Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zerknijcie na nowy serial od Netflixa, The Spy. Główną rolę ma Sacha Baron znany z Borata. Facet jest genialny. Jeśli ktoś lubi klimaty Homeland to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zerknijcie na nowy serial od Netflixa, The Spy. Główną rolę ma Sacha Baron znany z Borata. Facet jest genialny. Jeśli ktoś lubi klimaty Homeland to polecam.
Jestem parę lat starszy więc Borat to była mała epizodyczna postać z Ali G z którego Sacha był już wtedy znany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet miewa genialne przebłyski. Nudna impreza rozkręca się około 2m37s:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Spy" połknąłem na raz w nocy z Soboty na Niedziele. Jeśli mam być szczery to kłóci mi sie wizja szpiega z tym co zostało pokazane. Rozumiem, że to były lata 60te i że proces szkolenia był przyspieszony w tym przypadku ale mimo wszystko po tym co zobaczyłem to ciężko uwierzyć, że ryzyko i lekkomyślność pozwoliły dojść tak daleko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę nowy serial od Amazona, Carnival Row. Chyba głównym atutem serialu jest bardzo ciekawy zbudowany świat w klimacie Fantasy. Wróżki, wiedźmy, ludzie-kozły, wilkołaki i inne stwory, do tego intrygi polityczne, tajemnice, morderstwa. Obsada aktorska też uważam, że daje radę. Obejrzeliśmy z moją w 2 dni i bardzo nam się podobał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny serial od Amazona w którym napisy są z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeliśmy z żoną wczoraj pierwszy odcinek Przybyszy na hbo i ani trochę nas do siebie nie przekonał. Może jeszcze spróbujemy, ale póki co przerzuciliśmy się na paragraf 22 i nie żałujemy :p Ksiazka była fantastyczna, serial początkowo nieźle oddaje klimat. Czekam na rozwój wydarzeń :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny Kryształ: Czas Buntu prequel Ciemnego Kryształu zbiera świetne recenzje. Podobno najlepsze fantasy od czasu Władcy Pierścieni.

 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam oglądać

Jaram się jak małolat. Premiera w przyszłym roku. 85bc27c30f786f5aa09285fce9458302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zapomniałem że 2 sezon wyszedł. Teraz chyba drugi sezon Mindhuntera wjedzie, ale z opinii widzę że trochę średni jest? Mam jeszcze Black Mirror, ale tutaj to widzę że już totalna lipa.

Drugi sezon jest inny. Ale według mnie dużo lepszy. Mniej jest klasycznych przesłuchań z pierwszego sezonu (za to jak już się pojawiają to robią wrażenie vide Manson ). Całe śledztwo w Atlancie jest mega dobrym wątkiem - sprawdzanie w praktyce i w terenie umiejętności agentów wprowadza ciekawy powiem świeżości - dla mnie najmocniejszy punkt sezonu. Trochę na siłę uznaje niektóre wątki prywatne np. przelotna miłość agentki ale już wątek rodzinny Billa całkiem interesujący.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy minuty i prawie narobiłem w gacie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa odcinki Spy, zapowiada się bardzo ciekawie. Zwłaszcza, że lubię takie klimaty. Chociaż zachowanie postaci grającej przez  SBC mocno frywolne. Jeżeli tak to wyglądało naprawdę to szacunek, że udało mu się przeżyć aż tyle.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mindhunter S02 - poszło w 3 wieczory, nadal dobry sztos. Jednak chwycili za dużo wątków jednocześnie wg mnie. Na początku mamy akcje z BTK, potem kilka przesłuchań i całkowicie olany Manson, a od połowy skupiamy się tylko i wyłącznie na Atlancie i problemach rodzinnych. Coś tu poszło nie tak jeśli chodzi o prowadzenie fabuły, bo miejscami czułem się jakbym oglądał telenowelę. No i zakończenie sezonu też pozostawia lekki niedosyt, ale Atlanta bazowała na prawdziwych wydarzeniach (?) więc ciężko z tym walczyć. Mam nadzieję, że w sezonie 3 skupią się już całkowicie na BTK i dorzucą jakieś kluczowe przesłuchania. Poza tym wszystko z najwyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



No i zakończenie sezonu też pozostawia lekki niedosyt, ale Atlanta bazowała na prawdziwych wydarzeniach (?) więc ciężko z tym walczyć. Mam nadzieję, że w sezonie 3 skupią się już całkowicie na BTK i dorzucą jakieś kluczowe przesłuchania. Poza tym wszystko z najwyższej półki.


Tak, wątek z BTK wciąż bardzo intrygujący, ciągną go od pierwszego sezonu a zważywszy na fakt, że złapali go dopiero w 2004 roku to jestem ciekaw jak twórcy rozwiną to w następnym sezonie : D swoją drogą scena przesłuchania tego nastolatka w samochodzie co przeżył atak dusiciela to chyba Fincher reżyserował - cudo


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ryzykuja... Jak to spierdolą to się nie zdziwię jak ludzie zaczną masowo anulować subskrybuje :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obejrzeliśmy do końca The Spy. Bardzo dobrze zrealizowany miniserial. Świetnie się oglądało. Zabieg z wyblakłymi kadrami w Izraelu i bardziej nasyconymi w Syri świetnie się sprawdził. Do Borata nie mogłem się początkowo przyzwyczaić, ale po namyśle uważam, że zagrał całkiem dobrze.  Jedyna rzecz, która mnie raziła to zachowanie tytułowego szpiega. Nie wiem czy tak było naprawdę czy to tylko wizja twórców, ale z serialu wynikało, że Eli Cohen był  bezmyślnym idiotą. I chyba tylko nadludzkiemu szczęściu zawdzięcza, że udało mu się tam przetrwać aż tyle.  Te wszystkie jego spontaniczne decyzje, które od samego początku narażały go na dekonspirację, miały swój kuriozalny finał w ostatnim epizodzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom z Papieru - co prawda obejrzałem 2 sezony, ale to chyba wystarczy, żeby napisać kilka słów. Na końców będę Was prosił też o info o czym jest 3 sezon, tak w jednym zdaniu bez spoilerów rzecz jasna.

Zacznijmy może od tego co mi się niezbyt podobało. Przede wszystkim strasznie rozciągnęli akcje, do granic możliwości to wszystko trwało. Spokojnie można by to zamknąć w połowie tych odcinków. Druga rzecz to niestety cudowne zbiegi okoliczności, które co rusz pomagały złodziejom, albo policji. Praktycznie w każdym odcinku jakaś dziwna akcja się działa, która nie miała prawa się udać w rzeczywistym świecie. W pewnym momencie czułem się jakbym oglądał Dextera, któremu również pomagały chyba siły z niebios.

To chyba takie największe moje problemy z tym serialem, ale przejdźmy do tego co było zajebiste. Przede wszystkim pomysł na serial o włamaniu do mennicy, świetna rzecz i wiemy, że takich filmów też wiele nie było, a szczególnie tych naprawdę dobrych. Dom z Papieru spokojnie można ustawić obok Heat'u czy innych kultowych produkcji o napadach. Za to na największe uznanie zasługują aktorzy i świetnie napisane postacie. Cholera, nie było postaci której historia by mnie nie interesowała, każda była zajebista na swój sposób, a Berlin to był po prostu #1. Gość ciągnął cały serial wg mnie i od początku do końca nie przestawał zaskakiwać. Zarówno brawa dla aktora i gościa co napisał scenariusz. Na ogromne uznanie zasługuje również ostatni odcinek 2 sezonu. Mocno trzyma w napięciu, aż do napisów końcowych, a do tego zamyka się cała historia, żadnego cliffhangera z dupy.

Tak jak pisałem, został mi 3 sezon, ale boję się że zepsuje świetną końcówkę z drugiego sezonu. Czy tak jest? Czy może warto go obejrzeć? Tak jak pisałem na początku, można w jednym zdaniu bez spoilerów o czym mniej więcej jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie oglądałem, ale ostatnio kumpel w pracy mówił, że obejrzał 3. sezon i było kiepsko, znacznie gorzej niż pierwsze dwa. Zdaje się, że tutaj były podobne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi netflix zaimponowal w tej chwili... wyladowaly ostatnie sezony South Park, o ktorych zupelnie zapomnialem + top 20 wg nich odcinkow (tutaj polecam bombowa zabawa z bronia, warcraft, zajeboz-o, smierc Cartmana, rybie filety, magiczny busz). Petarda.

Troche z dupy, ze jest 1 sezon a pozniej 18... ale lepszy rydz niz nic.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Patricko napisał:

Tak jak pisałem, został mi 3 sezon, ale boję się że zepsuje świetną końcówkę z drugiego sezonu. Czy tak jest? Czy może warto go obejrzeć? Tak jak pisałem na początku, można w jednym zdaniu bez spoilerów o czym mniej więcej jest?

Tak jak przypuszczałeś ostatni sezon powstał na siłę. Jest znacznie gorszy od dwóch pierwszych. Na początku w ogóle mnie nie wciagnął i się zmuszałem. Potem było trochę lepiej i tylko ostatni odcinek trzymał w napięciu i dorównywał dwóm pierwszym sezonom. Oczywiście sezon kończy sie w połowie. Wg mnie jednak warto zabaczyć ale z odpowiednim nastawieniem bo ostatecznie nie jest najgorzej. 

Edit. Fabula jest naciagana. Zwołują ekipe bo jednego złapali a przecież są jak rodzina.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się ze i naciągane i formuła jak w poprzednich odcinkach że co jakiś czas cud jakiś i zarządzenie losu, ale WARTO bo są momenty że cholernie trzyma w napięciu :)

No i bank 4 sezon który być może zamknie w końcu serię.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×