Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oglądał ktoś serial Canal +, Zasada Przyjemności?

Jestem na drugim odcinku i wkrecił mnie serial
Fajny serial, kręcony jak film. Jest jeszcze jeden podobny serial Canal+ ciekawy ze względu na czasy, ale gorszy moim zdaniem: Moscow Noir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miałem silny wzwód emocjonalny. Jakie to będzie dobre to aż strach pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest gejem, tylko ma problem z tożsamością płciową. W 4. sezonie demony zrobią mu operacje zmiany płci i odejdą zostawiając miasto w spokoju.

I tak obejrzę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu zdatny do obejrzenia sezon AHS. Wypierdolili Lane Banane i tego wymoczka Petersa. Poza tym klimat lat 80' ciągle w modzie. No i slasher nad jeziorem. Co może pójść źle?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Camino to może być coś!!  Trochę się obawiam, że to Netflix, no ale zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem oba sezony The Son - rewelacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej niech ta asteroida pierdolnie w ziemię i będzie spokój z idiotami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu się dziwicie?  Przecież wiadomo, że  ostatnimi czasy najbardziej dyskryminowanym człowiekiem jest biały, heteroseksualny, mężczyzna.... 

Korporacje przy rekrutacji mają nawet swoje wytyczne odnośnie zróżnicowania zatrudnienia. :30vm3cw:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zwiastunik Papieża od HBO. Karny k*tas za brak daty premiery 
Zapowiada się grubo, to jakiś sequel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam oglądać hiszpański serial Uwięzione. Coś w klimacie Orange Is The New Block.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mindhunter sezon drugi skończony. Kapitalny serial. Jak komuś podobał się pierwszy to ten też podejdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dobry ale już nie TAK dobry. Większość czasu pochłonęło szukanie Wayna Wiliamsa plus obowiązkowe wstawki z życia pary lesbijskiej ; kompletnie z czapy, nic nie wnoszące fillery. A to co było samym mięskiem czyli rozmowy z mordercami to nie wiem czy z 5% całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyliśmy wczoraj trzeci sezon opowieści podręcznej. Bałem się o ten sezon, że będzie już na siłę i będzie się ciągnął jak tasiemiec u bliźniąt syjamskich.

Gurwa jakżeż niepotrzebnie. Cholernie dobry sezon, z może troszkę rozmemłanym środkiem, ale początek jest świetny a końcówka to już mistrzostwo. No to co się tam dzieje to się w żadnym organie nie mieści. Jakie w tym serialu są ujęcia, w większości wypadków związane z June to ktoś powinien dostać przynajmniej order uśmiechu. Scenka w której przez kilka sekund widzimy świat dosłownie oczami podręcznej, z tym ich abażurem na głowie, ograniczającym 2/3 pola widzenia to jest geniusz.

A absolutnie najlepsza w tym sezonie jest postać komandora Josepha Lawrence'a. Ja pierdziele, jak patrzyłem jak ten facet gra to jakby mnie jezusek bosą stopką po oczach stąpał. Tak wiarygodna, wielowymiarowa postać, że aż żal, że nie było go wcześniej.

Oby więcej takich ról i takich seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Boys poszło, ależ sztosiwo, ale nie obeszło się bez kilku skaz. Obok Czarnobyla najlepszy serial roku. Jednak moje pretensje to po świetnym 1 i 2 odcinku akcja trochę zwalnia i do dwóch ostatnich odcinków nie dzieje się tak naprawdę nic specjalnego, ale i tak ogląda się to mega dobrze. Odcinki pękają jeden za drugim. Takie seriale o bohaterach to ja mogę oglądać, a nie tę papkę od marvela dla małych dzieci. Karl Urban mega charyzmatyczny, ogólnie cała ekipa dobrze dobrana. Oczywiście zakończenie to mega cliffhanger, których nienawidzę, no ale co począć. Szkoda, że tylko 8 odcinków, pomimo lekkiego rozwleczenia w środku i tak chciałoby się wincyj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suburra, trzeci sezon potwierdzony przez Netflixa. Premiera 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Patricko jebnij se The Terror s02, ależ to dobre,[mention=45190]SephiroT[/mention] potwierdzi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Fakt, zapomniałem że 2 sezon wyszedł. Teraz chyba drugi sezon Mindhuntera wjedzie, ale z opinii widzę że trochę średni jest? Mam jeszcze Black Mirror, ale tutaj to widzę że już totalna lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Patricko napisał:

Fakt, zapomniałem że 2 sezon wyszedł. Teraz chyba drugi sezon Mindhuntera wjedzie, ale z opinii widzę że trochę średni jest? Mam jeszcze Black Mirror, ale tutaj to widzę że już totalna lipa.

 

Poza kompletnie z .upy wątkiem lesbijskim to Boże daj nam same takie średniaki.

Z innej beczki przyznam że gdy zawsze wyłem ze śmiechu gdy ktoś wciskał mi teorie o tajnej grupie rządzącej światem. Po seansie Rodziny na Netflixie już nie jest mi do śmiechu. Kolejny bardzo dobry dokument od N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Patricko napisał:
6 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:
@Patricko jebnij se The Terror s02, ależ to dobre,[mention=45190]SephiroT[/mention] potwierdzi emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Fakt, zapomniałem że 2 sezon wyszedł. Teraz chyba drugi sezon Mindhuntera wjedzie, ale z opinii widzę że trochę średni jest? Mam jeszcze Black Mirror, ale tutaj to widzę że już totalna lipa.

Black Mirror się zrobił bardziej netflixowym poprawnym politycznie umoralniaczem. Niby OK ale nie koniecznie. 

Jak znasz temat 1 sezonu tak tutaj masz losy Japończyków przebywających w USA zaraz po wybuchu 2 wojny światowej. Ciekawe jest to, że bakemono jest traktowane jako nazwa własna a nie rzeczownik :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Teraz chyba drugi sezon Mindhuntera wjedzie, ale z opinii widzę że trochę średni jest? Mam jeszcze Black Mirror, ale tutaj to widzę że już totalna lipa.

Jak dla mnie mindhunter jest świetny. Duet głównych aktorów to i koronę królów by pociągnął.

Co do Black mirror, obejrzyj ewentualnie drugi odcinek, jest słaby jak na bm, ale najlepszy w tym sezonie. Pozostałe dwa to szrot że szczególnym wyróżnieniem dla ostatniego odcinka, który powinien być pokazywany w szkołach filmowych jako przykład jak można spektakularnie spierdolić świetną markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×