Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I co teraz? Drugi sezon The Boys za rok?! Mogłem nie wiedzieć, że ten serial istnieje i sobie przytulić kiedyś kilka sezonów na raz.

Ale nie... przyszedł jakiś Nóżka i kazał oglądać, a teraz lipa i denerwujące czekanie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Świetny serial, również polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Panowie co ja pacze 1 odcinek 2 sezonu THE Terror na salonach :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił mindhunter. Już zapomniałem, jaki ten serial jest cholernie dobry. Tak dobrego duetu aktorów (złożonego z gości których wcześniej w ogóle nie znałem) to nie kojarzę. Świetnie napisane i genialne zagrane postacie. No i ryjąca beret historia... Mistrzowskie patrzadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xavris napisał:

Wrócił mindhunter. Już zapomniałem, jaki ten serial jest cholernie dobry. Tak dobrego duetu aktorów (złożonego z gości których wcześniej w ogóle nie znałem) to nie kojarzę. Świetnie napisane i genialne zagrane postacie. No i ryjąca beret historia... Mistrzowskie patrzadło.

Zapomniałeś dodać że już w pierwszym odcinku jest LGBT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już w poprzednim sezonie, więc niespecjalnie mnie zaskoczyli. Krzywe jest tylko to, że postać na której jest wzorowana nie jest lesbijką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzywe jest to że ten wątek kompletnie tu nie pasuje. Ale ktoś musiał być homo więc padło na nią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, neuro napisał:

Gdzie w ogóle pasuje wątek pedalski?

No wiesz, mogą byc sytuacje, kiedy to jest fabularnie istotne lub wierne faktom, na których się serial/ film opiera. Tutaj jest, że tak powiem, niewierne faktom, więc jest to krzywe. Jest to bardzo irytujące, jak najbardziej, ale było to wiadomo od pierwszego sezonu, więc po co się drugi raz denerwować.

Ale pamiętam był taki serial "Safe" i nie chce spoilowac, jeśli ktoś nie widział, ale tam kiedy dowiedzieliśmy że jedna z postaci jest homo to było fabularnie istotne.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, neuro napisał:

Gdzie w ogóle pasuje wątek pedalski?

Rzym, 6 Stóp Pod Ziemią, Ozark, Banshee. Jeszcze kilka się znajdzie. 

Co do Mindhunter to przyznam że zapomniałem iż wątek ów istniał już w pierwszym sezonie. Mea culpa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ozark ale gdzie?

 

Rzym zgadzam się w tamtych czasach pedalstwa było mnóstwo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, neuro napisał:

W Ozark ale gdzie?

 

Rzym zgadzam się w tamtych czasach pedalstwa było mnóstwo.

 

W Ozark agent FBI i jeden redneck byli gejami. Swoją drogą mieli rozpisany genialny wątek. 

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Ozark agent FBI i jeden redneck byli gejami. Swoją drogą mieli rozpisany genialny wątek. 
Wyjątkowo zgadzam się niby rasowe pedały ale jednak dali radę ze scenariuszem.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

I jak ktoś oglądał The Terror sezon 2 epizod 1?

Ja jestem pod wrażeniem, jest dobrze :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, malpka napisał:

W Ozark agent FBI i jeden redneck byli gejami. Swoją drogą mieli rozpisany genialny wątek. 

Powiem szczerze - to był dobrze wpleciony wątek i świetnie poprowadzony. Aż sprawdziłem, to był agent Roy Petty i Russ Langmore (teraz dopiero widzę jaka to była mistrzowska charakteryzacja - aż miałem trudność na filmwebie żeby go rozpoznać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko "allo'allo!", tylko porucznik Gruber :)

dzisiaj by ich pewnie rozstrzelali za taki serial a Netflix by robił transmisje live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Stacja-HBO-udostepnila-bonusowy-odcinek-Czarnobyla-34577

 

No i jeszcze zapomniałem napisać, że skończyliśmy mindhuntera. Ten serial i dwójka głównych bohaterów jest tak cholernie dobra, że nawet totalnie nic nie wnoszący do fabuły i nieuzasadniony faktami wątek homo mi go nie zepsuł.

Zaczęliśmy też trzeci sezon opowieści podręcznej i po 3 odcinkach jest w dalszym ciągu bardzo dobrze. Bałem się po zakończeniu 2. sezonu, że ten będzie trochę na siłę, ale póki co daje radę elegancko. Oby się to utrzymało do końca.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wu Assasins to kolejny fabularny koszmar Netflixa. Na szczęście ratują go świetne sceny walk (Iko Uwais robi robotę) a wizualnie upieksza go Lagertha. Winnick w końcu może udowodnić że nie dostała czarnego pasa w teakwondo za ładna buzię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, neuro napisał:

Panowie jak serial teraz waro obejrzeć?

Z tego roku: Chernobyl, Euphoria, Russian Doll, When They See Us. A jak lubisz seriale superbohaterskie to Doom Patrol, The Boys, Umbrella Academy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, neuro napisał:

Widziałem większość.

Ja zacząłem The Son z Brosnanem w roli głównej. Obejrzałem z 5 odcinków 1 serii i na razie się rozkręca. Nawet mi podchodzi, choć po RDR2 myślałem że klimat dzikiego zachodu już mi się przejadł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, neuro napisał:

Panowie jak serial teraz waro obejrzeć?

Podobno ten nowy serial hbo Przybysze jest spoko, ale sam jeszcze nie oglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli hbo go, to ostatnio obejrzałem Jett, Miasto na wzgórzu i Warrior. Wszystkie świetne, szczególnie ten ostatni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sezon Gomorry moim zdaniem najlepszy jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem 1 sezon The Son - świetna produkcja. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×