-czarnobyl/z81c78e

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Z tego serialu pewnie dowiemy się , że katastrofa nastąpiła w wyniku działań amerykańskich imperialistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The loudest voice na hbo go to jedna z lepszych rzeczy ostatnio. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Kłamstewka sezon 2 obejrzane. Problem ten sam co w domie z papieru, jeżeli historia jest zamknięta nie było potrzeby tego sezonu, a tym bardziej kolejnych. 

Poziomem do pierwszego nawet się nie zbliża ale dzięki roli Meryl można obejrzeć. Fajna muzyczka, widoczki kreacje aktorskie ale sama historia najsłabsza. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem żadnego z seriali, o których wspominasz, ale jest niemożliwością, żeby ich ostatnie sezony były bardziej spieprzone niż ostatni sezon Black Mirror... Ostatni sezon gry o tron to przy tym arcydzieło. Ostatnio odcinek zakończyliśmy po 25 minutach i nie wiem czy psychicznie damy radę zrobić drugie podejście, żeby go skończyć...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam nowy serial Amazon'a, The Boys. :) Superbohaterowie ukazani w nieco inny sposób. W serialu nie brakuje brutalności, czarnego humoru i ogólnie dość przegiętych scen jakich nie powstydziłby się film kategorii R, no i w dodatku jest Karl Urban, którego bardzo lubię. Pierwsze odcinki strasznie mnie i moją lubą wciągnęły. Gdzieś mignęły mi informacje, że dalsze odcinki zwalniają tempo i skupiają się bardziej na położeniu podwalin pod drugi sezon (który został już potwierdzony), ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo klimat mi bardzo pasuje i ogląda się to świetnie.

 

Osobiście dla mnie całe The Umbrella Academy od Netflixa nie ma nawet startu do tego serialu Amazon'a. Na tamtym wynudziliśmy się strasznie, że nawet nie dokończyliśmy, a tutaj od początkowych minut pierwszego odcinka było ciekawie i zaskakująco.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie- ostatni odcinek 6. sezonu Black Mirror jest najgorsza rzeczą, na oglądanie której poświęciłem godzinę życia (chociaz umrę pewnie przez to ze 2 lata wcześniej).

Tam nie było kurwa nic, debilna historia, gra aktorska na poziomie seriali tvn, postacie tak płaskie, że można położyć wszystkie na sobie, zgiąć kilka razy, wyciąć kółko i używać jako żetonu do wózka w tesco. Nawet mi się nie chce więcej pisać.

Jeżeli ktoś na prawdę czuje jakaś wewnętrzną potrzebę obejrzenia tych ostatnich odcinków to niech obejrzy drugi, w którym chociaż świetnie gra Andrew Scott i niech wie, że ten odcinek chociaż sakramencko nijaki jest najlepszy w tym ostatnim sezonie.

Jak ktoś jest bardzo nowoczesny to na pewno spodoba mu się pierwszy odcinek o dwóch murzynach, którzy się walą w wirtualu ale generalnie wcale nie są gejami. A to i tak jest lepsze niż ostatni odcinek.

Brawo Netflix, nie sądziłem że dasz radę wysrać sezon, który będzie gorszy niż jakieś 39,5 czy inny szrot z Karolakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10. sezon "Shameless", już bez Fiony, wystartuje 3 listopada.

Ostatni sezon Homeland dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 7 sezon OITNB. Szkoda że to już niestety ostatni sezon. Trzyma wysoki poziom od pierwszego do ostatniego odcinka tego sezonu. Wszystkie wątki dobrze i spójne zakończone. Jedne dobrze się skończyły drugiej miej. Będzie mi brakować Piper, Rudej, Suzanne, Cindy, Taystee, Caputo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sezon The Boys skończony i zarówno ja jak i moja druga połówka byliśmy zachwyceni. Wciągnęło tak, że łyknęliśmy wczoraj pozostałe 4 z 8 odcinków i już nie możemy się doczekać kolejnego sezonu. Raz jeszcze wspomnę, że The Umbrella Academy of Netflixa się nie umywa do serialu Amazona. Jest to zdecydowanie jeden z top seriali jakie pojawiły się w tym roku, co wyraźnie udowadniają też oceny: 8.3 na trollwebie, 9 na IMDB i 82% od recenzentów przy 94% od widzów na rottenie.

Polecam wszystkim :) 

 

Dla zainteresowanych wrzucam teaser, który trochę oddaje klimat serialu (ostatnie trailery zdradzają zbyt wiele fajnych momentów):

 

 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neurowlasnie dzisiaj miałem pisać, że obejrzeliśmy chyba 4 odcinki i ogląda się to w dalszym ciągu rewelacyjnie. jak na razie mam wrażenie, że ten ostatni sezon jest lepszy niż poprzednie, ale generalnie wszystkie sezony nie spadały poniżej pewnego, raczej wysokiego, poziomu. Jeden z najlepszych tworów netflixa i czołówka najlepszych seriali jakie widzieliśmy (myślę że dziarsko wbija do top 5).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×