Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli odcinki będą faktycznie miały 30 minut długości a koszt jednego to 15 milionów to w Disneyu ostro piorą kasę albo jadą na lewych fakturach.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się czwarty i ostatni sezon Człowieka z Wysokiego Zamku. W pierwszym odcinku od cholery Czarnych. 

 

Chodzą słuchy że Mindhunter, pierwotnie rozpisany na 5 sezonów, ma dostać od Netflixa trzeci sezon który będzie zarazem sezonem finałowym. Podejrzewam że, by nadrobić straty i by poprawić średnią, w sezonie tym będzie trzy razy więcej lesbijek niż w sezonie drugim. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Crown 3 sezon. Bardzo, bardzo dobre. Tu chyba można być spokojnym o poziom nawet jak będzie jeszcze kilka sezonów. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2019 o 23:11, pablos_83 napisał:

The Crown 3 sezon. Bardzo, bardzo dobre. Tu chyba można być spokojnym o poziom nawet jak będzie jeszcze kilka sezonów. 

 

Netflix z The Crown ma spory problem. Jak w historii o brytyjskiej rodzinie królewskiej umieścić czarnych, Azjatów i Latynosów że nie wspomnę o LGBT?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Ryan sezon 2 - całkiem dobry. Fabularnie ucieka ostatnio modnym arabskim schematom. Warto w oczekiwaniu na najnowszy Homeland. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi najlepszy serial w historii wraca w lutym.

Pozamiatane, dobranoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugi najlepszy serial w historii wraca w lutym.
Pozamiatane, dobranoc.

No z tym najlepszym to bym polemizował, ponieważ ostatni sezon był... kiepski. Moim zdaniem oczywiście. Wynudziłem się na nim masakrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był minimalny spadek formy ale końcowa scena rekompensuje to w całości. 

Za to czwarty sezon Człowieka z Wysokiego Zamku bardzo dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie ważne, jutro nowy odcinek Mandalorian :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótszy niż reklamy na Polsacie.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żoną mamy w zwyczaju oglądać seriale podczas obiadu. Widzę że w tym przypadku nie zdążymy podać do stołu. 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zacząć oglądać jak już jest na stole :p mniej fabuły ucieka, a przynajmniej ja z kuchni słabo widzę przez 2 ściany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty,żartami ale 30 minut to jakaś kpina. Podobnie jak After Life.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najdroższym serialu TV i do tego w świecie SW spodziewałem się akcji i totalnej rozpierduchy. Dostałem kameralną opowieść o kolesiu z garnkiem na głowie gdzie odcinek trwa krócej niż mój pobyt w WC a minuta owego odcinka to koszt 0.5 mln$.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok heheszki heheszkami, ale serial jest naprawdę dobry. Przynajmniej mi bardzo się podoba. A że krótkie te epizody?

W jakiś sposób się z tym pogodziłem i wolę mieć to uczucie niedosytu po każdym odcinku, niż przesyt i dłużyzny jakie ma większość "pełnowymiarowych" produkcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to nie sitcom, żeby odcinek trwał 20 minut... Grube miliony na każdy odcinek to i godzinna solidnego kina to mus. Wiele innych produkcji ogarnęło to tu nie mogli? Gdyby dali wszystkie odcinki na dzień dobry to pewnie by jakoś przeszło, ale jak czekasz na odcinek, a tu 20 minut to coś nie halo... Do tv nie zdążę dobiec nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie w 2 sezonie. Może po uwagach ludzi ogarną się i zrobią dłuższe odcinki.

Zwróć uwagę, że robi to ekipa od kreskówek SW, a tam też chyba są takie odcinki.

Może nie potrafią inaczej? :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jebnął hasło że odcinek trwa 23 minuty, co jest bzdurą, i nikt już nie raczy tego skorygować tylko w kółko kpina że 20 minut... Trwa ponad pół godziny, co nie jest dużo, ale nie jest też mało, zwłaszcza w takiej jakości. Pewnie gdyby były 2 razy dłuższe to byśmy jeszcze rok na nie czekali, wtedy było by jęczenie że czemu jeszcze nie ma.

Serial jest wyśmienity, a 3 odcinek to majstersztyk 10/10, w klimacie SW w jakim powinna być ostatnia trylogia (bo nie jest).

 

A jak ktoś go ogląda "do obiadu" to za tą profanację należy mu się chujowe doświadczenie, z jakkolwiek durnych przyczyn:messi:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Disneyu w ogóle chyba mają schizofrenię. Jak można zrobić dwa spinoffy, jeden genialny, drugi co najmniej dobry, do tego swietny serial, a jednocześnie totalnie spartaczyć główną sagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż wyjdzie całość i wszystkie odcinki obejrzę przed Świętami podczas ubierania choinki. Wyrobię się w 2h.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża ta choinka w takim razie.

No i jednak obejrzysz, bo jest zwyczajnie dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekam aż wyjdzie całość i wszystkie odcinki obejrzę przed Świętami podczas ubierania choinki. Wyrobię się w 2h.
Szkoda, że internet roi się od spoilerów. Naprawdę, jest to najbardziej spoilerowany serial/film z jakim przyszło mi się dotychczas spotkać. Jeszcze te memy z baby...
Sam zamierzałem poczekać na cały sezon, ale zmieniłem zdanie. Póki co nie muszę go nawet oglądać, by wiedzieć co się w nim dzieje.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×