Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pjerdole, Another Life, serial który na Rottentomatoes ma jedną (!) pozytywną recenzję dostał drugi sezon z 10 odcinkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie kojarzę, co to jest.

Z ciekawości, takie pomocnicze pytanie. Czy ten serial jest bardzo poprawny politycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, xavris napisał:

Nawet nie kojarzę, co to jest.

Z ciekawości, takie pomocnicze pytanie. Czy ten serial jest bardzo poprawny politycznie?

Nawet nie wiesz jak bardzo. Jest nawet jeden trans. 

 

https://youtu.be/mhwgVt1Xp2s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to srał ich pies.

Zaczęliśmy oglądać doom patrol na hbo. Po dwóch odcinkach stwierdzam, że ten serial jest dziwny ale w przyjemny sposób, bardzo miło się to ogląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Apple TV + można sobie obejrzeć po 2 pierwsze odcinki z każdej produkcji nawet bez brania okresu próbnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Zaczęliśmy oglądać doom patrol na hbo. Po dwóch odcinkach stwierdzam, że ten serial jest dziwny ale w przyjemny sposób, bardzo miło się to ogląda :)

Przecież według twojej definicji ten serial również jest poprawny politycznie (wśród postaci jest czarnoskóry, gej i kobieta), więc dlaczego go oglądasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem, że mnie cytujesz to nawet nie musiałem czytać co piszesz, bo dokładnie wiedziałem.

Nie zaszczycę Cię odpowiedzią bo to nie ma sensu, wymyśl sobie jaką chcesz.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, xavris napisał:

Jak tylko zobaczyłem, że mnie cytujesz to nawet nie musiałem czytać co piszesz, bo dokładnie wiedziałem.

Nie zaszczycę Cię odpowiedzią bo to nie ma sensu, wymyśl sobie jaką chcesz.

Szkoda, liczyłem na jakąś sensowną odpowiedź. Tak tylko wspomnę, że wrzucanie do serialu czarnych, gejów czy kobiet nie jest żadną poprawnością polityczną. I problemem serialu jest raczej beznadziejny scenariusz. Nawet gdyby zagrali w nim sami biali heteroseksualni mężczyźni, to i tak byłby gniotem.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Apple TV+ ? Ktoś się zdecydował? :xzibit:

 

z25379507Q,Apple-TV-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na trzecim sezonie Sons of Anarchy i już wątek lesbijski był pokazany. Agentka Sthal zaprosiła do swojego łoża niewiastę... postać jak postać, pasuje to do niej, ale jednak. Jestem lekko wkurzony, ale nie na tyle żeby z niego zrezygnować, bo jest bardzo dobry i przede wszystkim męski, mający w dupie poprawność polityczną serial. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na wątki homo z dziwką trans. Coś pięknego.

 

Skończyły się Kroniki Times Square. Bez wątpienia jeden z najlepszych i najważniejszych seriali ostatnich lat który, podobnie jak Zakazane Imperium, zniknął w cieniu GoT i Westworld. Kto nie oglądał ten trąba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj na wątki homo z dziwką trans. Coś pięknego.
 
Skończyły się Kroniki Times Square. Bez wątpienia jeden z najlepszych i najważniejszych seriali ostatnich lat który, podobnie jak Zakazane Imperium, zniknął w cieniu GoT i Westworld. Kto nie oglądał ten trąba.
Zgadzam się co do The Deuce. Ostatnia scena z udziałem Lori trochę mnie zmasakrowała.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz The Mandaloriana za dużo pozycji polsku to nie ma .

 

The Mandalorian (odc. 1) - dubbing i napisy
High School Musical: Serial (odc. 1) / High School Musical: The Musical: The Series - dubbing i napisy
Bis! (odc. 1) / Encore! - napisy
Świat według Jeffa Goldbluma (odc. 1) / The World According to Jeff Goldblum - lektor i napisy
SparkShorts: Nowa / Purl - dubbing i napisy
SparkShorts: Pociąg do wolności / Smash and Grab - napisy (film bez dialogów)
SparkShorts: Kotbull / Kitbull - napisy (film bez dialogów)
Pixar na żywo (odc. 1) / Pixar in Real Life - lektor i napisy 

 

 

Disney już przeprasza za niedogodności. w sumie można było się spodziewać że cały świat będzie się łączył i nie wytrzyma. 

 

 

 

https://downdetector.com/status/disney-plus/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tytule wnioskuje, że w tym serialu nie ma raczej dżedaj i szmocy. Znakiem tego najlepsze co się przytrafiło gwiezdnym wojnom to dwa offspiny i serial bez duszenia na odległość. Ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, xavris napisał:

Po tytule wnioskuje, że w tym serialu nie ma raczej dżedaj i szmocy. Znakiem tego najlepsze co się przytrafiło gwiezdnym wojnom to dwa offspiny i serial bez duszenia na odległość. Ciekawe...

 

W tym jeden spinoff z najlepszą sceną z Vaderem ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ona trwała 30 sekund i bez niej film byłby równie dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza scena w całym filmie a powstała jako dokrętka. Film i tak byłby ok ale właśnie ta scena dodaje mu solidnego kopa pod koniec.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandalorian, ależ to jest dobre! Zakończenie odcinka wbiło mnie w fotel, a szczęka wylądowała u sąsiadów 2 piętra niżej.

Oby utrzymali ten klimat, a będzie więcej niż dobrze. Szkoda, że taki krótki odcinek i że nie dali od razu całego sezonu.

Chcę więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



8 lutego zaczyna ostatni sezon Homeland. Moim zdaniem jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Jaram się okrutnie

Wjechał też nowy sezon Shameless już bez Fiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, neuro napisał:

 

 


8 lutego zaczyna ostatni sezon Homeland. Moim zdaniem jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Jaram się okrutnie emoji3526.png

Wjechał też nowy sezon Shameless już bez Fiony.

 

ooo, super informacja! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix właśnie oficjalnie zamówił 2. sezon "Wiedźmina"!

Prace ruszą na początku przyszłego roku, a premiera... dopiero w 2021.479a1c09b6477eea3dde8f748d3ecbcc.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mandalorianie jedynie muzyka słabsza i brak znanych motywów przewodnich.

Nie jest infantylny ale spokojnie obejżałem z moim 10 letnim żeńskim klonem. ...nawet dubbingu nie chciała.

Zapowiada się dobrze. Byle tego nie spieprzyli. :D 

...no i głos Pedro Pascala bardzo lubię. Może być cały czas w masce. Wali mnie to czy go widzę czy nie XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandalorian odc.2 więcej akcji niż dialogów. Ale nie nudziliśmy się ani sekundy.

Szkoda, że zrobili z tego tak naprawdę mini serial. Bo z tych 8 odcinków wyjdą raptem 4 pełnoczasowe.

Niemniej jednak pomysł i wykonanie bardzo mi sie podoba.

Można poznać ten świat bardziej od środka, jak w Legendach. Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. 

A co do muzyki, to jak dla mnie taka sobie. Ale to jedyny minusik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×