Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oglądał ktoś serial Canal +, Zasada Przyjemności?

Jestem na drugim odcinku i wkrecił mnie serial

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pablos_83 napisał:

mój mokry sen właśnie się spełnia .

BTW własnie jedziemy serial z żoną 6 raz z rzędu odkąd trafił do Netflixa

 

EBcMiYoWsAE_K4Q?format=jpg&name=900x900

https://www.promobricks.de/lego-ideas-21319-friends-central-perk-coffee-offizielle-bilder/84703

 

A ja mam to i pękam z dumy. Najlepszy serial komediowy ever i kropka.

 

 

 

 

Bez tytułu.jpg

 

Kilka lat temu były próby wydania Cudownych Lat na DVD. Niestety nic z tego nie wyszło. Poszło o licencje i tantiemy za piosenki. Wielka szkoda. Mieć na półce obok siebie takie dwa seriale...

 

Po pilocie The Boys wiem dwie rzeczy:

1. pilot odpalił mi kapcie ze stóp

2. kandydat do serialu roku

Po prostu trzeba zobaczyć i basta.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Cudowne lata też mistrz :) później jeszcze bawiłem się dobrze przy Różowych Latach 70tych....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2019 o 20:33, malpka napisał:

 

A ja mam to i pękam z dumy. Najlepszy serial komediowy ever i kropka.

 

 

 

 

Bez tytułu.jpg

 

Kilka lat temu były próby wydania Cudownych Lat na DVD. Niestety nic z tego nie wyszło. Poszło o licencje i tantiemy za piosenki. Wielka szkoda. Mieć na półce obok siebie takie dwa seriale...

 

Po pilocie The Boys wiem dwie rzeczy:

1. pilot odpalił mi kapcie ze stóp

2. kandydat do serialu roku

Po prostu trzeba zobaczyć i basta.

 

 

1:

 

XJc8QAu.jpg

 

 

2:

 

Wczoraj w nocy skończyłem 1 sezon The Boys. 10/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kufa jak do końca miesiąca jeszcze przynajmniej 3 osoby nie obejrzą The Boys to się wypisuję z forumka, bo chamstwa nie zniese. Oglądać to gówno, bo dobre!

 

P.S. fajna podstawka pod (mikrofon?) :notbad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kufa jak do końca miesiąca jeszcze przynajmniej 3 osoby nie obejrzą The Boys to się wypisuję z forumka, bo chamstwa nie zniese. Oglądać to gówno, bo dobre!
 
P.S. fajna podstawka pod (mikrofon?) :notbad:
Za chwilę będę miał :) i się obejrzy :) możesz zaznaczyć że tylko 2 osoby...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek The Boys. Zapowiada się bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nóżka napisał:

P.S. fajna podstawka pod (mikrofon?) :notbad:

 

Sensor do Oculusa :messi:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek The Boys. Zapowiada się bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy i odpalam The Boys. Skoro tak zachwalacie to nie może być syf.

A jedno pytanko. Panowie gdzie znajdę wszystkie sezony 24 godziny?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW jak ktoś ma TV 4k/HDR to na Amazon Prime serial jest serwowany w takiej właśnie jakości :) (jest darmowe 30 dni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, neuro napisał:

Wracam z pracy i odpalam The Boys. Skoro tak zachwalacie to nie może być syf.

A jedno pytanko. Panowie gdzie znajdę wszystkie sezony 24 godziny?

Na torrentach jest wersja multi 720p z blueray więc chyba nie ma na żadnym web.Ja obejrzałem kiedyś tą wersję z polsatu całą serią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się jakaś Nóżka nie wypisał z forumka, to na dziś wieczór planuję obadać co to The Boys ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chore pojeby...

Widzialem pierwszy zwiastun jaki sie pojawil i jakos zapomnialem o tym serialu. Odpalilem i gasze po 5 odcinkach bo do roboty trzeba wstac... jest akcja, deadpoolowy humor (biedny delfin :frog:), czasem wkradnie sie jakis cringe i scena gdzie jest tylko blablabla, ale za to nadrabia genialnym soundtrackiem. Nie chce nic mowic, ale czy tylko dla mnie gay fish w tym serialu wyglada jak brat Reynoldsa, a Billy Rzeznik jak Brad Pitt z podziemnego kregu? (btw. pasowalby do filmu TLOU jako Joel). Jedynie do czego bardziej sie moge przyczepic na chwile obecna to 2 epizod

mieli milion sposobow na zabicie typa no nie wiem duszenie? wypicie trutki? utopienie? no przeciez mial tylko nieprzebijalna skore? a oni postanowili wsadzic mu c4 w dupe? :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SkibaPL napisał:

chore pojeby...

Widzialem pierwszy zwiastun jaki sie pojawil i jakos zapomnialem o tym serialu. Odpalilem i gasze po 5 odcinkach bo do roboty trzeba wstac... jest akcja, deadpoolowy humor (biedny delfin :frog:), czasem wkradnie sie jakis cringe i scena gdzie jest tylko blablabla, ale za to nadrabia genialnym soundtrackiem. Nie chce nic mowic, ale czy tylko dla mnie gay fish w tym serialu wyglada jak brat Reynoldsa, a Billy Rzeznik jak Brad Pitt z podziemnego kregu? (btw. pasowalby do filmu TLOU jako Joel). Jedynie do czego bardziej sie moge przyczepic na chwile obecna to 2 epizod

  Ukryj zawartość

mieli milion sposobow na zabicie typa no nie wiem duszenie? wypicie trutki? utopienie? no przeciez mial tylko nieprzebijalna skore? a oni postanowili wsadzic mu c4 w dupe? :kaz:

 

Spoiler

No bo musiało być z pompą. :P Powyższych pomysłów nie daliby rady pokazać w tak "widowiskowy" sposób. :obama:

Jako ciekawostkę jeszcze dodaję komentarz twórcy serialu Erica Kripke o chyba jedynej scenie jaką Amazon kazał usunąć z serialu:

 

"There was ONE SCENE that Amazon said FUCK NO, you have to cut," Kripke wrote when asked what scene was cut that he wish had stayed in. "I couldn't quite understand why considering everything else we have in the show, but: Homelander, after being dressed down by Stilwell in episode 2, was standing on one of the Chrysler building Eagles. He pulled his pants down and started jerking off, mumbling 'I can do whatever I want' over and over again until he climaxed all over New York City. We shot it! Oh my God, Anthony was the BEST in that scene. Amazon seemed to think it wasn't necessary. I thought it told me something about his psyche. To be clear, they've been great, that may have been the ONLY fight I lost in Season 1."

 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Boys to absolutne must see dla ludzi mających dosyć cukierkowatego MCU. Scena w samolocie zajebista a po chwili widz dostaje po zmysłach sceną z delfinem. W kolejnym odcinku Butcher daje wykład jak widzi swoje relacje z Bogiem pastorowi na zjeździe katolików. Mistrzostwo.

 

Kilka dni temu rozpoczęto prace na planie drugiego sezonu. 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być gorszy, więc ja też się zabiorę za The Boys ale najpierw ostatnie 3 odcinki OiTNB, aż żal kończyć ten serial :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malpka napisał:

Kilka dni temu rozpoczęto prace na planie drugiego sezonu. 

 

Chyba troszkę wcześniej niż kilka dni temu :)

 

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dnie temu w naEkranie było info i pierwsze zdjęcie z planu że właśnie rozpoczęli prace nad drugim sezonem. Jeśli faktycznie są w połowie zdjęć to świadczy jedynie o tym że Amazon z góry zamówił minimum dwa sezony razem ze scenariuszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stranger Things 3 obejrzane i uważam, że chyba najlepszy sezon do tej pory. Drugi był dość słaby, ale tutaj się odkuli. Chociaż te miłosne rozterki w pewnym momencie zaczęły być troszkę męczące, ale na szczęście nie było tego jakoś dużo. Dziwnie też się patrzy jak ekipa dorasta, lata lecą i chciałoby się pozostać w klimacie lat 80' non-stop. Każdy odcinek napakowany akcją i napięciem, efekty jak zwykle na bardzo dobrym poziomie. Sezon 4 jest potwierdzony, także jestem ciekaw co tam wymyślą, chociaż końcówka ostatniego sezonu chyba daje dość dużo wskazówek co się może podziać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyliśmy dzisiaj Orange is the new black.... wow...

Absolutnie cudowne zakończenie genialnego serialu, nie spodziewałem się, że ostatni sezon będzie tak dobry. Podczas ostatniego odcinka się gurwa popłakałem ze 3 razy, a jestem raczej umiarkowanie wrażliwy. Jeżeli ktoś nie oglądał to niech natentychmiast nadrobi. Jeżeli ktoś się zabiera za ostatni sezon to niech się nastawi na rollercoaster emocjonalny pod koniec. Jeżeli ktoś oglądał i mu się nie podoba to nie jest godny nazywać się człowiekiem. 

Więcej się nie rozpisuje, bo już o tym serialu było wiele :)

Po breaking bad i better call saul trzeci najlepszy serial jaki oglądaliśmy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Boys skończone. Kurcze ale to było świetne. Kto nie widział niech się za to bierze a nie będzie żałował. Te cukiereczki od Marvela nie mają żadnego podejścia, jedynie Daredevil i Punisher.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×