Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko ja tu czekam na ten serial, ale co zrobić :p

wiedzialem że będzie jeszcze ktoś ze starej załogi. Pewnie pojawi się ktoś jeszcze, ale nie chcą pokazać wszystkiego od razu. Jeżeli nie będzie chociaż jednej sceny z manewrem Rikera to będę zawiedziony :p

Nie mogę się doczekać. Ignoruje istnienie star treka od netflixa, więc jestem wyjątkowo spragniony powrotu do uniwersum.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tak sobie myślę,to jeszcze nie tak dawno temu nie wiedziałem, że tak bardzo potrzebowałem powrotu tych ludzi i tej historii :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to za biały proszek na telefonie..... :LUL:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ale bym chciał, żeby powstał chociażby pełnometrażowy film Przyjaciele, bo już każdy odcinek znam dawno na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji raczej. Prędzej zrobią jakąś abominacje z nowymi aktorami, która będzie kupą do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam wieloletnie zaległości oglądając Justified na Amazonie. Po słabych pierwszych 8 odcinkach serial zrobił zwrot o 180 stopni stając się jednym z lepszych seriali jakie oglądałem. Swoje robi świetny Timothy Olyphant czyli niezapomniany Seth Bullock z Deadwood tu też grający szeryfa.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, hacker25 napisał:

Ja również nadrabiam jedną serię a mianowicie Synowie Anarchii... ależ to jest wytchnienie od tej tęczowej propagandy :obama:

Świetny serial!! Pierwsze sezony bardzo dobre, potem niektóre wątki stają się męczące, ale i tak trzyma poziom. 

Ciekawe jak wyglądałby serial  gdyby był produkcji netflixa :KappaPride:

Swoją drogą rewolucja dopadła też Kurta Suttera. Gość stworzył serial, teraz kręcą spin off o Mayach,   ale musiał odejść bo nie jest kolorowy .....   :seriously:  :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był mało latynoski a finalnie wywalili go bo był fiutem na planie. Co nie zmienia faktu że serial jest słaby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2019 o 11:09, malpka napisał:

Najpierw był mało latynoski a finalnie wywalili go bo był fiutem na planie. Co nie zmienia faktu że serial jest słaby. 

 

Kurt Sutter był mało latynoski?? Ciekawe, pewnie dlatego, że nie jest latynosem.  Ale zaraz, czy to nie podchodzi pod dyskryminację?  Zwolnić kogoś ze względu na kolor skóry.... :smart: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sLk napisał:

 

Kurt Sutter był mało latynoski?? Ciekawe, pewnie dlatego, że nie jest latynosem.  Ale zaraz, czy to nie podchodzi pod dyskryminację?  Zwolnić kogoś ze względu na kolor skóry.... :smart:

 

News z końca sierpnia.  Z grubsza chodzi o to że jako mężczyzna rasy kaukaskiej nie miał pojęcia jak to jest być zmotoryzowaną mniejszością latynoską w USA i dlatego serial przejmie Latynos. 

https://naekranie.pl/aktualnosci/mayans-mc-showrunner-kurt-sutter-rezygnuje-po-2-sezonie-1567054074

 

Miesiąc wcześniej Johansson została zmuszona do zrezygnowania z roli w Rub & Tug. Poleciał hejt ponieważ ludziom nie podobał się fakt że heteroseksualna babka ma zagrać postać transpłciową.

https://www.antyradio.pl/Film/News/Scarlett-Johansson-jednak-nie-zagra-transseksualisty-Aktorka-zrezygnowala-z-roli-w-Rub-Tug-po-ostrej-krytyce-internautow-24156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale by był gnój, jakby Lassie grała ciułała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale by był gnój, jakby Lassie grała ciułała...
I widzisz już sugerujesz że NIE może, nie nadaje się, ty homo/pso/fobie, ty pso/rasisto...

Może, chce i będzie bo czuje się jak lessie więc czemu nie mogła by nią być!

Dzwonię na milicje i ZOMO.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, malpka napisał:

News z końca sierpnia.  Z grubsza chodzi o to że jako mężczyzna rasy kaukaskiej nie miał pojęcia jak to jest być zmotoryzowaną mniejszością latynoską w USA i dlatego serial przejmie Latynos. 

https://naekranie.pl/aktualnosci/mayans-mc-showrunner-kurt-sutter-rezygnuje-po-2-sezonie-1567054074

 

Miesiąc wcześniej Johansson została zmuszona do zrezygnowania z roli w Rub & Tug. Poleciał hejt ponieważ ludziom nie podobał się fakt że heteroseksualna babka ma zagrać postać transpłciową.

https://www.antyradio.pl/Film/News/Scarlett-Johansson-jednak-nie-zagra-transseksualisty-Aktorka-zrezygnowala-z-roli-w-Rub-Tug-po-ostrej-krytyce-internautow-24156

 

Wszystko ok, ale jak Idris Elba gra Gunslingera to jest wszystko dobrze??     Albo jak  Neil Patrick Harris  playboya, podrywacza w HIMYM to też jest wszystko ok?? 

Natomiast jak Scarlett Johansson gra Major Kusanagi to już jest rasizm? 

 

Uwielbiam taką podwójną moralność bojowników  mniejszości wszelakiej maści.  :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gurwa, grubo. O dyskryminacji sredniomocno czarnych przez wchujcalkiem czarnych to nie słyszałem...

A od Idrisa Elby się proszę odstosunkowac, bo raz że chyba był najjaśniejszym (hłehłe) punktem mrocznej (hłehłe) wieży (chociaż wiem o co Ci chodzi :p ), a dwa że nawet jakby grał w podwójnym filmie biograficznym o Wałęsie i Żanpolu 2 obie główne role to by był zajebisty.

Rasizm wybiórczy i hipokryzja rox :p

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, xavris napisał:

O gurwa, grubo. O dyskryminacji sredniomocno czarnych przez wchujcalkiem czarnych to nie słyszałem...

A od Idrisa Elby się proszę odstosunkowac, bo raz że chyba był najjaśniejszym (hłehłe) punktem mrocznej (hłehłe) wieży (chociaż wiem o co Ci chodzi :p ), a dwa że nawet jakby grał w podwójnym filmie biograficznym o Wałęsie i Żanpolu 2 obie główne role to by był zajebisty.

Rasizm wybiórczy i hipokryzja rox :p

 

Idris Elba, świetny aktor. Bardzo lubię. Mroczna wieża natomiast to gniot nad gniotami, szkoda, że tak zmasakrowali opus magnum Kinga... 

Zresztą NPH też stworzył bardzo dobrą kreację Barneya Stinsona, stąd wniosek, że nie ma co generalizować i próbować szufladkować ludzi. Dobry aktor potrafi zagrać nawet szklankę wody.

Tylko Will Smith jest zbyt biały, żeby zagrać murzyna...... :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego chcą zrezygnować z dzielenia kont na kilka osób.
Jeśli cena spadnie przez to mocno w dół to można pomyśleć, ale jak myślą, że zostawią taką samą cenę i tylko 1 konto = 1 urządzenie to jest po nich. Nie wiem kto odpowiada za takie pomysły, ale to jest gwóźdź do trumny i takiego kogoś czym prędzej powinni się pozbyć.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×